4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • oylar (3)
  • medya (4)

115. Makyaj koleksiyonumu küçülte küçülte üç dört tane ruj bırakmıştım. Ruj almam lazımdı ama deniyorum deniyorum içime sinmiyor. Bi ruja elli lira, otuz lira verip memnun kalmayıp elden çıkarmak da hoşuma gitmiyor.

Rossman dan set olarak aldım mix 1 olanını. Tüm renklerini de sevdim. Hem ucuz, hem kullanım süresi kısa.

Keşke diğer markalar da böyle deneme boy ruj setleri oluştursalar.

11 temmuz 13:04

3

114. Mat rujlara çok alışamadığım için yapısı vs hakkında yorum yapmayacağım. Zaten bu konuda yeterince yorum da var. Günlük makyajımda ruju çok sık kullanmayan biri olarak bu rujların altılı kutusunu makyaj çantamda taşıyorum, olur da gün içerisinde beklemediğim bir durum-plan çıkarsa içlerinden biri beni kurtarır düşüncesiyle.

27 mart 23:38

113. altı üstü tester o kadar para vermem diye diye bu tarihe kadar almadım. hatta hiç golden rose ruj da almadım, kullanmadım. Ama dün bir şekilde almış bulunduğum bu minilerin 27 numarasını kullandım sabah. Rengi çok güzel, sürdükten sonra bardakta vs iz bırakmıyor. Kalıcı. en güzel tarafı da o kadar kolay sürülüyor ki! Açıkçası hiç beklemiyordum. Ruj, ruj+kalem, sadece kalem gibi denemelerimden çok çok daha düzgün görünüyor ve hiç uğraşmadan. ayrıca at cebine çık mis gibi. Yine de bu boyut için pahalı olduğu aşikar. daha ucuz olsa sadece bunlardan kullanabilirmişim.

10 mayıs 2017 09:12


112. parayla satılan testerdan başka bir şey değildir

21 kasım 2016 08:42

111. miniminnacık bir ruj. ama ben fikir olarak çok sevdim. normalde kullanmadığım, kendime yakıştırmadığım renkleri denemek adına güzel oldu benim için.

20 kasım 2016 16:09

110. Kontrol etmesi çok kolay. Kalem gibi sürebiliyorsunuz. Keşke büyük boyları da bu biçimde olsaydı.

20 kasım 2016 13:03

109. makyaja yeni başlayanlar için mixler mükemmel çünkü mixlerde hem nude var hem pembe, bordo... ama en büyük artısı acayip kolay sürülüyor olması. normal rujları kontrollu kullanmak biraz zor olabiliyor. fırça kullanmaktansa bu minikleri kullanmak bana çok daha pratik geliyor. ayrıca ruj karıştırmayı, ombre yapmayı seviyorsanız bir mixden altıdan fazla renk çıkarmanız da mümkün. (gizlinot: gerçekten az ürün var, katılıyorum, ama diğer özellikleriyle bu kötü tarafının üstünü kapatıyor)

20 kasım 2016 10:51


108. 6 tanesi 10 liraya alınınca parasını çıkaracağını düşündüğüm mini mini rujlar. Ruj bitirmek zor iş her gün aynı ruju kullanmaktan da hoşlanmıyorum elimde farklı renklerde böyle mini mini rujlar olmasını tercih ederim. Kötü tarafı mix1 ve mix 2 dışında karışımlar olmaması.

16 kasım 2016 23:11

107. yerli markaları destekleyelim gibi bir akım vardı ya bi ara, konuyu oraya bağlayacağım.

bazı arkadaşların da belirttiği gibi, diğer markaların tester olarak verdikleri ürünleri '' miniş, tatlış'' diye millete 2,5 TL'ye kakaladıkları yetmezmiş gibi, bir de kendi instagram hesaplarından bu ürün nasıl kullanırsanız 12 kullanımlık olur diye bir çalışma paylaşmışlar. bir blogger video çekmiş, bu ürünlerin alt kapağını açmış ve alttan kulak çubuğu ile kalan ürünü iteleyerek çıkarmış. bu şekilde 3-4 kullanım daha yapılabiliyormuşuz. bir kullanıcı yorum yapmış '' evet bu yöntem benim de aklıma geldi fakat ruj kırılır diye korktum'' demiş. ilgili hesap cevap vermiş '' bu minişleri kaybetme korkunuzu anlıyorum, fakat zaten bittiği için atacaktınız o sebeple korkmayınız ''

hayatımda bu kadar kurumsallıktan uzak bir hareket görmedim. tester boy ürünü sattığın yetmezmiş gibi bir de 12 kullanım vadetmişsin fakat millet 3-4 kullanımda bittiği için kendince bir çözüm bulmuş. sen de kalkıp bu çözümü kendi hesabında paylaşmışsın. bir de zaten atacaktınız diye bıdı bıdı cevap vermişler ya.

sadece şunu söylüyorum bu hareketi nars, benefit, lancome vb markanın yaptığını tahayyül edebilir misiniz? nars '' rujunuz mu bitti, altına kulak çubuğu sokun'' gibi bir paylaşım yapabilir mi? bu mümkün mü?

işte markalaşmak böyle birşey. sen marketing departmanına yatırım yapmazsan, her zaman başka markaların muadili olarak kalırsın.

15 kasım 2016 10:22

106. pazarlama taktiğidir. ve uyanık geçinen ben, bu taktiğe düştüm. alırken uygun fiyatlı gibi gelmişti ama gerçekten ufacık. üstelik kapağını açarken yarısı kapağa bulaşıp ziyan oldu. tam boy velvet matte de zaten oldukça hafif ve hacimsiz bir ruj, yani çantaya atayım diye bunu almaya hiç gerek yok.

ama sanırım tutmuş bu mini ürün satma taktiği. geçen gün özdilekpark avm'deki golden rose mağazasında mini ojeler gördüm, (gbkz: golden rose ice chic oje) serisinin minyatürüydü.

14 kasım 2016 18:24