3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • oylar (8)
  • medya (4)

119. A101 e olan aşkımın sebebi olan rujlar <3 ruj cabuk biten ürün degil ( en azindan bende ) büyük ve bir sürü renkli ruj almakta öğrenci bütçemi fazlasıyla zorlar. Koyu renk rujlari da cok kullanmadigimdan yasasin golden rose mini rujlar <3

10 eylül 19:44

118. Beni 16 numarasıyla tanıştıran mini bir settir. 

Annem hediye olsun diye almış a101’den. İçinde 04,12,16,18,23 ve 27 numaralı rujlar var. Mini olması hoşuma gitti çünkü birden fazla rengi uygun fiyata deneme fırsatı buldum ve tabii ki hayatımın aşkı 16 numarayla tanıştım :)  Evet, ufacık olduklarından dolayı iki sürüşte bitebilir kötü yanı bu bence. Sürümünde bir sıkıntı olmadı ben de, mat olmalarına rağmen gayet rahat sürülüyor ve kalıcılığı da benden yüksek not aldı. 

9 eylül 20:34

3

117. Başıma birşey gelmeyecekse bence de mini falan değil nano olan rujlar. Ama renk keşfetme açısından yine de yararlı. Tester rujları süremiyorum, e ürünü dudakta görmeyince gerçek rengini anlamıyorum. Keşke diğer markalar da yapsa böyle şeyler. Ruj bitiremeyen biri olarak farklı farklı minik rujlar hoşuma gidiyor. Bi de çok kullanmadığınız renkler varsa ama arada lazım oluyorsa iyi oluyor elimin altında bulunması. Mesela ben bordo hiç kullanamam, ama kıyafete göre nadiren lazım olabiliyor. Öyle durumlarda kullanıyorum

9 eylül 17:31


116. Bu minilerin bana artısı 16, 27 ve 12 numaralı rujları keşfetmem oldu. Üçünün de orjinal boylarını aldım severek kullanıyorum.

9 eylül 12:23

115. Seri hakkında çok güzel fikirler edinmemi sağlamıştı. 18 ve 23 numaralı rujları aldım hatta bu setten denedikten sonra. Yalnız, güncel fiyatını görünce şok geçirdim. Ben yaklaşık 2 yıl önce 10 liraya almıştım.

8 eylül 20:59

4

114. kozmela sitesinde 21,75 tl'den 16,29 tl'ye düşmüştü, hep aynı tonda rujlarım olduğundan bu tip bir renk çeşitliliği içeren setin işime yarayabileceğini düşünüp aldım. tamam isminde mini var, ama bu kadar da ''mini'' geleceğini düşünmemiştim. rujların her biri 0.5 gram ve 6 tane var. toplam set 3 grama denk geliyor. kargo gelip paketini açtığımda salak gibi hissettim. böyle bir set ya daha düşük bir fiyata satılmalı ya da gramajı arttırılmalı. yoksa fikir güzel. 

8 eylül 20:03

113. Makyaj koleksiyonumu küçülte küçülte üç dört tane ruj bırakmıştım. Ruj almam lazımdı ama deniyorum deniyorum içime sinmiyor. Bi ruja elli lira, otuz lira verip memnun kalmayıp elden çıkarmak da hoşuma gitmiyor.

Rossman dan set olarak aldım mix 1 olanını. Tüm renklerini de sevdim. Hem ucuz, hem kullanım süresi kısa.

Keşke diğer markalar da böyle deneme boy ruj setleri oluştursalar.

11 temmuz 13:04


3

112. Mat rujlara çok alışamadığım için yapısı vs hakkında yorum yapmayacağım. Zaten bu konuda yeterince yorum da var. Günlük makyajımda ruju çok sık kullanmayan biri olarak bu rujların altılı kutusunu makyaj çantamda taşıyorum, olur da gün içerisinde beklemediğim bir durum-plan çıkarsa içlerinden biri beni kurtarır düşüncesiyle.

27 mart 23:38

111. kupkuru dudaklarımı dahi pek fazla kurutmayan ve parlama yapmayan muhteşem rujların mini hali.

benim gibi sadece özel günlerde ruj süren süslülere kesinlikle 6'lılarından almalarını tavsiye ediyorum. kuru dudaklarım yüzünden ruj sürmem bu yüzden çok az rujum var fakat bu 6'lı seti aldığımdan beri ara ara bordo ruj sürme mutluluğunu da yaşadım kırmızı ruj sürme cesaretini de gösterdim.

bu minik rujlar bence oldukça kullanışlı ve hayatıma renk katıyorlar.

8 eylül 2017 22:55

110. altı üstü tester o kadar para vermem diye diye bu tarihe kadar almadım. hatta hiç golden rose ruj da almadım, kullanmadım. Ama dün bir şekilde almış bulunduğum bu minilerin 27 numarasını kullandım sabah. Rengi çok güzel, sürdükten sonra bardakta vs iz bırakmıyor. Kalıcı. en güzel tarafı da o kadar kolay sürülüyor ki! Açıkçası hiç beklemiyordum. Ruj, ruj+kalem, sadece kalem gibi denemelerimden çok çok daha düzgün görünüyor ve hiç uğraşmadan. ayrıca at cebine çık mis gibi. Yine de bu boyut için pahalı olduğu aşikar. daha ucuz olsa sadece bunlardan kullanabilirmişim.

10 mayıs 2017 09:12