yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (509)
  • oylar (58)
  • medya (52)

  509. cevahir gratis şubesinde 12,75'e düştüğünü görünce 4 tane daha aldım fakat istisnasız hepsi kapağına yapışıp kaidesinden çıkmış ve terlemişti. birinin görselini ekleyeceğim yazarlığım onaylanınca. sıcak spotların altında ters durdukları için olabilir ben sorun etmedim ama sorun eden süslüler dikkat etsin bu duruma. 

  3 aralık 20:16 3 aralık 20:17

  4

  508. seriden 16 numaralı koyu kiremit rengine sahibim. rengini ve matlığını çok beğeniyorum, favori sonbahar/kış rujlarımdan. ancak dudakları inanılmaz kurutuyor, altına lip balm sürmeden kullanırsam dudaklarım çatlayıp kanıyor. kalıcılığı fena değil, bir şey yiyip içtikten sonra tabii ki silinmeye başlıyor ama tekrar lip balm ve üzerinde ruj uygulayarak tazeleyebiliyorum.

  9 eylül 09:45

  507. Serinin 16, 18, 20, 22, 23 ve 25 numaralı renklerini kullandım. Yapıları genel hatlarıyla oldukça benzerdi. Çizgilere doluyorlar, dudağı kurutan bir yapıları var ancak nemlendiriciyle çözülebilecek bir durum bu. Ayrıca seride renk çeşitliliği oldukça fazla. Özellikle kırmızı tonlarında herkes kendine yakışan bir renk bulabilir diye düşünüyorum.

  16 numarası dudaklarım için açık renk kaldı, kolayca kullanabildiğim bir renk değil dolayısıyla. Nötr alt tonlu bir nude olatak tanımlayabilirim.

  18 numarası oldukça canlı bir kırmızı, benim tenimde biraz patlayan bir renk.

  20 numarası Seride bulaşma problemini en çok yaşadığım renk. Kahve alt tonlu bir kiremit diyebilirim bendeki duruşuna.

  22 numarası, 20 kadar olmasa da kahveliği bir tık baskın olan bir kiremit.

  23 numarası koyu bordo. Makyajımın durumuna göre bazı günler peçeteyle fazlalığını alarak kullandığım tek renk bu seri içerisinde. Yapısı diğer kullandığım renkler içerisinde biraz daha tebeşirimsiydi. Dudakta bir tık dalgalanıyordu.

  25 numarası ise kırmızılığı biraz daha baskın bir kiremit. 20 numara ile birlikte bulaşma problemini yoğun yaşıyorum bu renkte de.

  16 numara haricinde her renkten oldukça memnunum, 25 numarayı 2 kere bitirdim hatta. 16 numarayı ise yapısını uydurabildikçe diğer rujlarımla karıştırıp bitirmeye çalışıyorum.

  9 eylül 00:41


  4

  506. Bu seriden 2 renge sahibim.Birisi 27 numarası,nude bir pembe ama ben koyu tenli olduğum için bende biraz cırtlak duruyor sanki :( diğeri ise 16 numara,gül kurusu koyu güzel bir renk çook seviyorum bu rengi.Ruju sürmeden önce nemlendirici sürmenizi tavsiye ederim yoksa surunce dudağınız kupkuru gözüküyor.Sürümü gayet kolay kalıcılığınıda ben beğendim.Tazeleme istiyor tabi ki ama kolay kolayda çıkmıyor.Ben severek kullanıyorum :)

  8 eylül 21:34

  4

  505. 01, 16 ve 23 numaralarına sahip olduğum ruj. 01 hayatımın nude rengi diyebildiğim bir renk. Başka nude ruj aramıyorum. Tam dudaklarımın rengi. 16 numarası harika bir gül kurusu rengi. O kadar güzel ki her makyajın altına kullanıyorum neredeyse, çok yakışıyor. 23 olanı koyu bir bordo. Mezuniyet balomda bordo elbisemle birlikte kullanmıştım. İlk sürüşte rengini tam vermiyor biraz dalgalanıyor ancak birkaç kat sürerseniz güzelce dağılıyor. Çok kalıcı değiller ancak bir şey yiyip içtikten sonra hafifçe tazeleseniz yetiyor. Dudağı mat olmasına rağmen kurutmuyorlar ki bu benim için çok önemli bir özellik. Ne kadar kalıcı veya mat olursa olsun dudak kurutan ürünleri kullanamıyorum. Yapılarını, kokularını, dokularını, duruşlarını çok beğendim. Severek kullanıyorum.

  18 ağustos 03:20

  504. Yapısını ve kalıcılığını fiyatına göre oldukça iyi buluyorum. Gün içinde tazelemek gerektirsede dudaklarımı kurutmadığı için farklı renklerini deniyorum. Ama istediğim nude renge bir türlü kavuşamadım. 03 numarası çok açık, 16 numarası ise koyu bir kiremit olarak durdu dudağımda.

  12 ağustos 23:39

  503. Epey rengini kullandım bu serinin. Renkler güzel ama dudakta durdukça soluyor gibi sanki bana öyle geliyor. Hele koyu bordo renkleri dudak çizgilerime dolma yaptı hiç sevmedim. Ama açık renklerinde güzel tonlar var. Örneğin 12,16 ve 27 renkleri günlük kullanım için çok güzel renkler.

  7 ağustos 10:32


  502. renk skalasının genişliği konusunda üst segmentteki markaların mat ruj serileriyle kapışabilecek bir seri. ancak bahsedildiği gibi kalıcılık konusunda oldukça kötü. ağza su şişesi dahil herhangi bir şey değdiğinde tazelemek gerekiyor. 01 ve 16 numaraları favorim. 01 dumanlı göz makyajıyla kombinlediğim, dudak rengimin aynısı bir nude ton. 16 ise toprak tonları göz makyajıyla kombinlediğim bir gül kurusu tonu.

  27 temmuz 03:47

  2

  501. 27 numarasının rengini çok beğenip almıştım.Bende çok turuncu duruyor.Bence biraz dudağı kurutuyor ve altına lip balm sürünce yapısı bozuluyor.Çok pütürlü bir yapısı var ayrıca dudakta parça parça duruyor.01 rengini de almıştım o da böyle.

  16 haziran 17:05 29 ağustos 12:11

  4

  500. 16 numarasına sahibim çok güzel kiremit-kahve nude- şeftali  karışımı güzel bir ruj. Az sürülüp dağıtıldığında hoş doğal bir rengi var. Kalıcılığını henüz test edemedim. Pütür pütür his de yok. Başka renklerini denemek istiyorum deneyince editlerim.

  21 mayıs 19:31 4 haziran 08:58