yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (343)
  • medya (22)

  343. nude look serisinin videolarını izledim ve her ürüne ba-yıl-dım! yaza karantina bitmeyecek gibi duruyor ama artık bi sonraki yaza gözüm üzerlerinde..

  p.s. color expert ojeleri denediğim en iyi ojeler, kalın fırçalı sürümü aşırı kolay ve opak.

  11 nisan 15:57

  342. Denediğim birkaç maskarasından da memnun kaldığım markadır. Benim kullandıklarım cat walk, miracle lash ve smokey lashes.

  Drugstore maskara arayışında olanlar kirpiklerinin yapısına göre bu markanın kendilerine uygun fırçalı olanlarını deneyebilirler bence.

  7 mart 20:41

  341. türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının çoğunun kriz yönetiminde başarısız olduğunu üst düzey çalışanlarıyla birlikte kanıtlayan kozmetik firması.

  ankara'da yaşanan malum olayda olayı inkar etmek yerine özür dileyip o şubede çalışanlara yaptırım uygulamış ve "bundan sonra çalışanlarımızı seçerken daha dikkatli davranacağız." şeklinde açıklama yapmış olsalardı; golden rose eskisinden daha saygın bir firma olabilirdi. skandalı yaratan satış elemanı, bu ülkede hayvan hakları ile ilgili yasa olmadığı için bu şekilde davrandı. köpeğin üstüne sıcak su döktüğünde ceza almayacağını biliyor. bu ülkede almanya'daki gibi hayvan hakları yasası olsaydı o satış elemanı bu şekilde davranmaya cesaret edemezdi. bu skandalın tek suçlusu golden rose değil. hayvan hakları konusunda ağır cezaları içeren yasa çıkarmayan siyasetçiler de suçlu.

  28 aralık 2019 18:21 28 aralık 2019 18:22


  340. şimdiye kadar rujlarından kullanıyordum ben de. gerçekten markayı araştırmamıştım, hoşuma giden, uygun fiyatlı rujlarına elim giderdi hep fakat köpeğe yaptıkları caniliği şu anda öğrendim. bundan sonra asla. (eğer eksik/yanlış olduğum bir bilgi varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim süslüler.)

  17 temmuz 2019 17:59 17 temmuz 2019 18:00

  339. 1 yıldır makyaj orucumu bozduğum markadır. 1 yıldır makyaj malzemesi almamış ve buralara da uğramamıştım. Fakat pudralarımın yedekleri bile bitince artık kendime pudra almayalım diyerek araştırmalara başlamıştım. Golden Rose mağazasına baktığımda 1 adet mat ruj 1 adet eyeliner ve 1 adet pudra ile çıktım. Pudram yoktu. Eyeliner fırça ucu bozulmuştu. Ama ruj tamamen keyfiye oldu.

  Ama rujları güzel kayıtsız kalamadım.

  11 haziran 2019 15:55

  338. türkiye’de 30 liraya sattığı rujlarını ingiltere’de primark’ın makyaj bölümünde birkaç pound’a satan marka. lira pound kuru yüksek olabilir tabii ki ama bu yine de bizi aptal yerine koydukları gerçeğini değiştirmiyor. bir de primark’taki golden rose standını görünce bana ingiltere’nin new well’ı gibi göründü. türk kozmetik markalarının çoğunun pazarlama stratejilerini anlamak güç.

  22 mayıs 2019 00:53

  337. Mini boy olayıyla gönülleri feth etmiş marka. Biz tüketim toplumu çılgınları için Zekice bir hamle.

  21 mayıs 2019 18:24


  336. Minik velvet mattelardan sonra minik likit matlar çıkarmıştı. Daha sonra minik fondöten ve maskarayla devam etmişti. Şimdi ise minik eyeliner ve kapatıcı geliyormuş. Sırada minik highlighter ve allık bekliyorum ve istiyorum.. (gizlinot: ne kadar çok minik dedim)

  14 kasım 2018 00:24

  335. Golden rosedan kullandığım sadece bir tane 22 numaralı ruju var. 2 ay önce abimin hediye etmesiyle parfümünü denemiş oldum. Sunlight isimli oldukça fresh aynı zamanda hafif tatlı bir yaz kokusu. Ama benim için parfümün yazı kışı yok şu an kullanıyorum :)) Normalde kendime yakıştırmazdım böyle turunçgil olan parfümleri ama bunun farklı bir kokusu var bir süre sonra güzel bir tatlılık kalıyor bilemedim çok hoşuma gitti. Performansı da gayet iyi uzun süre kalıcı gercekten. Notalardan anlayanlar için içeriğini yazacağım. Deneme fırsatınız olursa diğer kokularına da bir bakın .

  ÜST NOTA: Mandalina, armut, bergamot

  ORTA NOTA: Yasemin, şeftali, portakal çiçeği

  DİP NOTA: Tuberose, sedir ağacı, misk

  14 kasım 2018 00:20

  334. İnstagram sayfalarında yorumlara cevap vermekle yetkili kişinin, insanlarla senli benli konuşmasına göz yuman kozmetikçi. Bunu samimiyet adı altında yapıyorlarsa söyleyeyim hiç samimi değil. Bir de indirim diye resim paylaşmışlar. Minnacık kaş kiti 57 küsürden 34e inmişmiş. Golden rose canım iyi misin ya ahahah

  2 kasım 2018 23:03