girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (747)
  • medya (40)

747. Bir önceki gibi genel bir indirim yoktu. Bazı markalarda vardı. O yüzden kalabalık kuyruk yoktu. Pudram bitmek üzereydi iyi denk geldi bu indirim. Yalnız ürünleri öyle bir bantlıyorlar ki bantları zorla açtım. üzeri yapış yapış oldu rezalet bir durum. Bu bantlama işine bir çözüm bulsalar iyi olacak.

ilgili medya:
1
9 kasım 15:46

746. Dün gittim gayet güzel indirimler vardı, reyonlar yağmalanmamıştı ve bindirim yoktu.

Benri renkli top pamuklar 7,90 TL'di ve 3 al 2 öde kampanyası vardı.

Gözlük temizleme mendilleri şok harika ötesi indirimlerde bir tane bile kalmamışken 5,95 TL 'di ve 3 al 2 öde kampanyası vardı.

10 TL ve üzeri alışverişe olan indimlerse %50 indirimde en az 3-4 TL daha pahalı olan ürünlerdi. Splat diş macunu 10, 90TL'di mesela büyük şok indirimde 12-13 TL'di.

Kısacası ihityacım olan ürünleri aldım ve huzurum hiç kaçmadı.

9 kasım 08:50

745. maybelline fit me kapatıcım bitmişti geçen gün almak için gittiğimde 45 lira olduğunu görünce vazgeçip indirimi beklemeye karar verdim ve bugün aldım. indirimli hali 27 liraydı bi kaç ay önce indirimsiz olarak bu fiyata almıştım bunlar nasıl fiyatlar böyle ya -_-

8 kasım 21:20


744. bugün katıldığımdır. önce hask şampuan alacaktım hatta stok gibi birkaç tane. sonra vazgeçtim çünkü çok az indirime giriyor ve indirimsiz bence pahalı. artık kullanmayacağım bunu diyip almadım. tek bir kozmetik ürünü dahi almadım. makyaj süngeri, tabanlık, 1 liralık ıslak mendil gibi ürünler aldım. hepsi yüzde 50 indirimli bu arada. kasada lash sensational serum ve rimeli gördüm. dedim sorayım zaten az tutacak belki alırım. kız "42 lira 96dan düştüüü" dedi vazgeçtim. mağazadan çıktığımda şoka girdim çünkü o ufacık, yüzde elli indirimli ve kozmetik, ped, şampuan falan içermeyen poşetim tam 86 lira tuttu. çıkıp fişi kontrol ettim valla doğruydu. o kadar sinirliyim ki anlatamam. para eden bir şey alsam içim acımayacak. 86 nedir arkadaş ya. bu girdiyi yazmadan önce de bu konudaki ilk girdilere baktım. insanlar 2 liralık pedden falan bahsediyor. dünyaları almışız 100 lira tutmuş. ben bu şoku 3 gün atlatamam herhalde. size diyeceğim aldıklarınıza dikkat edin. ekonomi yapıp kuruşluk indirime de baksanız kasada cüzdanınızı bırakmak zorunda kalabilirsiniz.

8 kasım 21:02

743. Her ne kadar geçen ay ki gibi bir indirim olmasa da sevilen markalarda indirim diye duyuru yapmışlar. Wet N wild kısmı ilgimi çekti ya, bakalım :D Bu kez hayatta sıra beklemem. Hoş sıra olacak bir indirim gibi gelmedi gözüme.

8 kasım 11:01

742. İçeri girip bir anda kaçtığım indirimdi. Evimin yakınında avm olduğu için ve sürekli gittiğim için alışveriş yapmadım ama biraz çalışanla konuştum. Dedim “yani ben de kasiyerim, müşteriler önünde 3 müşteri olunca bile rezillik çıkarıyor siz nasıl dayanıyorsunuz”. Dedi ki “keşke kasada dursam, o bile daha rahat ama müşteriyle indirimde ilgilenmesi daha zor”. “Bir de tek tek etiket basmışsınız tek tek etiket sökeceksiniz” dedim, “etiket kısmında bir şey yok ama stokları doldururken bayağı zorlanırız”. Benide gratis’ten çağırdıklarını, 3 kez davet ettiklerini söyledim, çalışan da “buraya gelen 2 gün dayanıp hemen istifa ediyor o yüzden kendileri çağırıyordur” dedi. Yani yoğunluğa dayanamıyorlar. Sonra dedim “ben bu sıraya giremem sonra bir ürün almaya gelsem bile bulamam”. “İçerde stok var ayarlarım ben sana istediklerini söyle” dedi. “aman yok kalsın işten fırsat bulup gelemem” dedim, sonra gittim zaten.

Migros’ta sonra, cilt bakım ürünlerinde indirim başladı. Orda çalışmama rağmen ve personel indiriminde fiyatların düşmesine rağmen hiçbir şey alasım gelmedi. Onu da geçtim, hiç aşırı bir rağbet görmedim. Büyük migroslarda belki durum farklıdır ama biz bugün tüm ürünleri aldık geri dizdik. Halbuki gratis’e göre fiyatları güzeldi.

24 ekim 09:19 ed.26 ekim 12:16

741. ne yazık ki faydalanacak vaktimin olmadığı indirim. eşime sırada bekle ben alıp geleyim diye teklif dahi edemedim, mağazanın o halini görünce ben dışardayım diyip kaçtı :( oysa saç ve makyaj ürünleri almak isterdim :(( gitti gül gibi indirim, zaten kozmetik ürünleri almamaya çalışıyorum pahalılığından dolayı, bu indirimleri de kaçırınca hiç alasım gelmiyor. çok üzgünüm süslüler.

24 ekim 01:39


740. aynı gün 3 gratis dolaşmama rağmen yararlanamadığım indirim. sıra beklemek neyse ama reyonlara geçemedim maalesef. ertesi sabah 9.15te gittim ama yine giremedim. ben de eveshoptan aldım aynı indirimle. aslında diyeceğim şu ki zamlı fiyattan alınması daha mı cool? bu kadar pahalıyken her şey, indirim kuyruğunun olması çok garip değil.

23 ekim 22:16

739. Malum kalabalık nedeniyle iğne bile alamadığım son gratis indirimi. iyi ki de alamadım çünkü muhtemelen yine kendimi tutamayıp stok tuzağına düşecektim. bugün Migros’a gittim ve sadece 2 adet göz makyaj temizleyici aldım ki son zamanlarda indirimden aldığım en az adet budur. gratis indiriminde bir şey alamasam da biraz fiyat inceleme fırsatım oldu. bana çok da indirim gibi gelmedi. bazı ürünlerde şişirme fiyat politikası sonrası yapılan yüzde elli indirim gibi gördüm birkaç ürünü. ortam berbattı. yerlere saçılan birkaç ürünü ben topladım ziyan olmasınlar diye ki düşürenlerin umru değildi. kendi adıma zararsız atlattığım içim mutluyum.

Edit:eksileyenler yine ne içtiniz?

23 ekim 22:05 ed.24 ekim 10:03

738. Neyse ki gratis indirimini atlattık...solda gördükçe istemsiz sinirleniyordum girdi sayılarına. Azalarak bitiyor şükür!

İndirimden hiç bir şey almadım çünkü ihtiyacın yoktu. Genellikle pet,şampuan alındığını duydum.

Tanım: enfilasonla mücadele için yapılan indirim. Insanlar bolca yararlanmış,dükkanlarda pek bir ürün kalmamıştır.

Edit:hani ya tüketmiyorduk? Beş dakikada beş eksi! Ooo beybi! Şimdi onlar düşünsün...

Edit2: bir sürü saçma girdi var ama nedense bu girdi kabine gidiyor. Ne hoşsun ne güzelsin süslü sözlük!

Edit3:eksilemeye doyamam benim güzel manolyamm!

23 ekim 21:38 26 ekim 13:54