gratis kart

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (1)

83. geçen hafta alışveriş yaptığımda puanlarım sıfırlanmış görünüyordu arkadaşıma da olmuş aynısı hep yıl sonunda kullanırdım puanları neden bele oldu

25 eylül 01:19

82. benimkinin içinde 5-6 lira vardı dün yaptığım alışverişten sonra fişe baktığımda bütün puanlarım gitmişti. geçen senenin sonunda harcamıştım, silinenler bu senenin başından beri birikenlerdi. neden böyle olduğunu anlayamadım. 

ekleme: herkeste varmış aynı durum, girdileri sonradan okudum. umarım geri gelir puanlarımız.

24 eylül 20:41 - 24 eylül 20:56

81. Koskoca yıl ailecek yaptığımız alışverişlerde topu topu 3 tl biriken onu da nerde olduğunu bilmediğim için harcayamadığım kart.

24 eylül 19:04

80. hiç para birikmemesine şaşırıyorum ya acaba ne işe yarıyor kendileri.

24 eylül 16:22


79. Butun yil alışveriş yapsam 3-5 TL ancak indirim sağlayan kart

Oldukça gereksiz 

24 eylül 14:50

78. Ben kartı kaybettim numaradan indirimler için kullanıyorum sadece çoğu kişi gibi benim de puanlarım sıfırlanmış ama çok da umrumda değil. 100 liralık alışveriş yapıyorsunuz 1 lira puan geliyor ne anladım ben bu işten. 

24 eylül 14:35

77. iki gün önce sistemde bir güncelleme mi ne yapılıyormuş o yüzden içindeki puanları kullanmaya izin vermeyen kart. merkezden talimat gelmiş, bizden yeni bir talimat daha gelene kadar kullanılmayacak puanlar diye. hadi kullanayım puanımı dedim, yok kullanılmıyor şu an dedi kasadaki hanım. indirim dönemlerinde bunu özellikle yapıyorlar sanki, güncelleme yapılırken silinmesin bari puanlar dedim. görevli ay yok ben de biriktiriyorum fondöten alacağım silinmez merak etmeyin dedi. hadi inşallah deyip çıktım :)

asıl doğum günü haftasında 5 kat puan yükleniyordu gratis kartla yapılan alışverişlerde. bunu kime söylesem öyle garip garip bakıyor suratıma en başta da çalışanlar olmak üzere tabii. hayır yani benden başka soran mı yok, kaldırıldı mı o da bilinmiyor. öyle bakışıyoruz sadece what do you mean dercesine (gizlinot: swh).

24 eylül 14:34

76. Son alışverişimde sahip olduğum puanları harcayarak "-" değerlere indiğimdir?????????? Nasıl oldu anlamadım o puan zaten benimdi harcayınca nasıl eksi puanım oldu ki

24 eylül 11:31

75. Puan silinme olayı benim de başıma geldi. Kasadaki çalışana sorduğumda puan sisteminde bir çalışma olduğu için puanların gözükmediğini, yakında tekrar gözükeceğini söyledi, umarım öyle olur..

24 eylül 10:22 - 24 eylül 10:23

74. Ben de baktığımda içindeki puanlarının sıfırlanmış olduğunu fark ettim dün. Sinirlendim çünkü biriktirmeye çalışıyordum. Kısacası kafasına göre puanlarımınızın silindiği kart

24 eylül 10:03