yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (4)

  33. ikide bir çöküp duran saçma sapan bir alt yapın varken, senin neyine sadece online üzerinden indirim var diye insanları oraya toplamak diye sormak istediğim satış sitesi. bir de tüüüüm makyaj ürünlerinde gratis online'a özel %50 indirim deyip saat aralığı vermiş. ekim ayında yapacağı o büyük indirim öncesi prova yapıyorlar sanırım. bunun başka bir açıklaması olamaz çünkü.

  24 eylül 13:19

  32. O kadar kötü bir dizaynı var ki sitenin insana merdivenaltı çakma ürünleri orijinalmiş gibi satan site hissi veriyor.

  12 eylül 02:28

  31. şu ana kadar sadece 1 online sipariş verdim. o da 2 gün önce. siparişi verdiğimin ertesi günü kargoya verildi ve onun ertesi günü elime ulaştı ürün. ben gerçekten çok memnun kaldım. diğer online kozmetik siteleri bence gerçekten çok yavaş, özellikle cosmetica. ben bundan sonra da kullanırım gratis online'ı.

  12 eylül 01:55

  30. -Web sitesi olarak ürün isimlerinin tamamının görünmüyor olması (gizlinot: Ancak ürüne tıklandığında tam adını görebiliyoruz) bir dezavantaj.

  -katalog ve indirimli ürünler listesinin görünmüyor olması da öyle. 

  -genel olarak sitenin yavaşlığı da can sıkıyor.

  +ürünlerin indirimli ve indirimsiz fiyatlarının takibini rahatça yapabiliyor olmak getirdiği en büyük rahatlık. 

  +mağazanızda olmayan ürünlere ulaşabiliyor ve satın alabiliyor olmak da şahane!

  +sepet rahatlıkla oluşturulup sipariş kolayca verilebiliyor.

  +paketleme şahane, herhangi bir sorun yaşamadım.

  •ancak koca bir eksi şuraya- gratis gibi bir mağazanın, ptt kargoyla çalışıyor olması! Adrese teslim edilmedi kargom. Teslimatta Can sıkıcı olan tek unsur buydu! Hatta tekrar sipariş verecek olursam beni düşündürecek olan şey de bu!

  11 eylül 14:56

  29. 1 saat önce ogx şampuan indirimini görünce dönüşümlü kullandığım iki şampuanı sepete attım onun yanında genel ped ihtiyacı gibi şeyleri alarak 75 tl’yi tamamladım.

  Hiç alışveriş yapmadım online üzerinden ve özellikle instagramda çok olumsuz yorum gördüm bakalım benim başıma  ne gelecek 

  22 ağustos 02:52

  28. 6 ağustos tarihinde indirimden Real Techniques Eye Shade ve Blend Fırçası siparişi verdim. Normal fiyatı 73,95 olan ürün bayram indirimiyle 36,95'e geliyordu. İhtiyaç alışverişi oldu kesinlikle benim için. +5 lira kargoyla 41,85 lira ödedim 8 ağustos tarihinde elimdeydi. Hızlı çalışmalarını beğendim, Ürünü de büyük pıt pıtları olan naylona sarmışlardı. memnun kaldığım bir alışveriş oldu.

  9 ağustos 17:47

  27. günlük indirim haberlerinden birisini aldığımda sipariş vermeye karar verdim. sepete birkaç şey daha ilave edip siparişimi verdim. birkaç gün sonra siparişimin iptal olduğunu, paramın kartıma iade edileceğini ve koşulsuz her alışverişte kullanabileceğim 50 TL'lik bir indirim kuponu verdiklerini bildiren bir mail aldım. yeni bir sipariş verdim, ürünler elime sıkıntısız ulaştı. bir sabun, bir diş macunu ve bir ruja 4 lira vermiş oldum. ayrıca mağazadan teslim alınan ürünlerde kargo ücreti de ödemiyorsunuz. ürünler iyi paketlenmişti ve paketin içinde eyüp sabri tuncer'in şampuan testeri vardı. çalıştığım için çok vaktim olmuyor akşam iş çıkışı mağazaya gittiğimde de indirimdeki ürünler bitmiş oluyor. bu yüzden sık sık kullanacağım gratis online'ı.

  18 temmuz 08:26 18 temmuz 08:29

  26. üstteki girdiye katılıyorum. 7 haziran da verdiğim sipariş 10 unda PTT ye teslim ediliyor ama İstanbul'dan ayın 13 ünde anca çıkıyor. Tabi hala elime ulaşmadı. ama gratis müşteri hizmetleri anında dönüş ve bilgilendirme yaptı. Gratis online dan memnunum ama PTT den değil.

  15 haziran 17:25

  25. Ptt kargo ile çalıştıkları müddetçe bir daha tercih etmeyeceğim alışveriş sitesi. Ayın 10'unda kargoya verilen siparişimin hareketleri şu şekilde: onaylandı, torbaya koyuldu, sevk edildi, torbaya koyuldu vs. Kavacık' a gelmesi gereken kargo üsküdar'dan Kartal'a, sonra tekrar üsküdar 'a mekik okuyor. Istanbul'u biraz bilenler lokasyonun tersliğini bilir. Gratisi arayarak durumu bildirdigimde çok iyi bir geri dönüş aldım. Beni tekrar arayarak bilgilendirme yaptılar. Müşteri hizmetleri gerçekten çok iyiydi. Kargom hala gelmedi, haftasonu dolayısıyla birkaç gün daha gelmez sanırım. Ürünler iyi bir şekilde gelirse -ki kaç gündür yollarda- ve farklı bir kargo şirketiyle çalışmaya başlarsa bir şans daha veririm. Ama durum böyleyken bir daha olmaz.

  Edit: bugün ayın 18'i. Siparişim beykoz ptt ye "teslim edildi " gözüküyor. Dağıtıma çıkmıyor. Siparişim günlerdir yoldaydı ve kavacık'a gelmiyor. Bir daha asla.

  15 haziran 17:13 18 haziran 17:10

  24. İlk siparişim sorunsuzdu,kargo bile ptt olmasına rağmen hemen geldi. Fakat bu sefer pazartesi günü kargoya verilmesine rağmen hala istanbul pttde görünüyor. Başka kargo şirketi olsa bir günde İzmir'e gelecek paket 3 gündür teslim edildiği şubede bekletiliyor. Gratisle iletişime geçtim,geri arayıp ptt kargo ile görüştüklerini ve işlemin hızlandıralacağını bildirdiler. Yarına göreceğiz,yok hızlanmazsa şikayetvar.com beni bekler....

  Edit: Gratis ile iletişime geçmem sonucu kargom bugün İzmir'e ulaşmış ve dağıtıma çıkmış.

  12 haziran 12:47 13 haziran 09:49