sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (4)

  29. üstteki girdiye katılıyorum. 7 haziran da verdiğim sipariş 10 unda PTT ye teslim ediliyor ama İstanbul'dan ayın 13 ünde anca çıkıyor. Tabi hala elime ulaşmadı. ama gratis müşteri hizmetleri anında dönüş ve bilgilendirme yaptı. Gratis online dan memnunum ama PTT den değil.

  15 haziran 17:25

  28. Ptt kargo ile çalıştıkları müddetçe bir daha tercih etmeyeceğim alışveriş sitesi. Ayın 10'unda kargoya verilen siparişimin hareketleri şu şekilde: onaylandı, torbaya koyuldu, sevk edildi, torbaya koyuldu vs. Kavacık' a gelmesi gereken kargo üsküdar'dan Kartal'a, sonra tekrar üsküdar 'a mekik okuyor. Istanbul'u biraz bilenler lokasyonun tersliğini bilir. Gratisi arayarak durumu bildirdigimde çok iyi bir geri dönüş aldım. Beni tekrar arayarak bilgilendirme yaptılar. Müşteri hizmetleri gerçekten çok iyiydi. Kargom hala gelmedi, haftasonu dolayısıyla birkaç gün daha gelmez sanırım. Ürünler iyi bir şekilde gelirse -ki kaç gündür yollarda- ve farklı bir kargo şirketiyle çalışmaya başlarsa bir şans daha veririm. Ama durum böyleyken bir daha olmaz.

  Edit: bugün ayın 18'i. Siparişim beykoz ptt ye "teslim edildi " gözüküyor. Dağıtıma çıkmıyor. Siparişim günlerdir yoldaydı ve kavacık'a gelmiyor. Bir daha asla.

  15 haziran 17:13 dün 17:10

  27. İlk siparişim sorunsuzdu,kargo bile ptt olmasına rağmen hemen geldi. Fakat bu sefer pazartesi günü kargoya verilmesine rağmen hala istanbul pttde görünüyor. Başka kargo şirketi olsa bir günde İzmir'e gelecek paket 3 gündür teslim edildiği şubede bekletiliyor. Gratisle iletişime geçtim,geri arayıp ptt kargo ile görüştüklerini ve işlemin hızlandıralacağını bildirdiler. Yarına göreceğiz,yok hızlanmazsa şikayetvar.com beni bekler....

  Edit: Gratis ile iletişime geçmem sonucu kargom bugün İzmir'e ulaşmış ve dağıtıma çıkmış.

  12 haziran 12:47 13 haziran 09:49

  26. devasa bir kutuyla kargomu göndermişler. sanırsın pandoranın kutusu.

  22 mayıs 11:01

  25. alışverişinden değil ama kargosundan ciddi sıkıntı yaşadım. ptt kargo ile bkm kitaptan (bursa'dan) sorunsuz şahane bir şekilde teslimat alırken istanbul şube ile ciddi sorunlar yaşamama sebep oldu. siparişimin ertesi günü kargolanan paketim 3 gün ptt kargoda bekletilip, Gratis ile iletişime geçince bir anda teslim ediliverdi. Gratis'in değil ama alışverişten sonra PTT'nin ensesinde olmak lazım.

  Siteden yaptığım alışverişi, kargo sıkıntımı ve aldığım ürünleri de bayağı anlattım ve hatta denedim yeni videomda. Göz atmak isteyenler için link aşağıda.

  19 mayıs 01:55 19 mayıs 01:56

  24. kargo şirketleri ile olan şiddetli geçimsizliğim nedeniyle ilk siparişimi mağazaya yönlendirdim daha sonra bir alışveriş daha yapıp onuda mağazada teslim alacak şekilde yönlendirdim. İki kargo arasında 2 gün vardı ancak aynı gün kargoya verildi mesajı geldi. İlk sipariş için mağazadan teslim alabilirsiniz mesajı geldi ancak 2. sipariş için mesaj gelmedi. Ancak ikiside mağazaya teslim edildi görülüyordu.

  Bugün gidip ilk siparişi teslim aldım ancak ikinci siparişim mağazada olmasına rağmen teslim alabilirsiniz mesajı gelmediği için mağaza müdürü teslim edemeyeceğini belirtti ve onun yönlendirmesi ile de müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri de mesajın yönlendirilmesi için gerekli işlemleri başlatacağını belirtti. Muhattabim olan iki kişininde yapıcı tavrı ve yönlendirmesi oldukça olumluydu. Sistemin yavaşlığı söz konusu ancak oturuyordur ve indirim dönemi olduğu için gecikme olabilir. Mesaj olmadan teslim yapılmaması da bana doğru geldi. Evet bekledim ve gördüğüm paketi teslim alamadım ama teslim edildi denen ürün için git-gel yaptırmalarındansa bu daha doğru.

  Uzun lafın kısası...mesaj yoksa pakette yok. Tek bir ürün ya da ücretsiz kargo limitinin altında kalma derdi yok.

  16 mayıs 13:36

  23. ilk alışverişimi yaptım dün. bugün kargoya verilmiş. hızlı oldu sevindim. ama neden balm fratboy allık stokta yok?

  16 mayıs 11:05

  22. Online alışveriş hastası olduğum halde hala üye olmadığım site. Buna bari bulaşmayayım dedim. Kararımı koruyorum. 

  15 mayıs 18:06

  21. Deneme maksadı ile alışveriş yaptığım ve beni bir sıkıntıyla karşılaştırmamış sitedir. 7 mayıs akşamı verdiğim sipariş 13 mayısta teslim edildi. Ürünler güzel paketlenmişti ve yanlarında bir tane otacı şampuan testerı hediye etmişlerdi. Kullanılmış ürün gönderilmesi gibi bir sıkıntıda yaşamadım. ptt kargoya karşı ön yargılıydım kargo takibi yapılamıyor diye fakat mesajla gönderdikleri takip numarasıyla beraber internet sitesinden kontrol ettim ürünlerin son durumunu. Yani özetle benim için başarılı bi alışveriş oldu ve ihtiyacım olduğunda kullanmaya devam edeceğim. 

  15 mayıs 17:54

  20. cumartesi ilk siparişimi verdim. bugün kargo geldi. ürünler korunaklıydı. tester olarak otacı el ve vücut kremi, makyaj temizleme suyu, yüz ve boyun kremi göndermişler.

  15 mayıs 14:04