sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (39)
 • medya (3)

39. şöyle iyi bir araştırma yapınca çok sağlam şeylerin çıktığı yerdir. toplu bir kozmetik alışverişi yaptığınızda çok yararlı da olabiliyor (şampuan duş jeli ıslak mendil vs) ama ben yine de makyaj konusunda mesafeliyim çünkü cidden güven vermiyor bana hiç ve genelde bu makyaj malzemeleri leş gibi oluyor. Gratisten almayı bıraktım zaten uğramam çok çok gerekli değil

23 şubat 23:33

38. (gbkz: süslü sözlük hiçbir şeyi beğenmeme timi) tarafından yerin dibine sokulsa da çılgın indirimler olan yer. Kadıköy Hasanpaşa'dakinden mevcut bir indirim mesela :

ilgili medya:
1
23 şubat 03:45

37. böyle bir şeyin olduğunu ilk defa duydum, üstelik istanbul'da yaşıyor olmama rağmen.

öncelikle, kozmetik alışverişi hiçbirimiz için "ihtiyaç" değil. ruj, fondöten, allık sürmeden yaşayabiliyoruz. bu yüzden de satılmaması gereken ürünlere indirim dönemindeki fiyatları ödemek aşırı mantıksız. bir kere gratis'in yaptığı meşru değilken alışveriş yaparak bunu meşrulaştırmak çok kötü. belki çalışan düşürdü de kırıldı o far paleti. kendi hatalarından kâr elde etmelerini doğru bulmadım.

ikincisi, duş jeli de olsa şampuan da olsa hepsinin bir son kullanma tarihi var. bunları alıp kullanmak gerçekten sağlıklı değil. açılıp bir kere kullanılmış ürünler olabilir demişsiniz, rujun sürülüp sürülmediğini bilme ihtimalimiz yok. kimbilir elini daha önce nereye sürmüş bir kadın gelip o farı swatchlamış olabilir. 7 lira daha ucuza alacaksınız diye mikrop kapmaya gerek yok bence.

şimdi bunu abarttığımı düşünüp eksileyen bir tayfa olacak biliyorum ama şunu unutmayın, makyaj yapmak zorunda değiliz. o yüzden gratis outlet gibi saçmasapan bir uygulamayı baştacı edip onlara ekstra kazanç kapısı oluşturulması da bence hiç doğru değil.

23 şubat 02:46

36. Çalışanlarının 35 kere sürüp modası geçince kenara attığı tester rujları satıyorlardır kesin djdhsjsj

23 şubat 02:34

35. istanbulda gittiğim gratislerde hiç görmemiştim ama sakarya çark caddesi şubesinin üst katı outletimiş. bugün gidince gördüm. hasarlı ürünlerin üzerinde hasarlı oldukları belirtilmişti. sleek vintage romance far paletini aldım 29 tlye. kırık hasarlı vs far yoktu içinde gayet sapasağlam ve hiç dokunulmamıştı. gerçi durumu baya kötü olan ürünler de vardı özellikle rujlar rezalet durumdaydı. biraz kumar oynamak gib. alıp almamak size kalmış tabi ki.yurtdışında insanlar thrift shoplardan makyaj malzemesi alıyor bazen biraz da buna güvendim açıkcası. baya da ürün vardı ama muhtemelen şehir küçük olduğu için şanslı bi şubeye denk geldim ben

23 şubat 02:24 23 şubat 02:34

34. Kızılay mesrutiyet gratisin üst katinda outlet kismi var.bugun oradan wet n wild rose in the air paletini aldim 18tl ye ve sapasağlam. Ambalaji actigimda da herhangi bir sorun yoktu. Hic kirik yoktu, hic acilmamis paketti ve standta fazlaca vardi yolunuz düşerse bakin normalde indirimdeki fiyatlari 25 tl çünkü. Kucuk paletlerinden de saglam olanlar vardi onlar da 15tl idi.

18 aralık 2018 14:57

33. Yaklaşık iki yıldır belirli aralıklarla uğradığım yer. İzmir'deki şubesi kapanınca üzülmüştüm doğrusu. Artık İstanbul'a yolum düştükçe uğruyorum. Bana göre buradan renkli kozmetik almak veya buradaki renkli kozmetiklerin durumunu eleştirmek anlamsız. Zaten herkes bahsetmiş. Benim faydalandığım nokta ise, şampuan, duş jeli, kondom, toka, saç boyası vs. Son zamlardan sonra başka yerden stok yapabileceğimi düşünmüyorum. Genelde uzun süren ve dikkatli bir alışveriş sonucunda bayağı karlı çıkıyorum. Son kullanma tarihlerini ve kırık durumunu fazlası ile kontrol ediyorum. Misal dün 55 Tl'ye 4 tane palmolive büyük boy duş jeli, elidor kuru şampuan, benri night mask, benri bebek temizleme pamuğu, vaseline sprey nemlendirici aldım. Aldıklarımın çoğu neredeyse hiç kullanılmamış ürünlerdi. Kısacası ben memnunum, zaten bu zamlarla da memnun olmamak gibi bir şansım kalmadı - _-

26 eylül 2018 02:32

32. outlet değil bit pazarı misali bir yer

ümraniyedkine gittim resmen bedavaymışda 100 kişilik bir ordu gelip heryeri yağmalamış gibiydi.ürünler kırık dökük paletler parmaklanmış.anlatılmayacak kadar rezildi.tabikide hiçbir şey almadan çıktım.kaldı ki ordaki çoğu şeyi bedava verseler almam bide 2-3 tl lik bir indirim yapmışlar.

gözümün önünden the balm paletlerinin hali gitmiyor bir türlü..

26 mayıs 2018 11:29

31. Gratis sen outlet demişsin ama bildiğin defolu ürünler yeri orası.

Bugün Ankara Meşrutiyet'tekine gittim. Tüm farlar kırık, parmaklanmış. Arada hiç açılmamış ama düşüp kırılmıslar vardı.

Şampuanları yarışı bitmiş, yarım yarımdı.

Ben de wnw-comfort Zone var fakat pembe rengi bittiği için tekrar alacaktım. Bir tane sadece kabı kirlenmiş, hiç kırık olmayan, açılmamışını buldum 11 liraya aldim. İndirimde zaten 20 lira diyeceksiniz ama bana göre 9 lira ucuza almak da karlı bir alışveriş oldu. En azından o yeşillere para vermemiş gibi hissedip mutlu oldum.

25 mayıs 2018 14:25

30. ben izmir'deki şubelerinde bitmiş, bir sıkımlık kalmış ucuz el kreminin ciddi ciddi normal fiyatından belki 1-2 lira eksiğine satıldığına şahit oldum. o ambalaj, bitmiş diş macunu formunu almış utanmadan da bunu o fiyata satıyorlar. bravo.

23 mart 2017 19:11