sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (95)
 • medya (0)

95. kesinlike rossman.açık ara rossman. kendi markalarından almayı da seviyorum ayrıca fiyatlar uygun.gratsin kendi markalarını da sevmiyorum,sadece wet n wild için gidiyorum,bazen de balm için gidiyorum.indirim bile olsa bidirim politikası guduluyor. bundan sonra rossman ve wienkelen harici drug store'a gitmem diye düşünüyorum çok ekstrem bir durum olmadıkça.

21 mart 15:36

94. uygun fiyata, geniş ürün yelpazesinde, temiz içerikli ürünler sağlaması sebebiyle rossmann’ın havada karada tokatlayacağı versus.

21 mart 00:13

93. Gerek sattığı temizlik ürünleri, gerek kendi bünyesinde barındırdığı uygun fiyatlı kozmetik ürünler, gerekse testerlerinin dolu oluşu nedeniyle öncelikli tercihim her zaman Rossmann olmuştur.

20 mart 23:42

92. rossmann her türlü alır, zaten bir kere vegan ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan markaları bulundurmaları yeter.Birde üstüne o markaların gayet ulaşılabilir fiyatta olması bir öğrenci olarak kalbimi çalıyor çünkü kıçı kırık nivea bile aşındırıcı ve alerji tetikleyici kimyasal dolu ürünlerini 20-30 dan aşağı satmıyor artık.Çalışanların geneli nazik oluyor ve gezinirken hiç ilişmiyorlar birşey sorarsan yanına gelip yönlendiriyorlar, elimi ruj swatch ıyla gören çalışanlar kaç kere mendil teklif ettiler ben istemeden.Fiyatlarının gratise göre daha uygun ve ürün çeşitliliğiyle drug store lar arasında en tercih edilesi olduğunu düşünüyorum.

20 mart 18:28

91. Rossmann.özellikle de mall of yeni açılan mağazası otopark girişine yakın diye uğramıştım başak burcu biri gelse mutluluk krizine girerdi sanırım inanılmaz düzenli, oldukça büyük ve ferah, sakindi. Raflar doluydu ve aradığımı kolaylıkla bulabildim. Gratis puan olayı da kalkmış zaten pek de bir işe yaramıyordu ama bundan sonra vazgeçemediğim kare pamukları almak ya da kücük avmde rossmann yoksa gitmek dışında uğramam pek.

19 mart 23:53

90. Rossmann diyorum ben.

Gratis her daim dağınık ve rengini görmek istediğim rujların, allıkların ve hatta kapatıcıların, fondötenlerin bile testerı yok. Tester sorduğum zaman firma göndermedi diyorlardı. Bu ve kartımda bana aylarca yaşattıkları problem nedeniyle Gratis'ten alışveriş yapmayı kestim. Uzun zamandır mağazaya girmiyorum bile.

Rossmann'da bugüne kadar hiçbir çalışan tarafından rahatsız edilmedim. Rengini görmek istediğim neredeyse her ürünün testerı var ve karar verirken kör atış yapmak zorunda kalmıyorum. Ayrıca rossmann'da hangi ürünün nerede olduğu belirli ve elimi attığım gibi buluyorum istediğim şeyleri. Çalışanları da oldukça nazik. Antalya içerisinde mağazalar arasında yer değiştiriyor bazı çalışanları anladığım kadarıyla, özellikle o çalışanların hepsi çok iyi. Yaptıkları iş ne olursa olsun bir şey sorduğum zaman hemen yardımcı oluyorlar.

19 mart 23:43

89. Rossmanda daha rahat alışveriş yapıyorum. Mağazaları daha geniş ve çalışanları daha az rahatsız ediyor. Ancak gratışte kozmetik adına sevdiğim markalar daha fazla. Rossman benim için makyaj değil diğer ihtiyaçlarım için tercih ettiğim bir kozmetik zinciri.

19 mart 20:25

88. Uygun fiyatları ve gerçekten düzenli raflarıyla rossmann kazanır bu versusu. Gratisin asla temiz olan testerını görmediğim gibi bazen testerını bile görmüyorum. Geçen gratise bir ürünün rengini değiştirmeye gittim görevli fişe rağmen kredi kartını isteyip tüm ürünleri iade Edip sonra baştan alacağımı söyledi. nE?! Rossmann'ın çalışanları bilgili ve hırsızmışız muamelesi yapmıyor. Oje reyonu da daima renk renk dizilmiş oluyor. Ne çok biriktirmişim içimde ayol :))

19 mart 20:20

87. Rossman’ın açık ara götüreceği versustur. Rossman’daki ürün yelpazesi atıştırmalıkları, temizlik ürünleri beni bir ihtiyacım olmasa da şöyle bir gezip göz atmaya teşvik ediyor. Ayrıca Mersin’deki ilk ve tek şubesi için konuşuyorum, rafları hep düzenli ve temiz. Çalışanları diğer drugstore mağazalarına nispeten daha bilgili, ilgili ve güleryüzlü. Hırsızlığa gelmişiz gibi rahatsız da etmiyorlar. Hem girer girmez tertemiz kokuyor, içim açılıyor. 

19 mart 12:19

86. Tabiki  rossman,önce makyaj malzemelerine göz atıp,kendi markası olan cilt bakım ürünlerini (özellikle alterra)inceliyorum sonra ev temizlik malzemeleri,organik yiyecek ve içecekler,çaylar hepsi beni cezbediyor,fotoğraf baskısı almışlığım bile vardır.burda huzur buluyorum resmen.

9 şubat 17:44