girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1561)
  • medya (18)

1561. Artık beni tatmin etmiyor. Ben mi değiştim yoksa gratis mi hep böyleydi bilemiyorum. Bir ay önce 20₺ olan ürün şimdi 30₺ çıkıyor, eyvallah sürekli indirim yapıyor da 40₺ olan bir şey 30₺ iniyor. Ben ne anladım bu işten? Bir de ballandıra ballandıra indirimi anlatıyorlar, gidiyorum bakıyorum bana pek indirim yapılmamış gibi geliyor. 

Artık yalnızca ihtiyacım olan ürünleri almaya gidiyorum, gideceğim çünkü resmen buraya bir servet bırakmışım.

7 temmuz 11:23

1560. temmuz kataloğu bugün (link: https://oncecouponatime.com/tr/indirim-katalogu yayınlanmış). baktım pek göze çarpan bir şey yok. bi tek hoşuma giden (gbkz: wet n wild) Megaglow aydınlatıcı indirimi oldu. birkaç arkadaşımdan iyi şeyler duydum. simsiz hafif ıslak bir görüntü veriyormuş. deneyeceğim bakalım.

6 temmuz 13:20 6 temmuz 13:24

1559. İlk ciddi kozmetik alışverişimi burada yapmıştım fakat zamanla diğer kozmetik mağazalarıyla kıyaslayınca pek gözüme batan şeyleri oldu. Çalışanları bulup da soru sormak neredeyse imkansız, ayrıca çalışanları da gittiğim toplam 3 mağazadan 1'i dışında düzgün çalışmıyorlardı (gizlinot: Ha, o ayırdığım mağazada da pek iyiydi diyemem ) Rafların sürekli dağınık olması ve testerların büyük oranda olmayışı beni zamanla soğuttu.

Bi' cosmeticaya bakıyorum, her markaya bir çalışan var ve her daim tester var. Rafları en kalabalık zamanda bile düzenli. Aradığım ne varsa buluyorlar. Gratiste istediğim bir ürünü sormuştum göremeyince, mağazadaki stokları kontrol etmelerini istemiştim. Varsa koyardık biz demişlerdi ama aynı mağazada çalışanların alttaki çekmecelerde markaları karışık şekillerde tuttuklarını görmüştüm.

Benim için büyük oranda Himalaya markası uğruna gireceğim mağaza kendisi

4 temmuz 23:17


1558. iki üç sene öncesine kadar çok seviyordum. ama şimdi tercih etmiyorum.sebeplerine gelecek olursak, artık stokları sık yenilemiyorlar bence. çoğu rafı boş oluyor , indirim dönemi çok sıra oluyor ve kaliteli bir indirim göremiyorum.indirimleri beni tatmin etmiyor. watsonsa asla girmediğim için bir şey alacaksam elbette buradan alırım ama çok tercih etmiyorum artık.

tanım : zincir kozmetik mağazası.

4 temmuz 22:48 4 temmuz 22:49

1557. Moru bir türlü sevmediğim için Gratis'i sevmiyordum ta ki Watsons'ı boykot edene kadar. Fakat 1,5 yıllık boykotum Watsons'ın çoçuklara yardım amaçlı derneğe çok büyük bir bağış yapmasıyla son buldu. Hoşçakal Gratis..

4 temmuz 13:37

1556. ilginç bulduğum için yazıyorum; capacity şubesindekinin içerisine güzellik merkezi açılmış. kaş, manikür, cilt bakımı vs.

şu an o gratis, 3 mağazalık yer kaplıyor. en son sol taraftaki mağazayı da almışlardı.

4 temmuz 12:23 4 temmuz 12:24

1555. bugün yine can sıkıntısından para harcadım burada. işin ilginç tarafı şu, skinfood black sugar honey mask ürününe bakıp duruyordum, 80 liraya yakın fiyatı var. kaç kere baktım indirime giriyor mu diye. her neyse bugün gatiste alakasız bir alışverişte bu ürünü gördüm 24 küsur liraya. nasıl bir indirim hayret verici. üretim tarihi 2016 son kullanma tarihi 2019. hiç aklımda yokken almış bulundum. para biriktirme çabaları buraya kadarmış. para biriktireyim diye 2 haftadır en sevdiğim çiğ köfteciden çiğ köfte bile söylemiyorken hem de...

3 temmuz 22:52


1554. Geçen gün Turgutreis sahilde bir çalişan yanima gelip yaz hediyesi dagittini söyleyip bir paket verdi. İçinden rimmel london göz siyah göz kalemi (gizlinot: Akıyor), seyahat boy himalayan yuz temizleme jeli ve tekli benri marka asentonsuz oje çıkarıcı mendil çıktı. Müdürlerine hediyeleri dağıttığına dair fotoğraf göstermeleri gerektiğini ve bunun hicbir yerde paylaşılmayacağını belirterek fotoğraf çektirebilir miyiz diye sordu. Pr gibi pr.

3 temmuz 12:24

1553. Taze yaşamışken bahsetmek istediğim bir konu var. Gratisten özellikle nemlendirici tarzı testeri olmayan kavanozda ürünler aldıktan sonra mağazanın dışına çıkar çıkmaz kontrol edin. Ben bugün Swiss İmage Gündüz Nemlendiricisini aldım. Üç tane vardı. İlk elime geleni alıp kasaya gittim. Daha sonra aklıma geldi ve kontrol ettiğimde üstündeki koruyucu kağıdın tamamen açıldığını ve kremin kapağa kadar bulaştığını gördüm. Kremin kapağa bulaşmış olması önemli. Ben kapağı açarken yanlışlıkla kağıdı açmamışım bunu kanıtlıyor. Hemen gratis'e gittim. Değiştirmek istediğimi söyledim. Sorun olmadan değiştirdim. Kimse açılmış, belki parmaklanmış ürünü almak istemez. O yüzden aklınızda bulunsun. Mutlaka koruma kağıdını kontrol edin.

Edit: Harf eksikliklerini düzelttim.

3 temmuz 00:10 3 temmuz 00:12

1552. watsons boykotundan önce de mor rengi çok sevdiğimden midir bilmem her zaman gratis bana daha cazip gelirdi ve ikisinin yan yana olduğu yerlerde direk gratis'e girerdim. watsons boykotuyla birlikte de watsons'ı tamamen hayatımdan çıkartıp rahatladım.

fiyat karşılaştırması yaptığımda da bazı ürünlerde gratis'in birkaç kuruş bile olsa daha ucuz olduğuna denk geldim.

yeni başladıkları gratis beauty'leri henüz deneyemesem de takdir edilesi bir girişim olmuş çok sevindim.

Ama bir de artık online alışveriş başlasa veya en azından fiyatları online görebilsek be gratiscim.

2 temmuz 16:15