girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1655)
  • medya (24)

1655. Gratis yokken pedlerimizi nerden alıyorduk? Şu indirimli hali pek çok marketin normal fiyatı. Gitmeye gitmeye unuttuk sanırım

20 ekim 17:28

1654. her eğitim yılı başında kampüsümdeki kız yurtlarına çeşitli ürünlerden oluşan koca bir paket yollayan kozmetik marketler zinciri. bu yıl geçen yıllara göre daha bonkörler, özellikle 2 adet 400 ml'lik gliss şampuan sayesinde beni o dehşet indirim kuyruğundan kurtardıkları için minnettarım kendilerine. <3

ilgili medya:
1
20 ekim 16:12

1653. Burada yazılan indirim haberlerini görünce sabah 11 gibi mağazaya gittim, ortalık normaldi.

Saat 12 den sonra çıldırdı şimdi ise uçmuştur. Yer üsküdar

Ben Ped stokladım. Şampuan vs almadım çünkü migros indirimi geliyor.

 Çok istediğim life is a peach allığı aldım 35 tl

Yine denemek istediğim eklips blending fırçalar 10 tl civarındaydı,almayın güzel değil. 

Schol jel tabanlıklardan aldım 25 tl civarı

2 senedir oje almıyordum 3 tane pastel ten rengine yakın bir şeyler aldım.

Şuursuzca Aldıklarımın bazılarını sepetten çıkardım.bunun içinde bir bel çantası vardı mesela.

Aklım real techniques blur fırçalarda kaldı 80kusur lira hay maşallah. Simple markası biraz pahalı yalnız. Merak edip alayım dedim sonra dedim ki herkes bir denesin sonra yorumlara bakarım öyle alacaksam alırım.

Lorealin yeni rimelini bulsam alırdım ama bulamadım. 

Çalışanlarına sabır ve kuvvet diliyorum.

19 ekim 14:58


1652. enflasyonla mücadele adı altında bütün ürünlerinde (su bile dahil) %50 indirime giren kişisel bakım marketi.

Haberi duyar duymaz top patlasa bile sabahları asla kalkmayan ben avm'nin açılış saatinde tam kapısındaydım. ilginç bir şekilde erken gitmeme rağmen ürünlerin çoğu çoktan tükenmişti. Nedenini kasiyerden öğrendiğime göre açılış saati on olsa bile avm çalışanları sabah sekiz gibi geldikleri için ilk onlar alışveriş yapmışlar. Ve sabah saat onda gitmeme rağmen yarım saat içinde kalan ürünlerinde yarısı bitti ve sıra tam olarak mağazanın en sonundaydı. Alışveriş sepetleri bitmiş, insanlar artık ürünleri koymak için makyaj kolileri alıyordu görevlilerden. En son Teyzenin biri elidor sponsorluğunu üstlenmişçesine on adet şampuanla geziyordu.

Enflasyon böyle düşecekse bence ülke iki günde çıkar bu bataktan. bunu sıranın en sonunda iki parça ürünle yılmadan bekleyen amcanın gözünde gördüm.(gizlinot: Swh)

Edit: yukarıda bahsettiğim avm antalya-markantalya olup izdiham açısında gitmemeniz şiddetle tavsiye edilir.

19 ekim 12:52 19 ekim 13:27

1651. sadece wet'n'wild için girdiğim mağazalar zinciri. bünyesinde barındırdığı birçok ürün internet sitelerinde ve başka mağazalarda çok daha ucuza satılıyor. çalışanların bilgisizliklerine rağmen bilmiş tavırları ve göz kanatan makyajları da cabası. bizimle değılsın gratis

18 ekim 15:21

1650. migros'ta 12 lira olan deodorant burda 14 lira. ay pardon 13.90..

ben de tepkiliyim gratis, hayırdır ya??

18 ekim 02:30

1649. Girdileri okurken farkettim ben de buraya girmeyeli baya olmuş. Genelde rossman tercih ediyorum artık. Aşırı fiyat farkı olmuyor belki ama baya soğudum buradan. Şampuan falan almak için bile en son bakacağım yer haline geldi. Bu tür mağazalar arasında fiyat konusunda en son tercih edilecek yer olduğunu düşünüyorum. Şimdilik rossman takılıyorum genelde. Watsons’a girmiyorum zaten. Rossman bir tık daha iyi umarım bozmaz. Geçen bir olival sadece burda var diye indirimde makyaj temizleme suyunu aldım bir de aseton aldım o kadar. Ama artık komple asetonda falan bile tercih etmek istemiyorum. Bazı Çalışanlarının davranışlarını falan da geçtim yani fiyatlar olsun genel olarak müşteriye bakış olsun iyice aklımızla dalga geçiliyor herhalde. Bugün denk geldiğim ufacık bir şeyden bahsedeyim. Geçen minik bir manikür setimsi bir şey vardı gözüme takıldı fiyat 32 tl miydi neydi. O kadar gereksiz ki o fiyat. Sonra bugün eveshop’a girdim yol üstü bir bakayım diye. Aynı minik setimsi şey orda 22-24 tl idi. İndirimsiz ikiside. Yaklaşık 10 tl fark? Ben gratis boykotu olsa en başta bayrak çekerim öyle bir doldum buraya karşı. Şimdilik çok işim düşmedikçe girmiyorum makyaj temizleme pamuğu alırdım onu da isana almayı düşünüyorum zaten. Kozmetik uçmuş alamıyorum. Şampuan, diş macunu, saç köpüğü falan yerel marketler ya da migros indirimleri daha iyi veya diğer bu tarz mağazalarda gratisten bin kat daha iyi. Bu gidişle müşteri kaybeder mi acaba?  Bilemiyorum altan.

Edit: ekleme.

18 ekim 01:33 18 ekim 01:35


1648. Simple markasını ülkemize getirmiş olan kozmetik mağazalar zinciri. Ayrıca duygu özaslan ve bikotbitişörtmag e reklam yapmıyormuş izlenimi veren reklamlar vermiştir. 

18 ekim 01:30

1647. İnanılmaz bir şekilde soğumaya başladığım kozmetik bakım zinciri. Bugün şöyle bir girip gezeyim dedim ama sanıyorum artık gezmemize de zam yapacaklar. Fiyatları görünce gözlerim fal taşına döndü. Şampuanlar en az 15 lira , deodorantın en kötüsü 9 lira , duş jeli kullanmamama rağmen onların fiyatları bile olmuş en az 10 lira , pedler pamuklar önceki fiyatının 2.5 katına çıkmış , makyaj fırçalarının fiyatları kaz dağlarında , rimel far paletlerini rujları hiç söylememe bile gerek yok sanırım. En azından zaafım olan el kremi alayım azcık kendimi şımartayım dedim himalayanın 150 ml lik el kremi 13.90 , en küçük boyu önceki indirimlerde 1.5 liraya düşerken şimdi 6 lira olmuş. Arko nemin 20 ml lik kremleri ise 3.25 ? Pardon da arko nemin bu kremi diğer kozmetikçilerde ve şok gibi marketlerde tam 2 lira. Yok ya yok iyice çizgilerinden çıktılar , o önceki indirim zamanlarında oluşan kuyruklar , çalışanların insanlara bağırmasını bile özleyeceğiz gibime geliyor. Ben de en sonunda dayanamayıp , bir sinirle mağazadan ayrıldım.

17 ekim 23:39

1646. Duygu özaslan'in geçen bi videosunda öve öve bitiremediği makyaj temizleme mendili ve micellar suyun markasi olan "simple"ı bünyesinde satışa cıkarmıştır.

Bi "acaba sinyalini mi veriyordu?" demedim desem yalan olur. Eyy gratis. acaba yaptin mi bunu?

17 ekim 23:37