girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1647)
  • medya (23)

1647. yeni koleksiyon getirmek için gerekli parayı/uğraşı melodi elbirlileri new york'ta celebrity gibi gezdirmek için harcıyor olabilirler çok da kızmayın yahu.

1 saat önce

1646. indirim dönemlerinde bomboş olan mağazadır. O fiyatları görünce insanın hevesi kalmadı ihtiyaç dışına çıkmıyoruz. 

bugün 06:48

1645. çalışanlarını kendi sektörünü göz önüne almadan seçen firmadır. asla kozmetikle uzaktan yakından alakası olmayanlar genelde gratis çalışanı olarak karşımıza çıkıyor. bu yüzden eskişehir'de yaşarken watsons'ı daha çok tercih ederdim çünkü espark şubesinde ciddi anlamda iyi kozmetik bilgisine sahip ablalar vardı, hatta arkadaşlarımdan birinin mezuniyet makyajını yaptı biri, makeup artistmiş çünkü.

benim nedense her türlü saçma olay gratis'te başıma geldiği için kendilerini ekstra sevmiyorum. kuyrukta beklerken güvenlik görevlileri belki çalarız diye ürünleri elimizden alıp kasaya koydu mesela, gittiğim şubelerinden birinde asla istediğim ürünleri bulamıyorum veya indirim dönemlerinde o şubede indirim yapmadıkları halde "yoo yaptık" diyerek yalanlar söylediler (veya cidden o kadar ilgisiz çalışanları var).

bugün 04:28


1644. İndirim zamanı hiç gitmiyorum. Gerçi normalde de öylesine gezip çıkıyorum. İhtiyacım olan pamuk vs. bişeyler varsa alıyorum.

İndirim zamanı sanki bedava ürün dağıtılıyormuş gibi o izdihamlar,kalabalık, upuzun sıralar hiç benlik değil. Eskiden The Balm için giderdim ama indirimde bile aşırı pahalı The Balm ürünleri artık.

bugün 03:16

1643. Geçenlerde Bursa Kağan parfumeriden l'oreal unlimited maskara satın almıştım. Bugün arkadaşıma da almak üzere gratise gittik l'oreal standında ürünü göremeyince görevliye sorduk. Yok dedi. Gelmedi mi diye sorduk, kalmadı dedi.Bu mağazaya, Hangi ürünün indirimi icin gitsem kalmadı lafını duymaktan sıkıldım artık. Ordan çıkıp,üşenmeden 3 mağaza gezdik hepsinde bolca vardı. Bu durum sadece benim mi başıma geliyor, yoksa gerçekten bu mağazada ürünler kalmıyor mu diye kendime sormadan edemedim. Ayrıca gerçekten fiyatlar gratiste çok yüksek. Sanırım artik alış veriş listemden kendisini çıkaracağım. Bindirim indirimleri beni tatmin etmeyen kozmetik mağazası.

dün 22:46

1642. Üstteki girdiye katılıyorum. rakipleri güzel güzel koleksiyonlar getirirken gratis in hiçbir şey yapmaması.

en azından olmayan bir şeyi getir farkın olsun mesela maybelline-soda pop paleti getir ya da farklı markalara yer ver colourpop gelsin mesela ülkemize güzel olurdu.

Ne kadar boykot etsem de watsons ı farklı markalar getirmeleri(elf,makeup revolution) konusunda takdir ediyorum. 

dün 20:02 dün 20:04

1641. Watsons elf'i, şimdide l'oreal'in havana koleksiyonunu getirirken, rossmann l'oreal x isabel marant koleksiyonunu getirirken elinin neden armut topladığını anlamadığım kozmetik mağazası.

dün 19:26


1640. Geçen bir gün indirime girdiğinden gidip max factor face infinity 3in1 fondotenini almak istedim. Almak istediğim açık rengi bulamadım ve görevliyi çağırıp 'şu testerın renginden bulamıyorum' dedim ve tahmini 20 yaşlarında olan üst kirpiklerine 10 kat rimel sürüp bir bütün haline getiren çalışan uzun uzun 'eee' yanıtını verdi. Bak yine gıcık oldum. Rica etsem rengi bulur musunuz dememe karşılık beni baya uzunca süre bir kesip aramaya koyuldu ve sonunda bulamadı. Üzgün ve göz devire devire ayrılmış bulundum.

13 ekim 12:45

1639. bu sefer enflasyonla topyekün mücadele bindirimi yapmışlar.

12 ekim 23:48

1638. Artık pek indirim yapmayarak beni üzen kozmetik marketi zinciri:(

12 ekim 20:03