sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (1643)
 • medya (26)

1643. Yılbaşı seti anlayışı bee beauty sabun ya da ülkenin yarısının zaten almış olduğu wet n wild rose in the air paletli çanta seti olan mağaza.

Hazır yılbaşı indirimi varken, millet mağazalarını talan edecekken yeni bir marka getirsen, yeni seriler getirsen, hiç olmadı yeni far paletleri getirsen ne güzel olurdu. Sen bu kafayla çok yaşamazsın Gratis.

dün 14:41

1642. Bugün gördüğüm en salak çalışana şahit olduğum mağaza zinciri.okuldan sonra yakın olduğu için  Arkadaşlarimla yenibosna airport avm şubesine oje almaya girdik. Kasaya gittim toplamda 45 TL tutarında bir alışverişim oldu. Bana kasa arkası absolute new York markasının paletini zorla satmaya çalıştı. Kibarca reddettim. Ardından Zorla ama bak bayılırsin buna diye saçma sapan bir samimiyet ile ısrarı sürdürmeye devam etti ve ardımizda bir sürü insan bekliyor. Hala direniyor en sonunda ben absolute markasını kullanmıyorum ödeme alır mısınız dedim bana gelmiş diyor ki "ayy ne marka kullanıyorsun yani bunu kullanmıyorsan?". Ben de açıkça şuan far olarak kat von d ve huda kullanıyorum o yüzden aynı renkleri istemiyorum  kalsın istemiyorum dedim. Kartı hala almıyor,utanmadan ay sadece adı var onun yazık kaziklanmissin diyor. En sonunda ojeleri bırakıp çıktım. Bu sayko tipleri çok arıyorlar mi aşırı merak ediyorum. Sen kimsin sana mı kalmış beni sorgulamak,taciz etmek. Şikayet edeceğim. Hem beni gereksiz sorguya çekip Alay eder gibi hesap sorduğu için hem de onlarca insanı saçma hirslari için sırada beklettigi için. Ben kullandığım ürünü sormak için sanki ondan izin alacağım. 

7 aralık 19:23 7 aralık 19:24

1641. Son kataloğunda benim pek indirim göremediğim marka.yılbaşı indirimi deyince insan daha büyük bir şey bekliyor.zaten fiyatları şişirdikleri için evet normale göre 'indirimli' ama diğer kampanyalarındaki fiyatlara göre ya aynı ya da birkaç lira eksiği.hatta himalayanın nemlendiricileri daha pahalıydı.sadece bee beauty ojeleri ve pastelin ojelerine bakacağım.üzgünüm gratis bu yılbaşı bizimle deyılsın.

7 aralık 03:42


1640. Gratis dili ve edebiyatı ,internet dizisi gibi boş işlerle uğraşacağına online alışveriş aç yeni markalar getir de neşemizi bulalım gratis!

28 kasım 14:28

1639. hayat bazen gratisin “internet dizisi”(gizlinot: son instagram postlarından gördüğüm kadarıyla) çıkarması kadar saçma

25 kasım 20:22

1638. Bugün kendisine ürün sorduğumda bulmuş gibi yaptığı ürünü elime almama izin vermeden kasaya götürüp beni mutsuz eden üstüne üstlük muhtemelen bulamadığı için yerine asla kullanamayacağım bir rengi bana kakalayıp 50 liramı çöpe atmış olmama sebep olan Bursa korupark şubesindeki o çalışanınıza ve çalışanlarını doğru düzgün denetlemeyerek müşteri söğüşleme politikası güden size hakkımı helal etmiyorum sevgili gratis. Kendimi hem aptal gibi hissediyorum, üstelik  de çok mutsuzum. 

24 kasım 18:41

1637. Wet n wild, sleek, dirty works markaları ve eklips makyaj fırçaları sadece bu mağazalar zincirinde olduğu için seviyor(d)um. Evet bindirim yaptıklarından ben de muzdaribim. Ancak benim anlatmak istediğim başka bişey. Geçen haftaki indirimi görünce gideyim dirty worksun yağını alayım dedim. Ama o da ne! 3-4 tane kutu vardı orada ve maalesef hepsi açılmış kullanılmış hatta ikisinin kutusu yırtıktı. Tamam o ürünün testerı yok. Ancak bütün şişelerin açılıp kullanılmış olması çok kötü. O şekilde satılacak mı yani? Umarım kimse almamıştır. Asıl beni şok eden şey ise garnier micellar makyaj temizleme suyunun yarısına kadar boşalmış olmasıydı. Artık kim koydu bilmiyorum, yarısı boş ve reyonda aynı ürünlerin arasına saklanmıştı. Anlamıyorum yani bir insan bunu neden yapar? Hadi çeşit çeşit insan var herkes bir değil, bilinçli olmayabilirler. mağaza neden bunu kontrol etmiyor? Saldım çayıra mevlam kayıra durumu biz ne olursa olsun zaten oradan alış veriş yapacağız diye mi? Bir de bu kadar zam yaptıktan sonra bir süre alış veriş yapmayacağım buradan. Ders oldu bana, makyaj malzemesi ya da cilt ürünü kesinlikle almam buradan bir daha.

19 kasım 01:25


1636. Bugün aradığım bir oje için mecburen girdiğim ve reyonda en ucuz oje fiyatının 5.95 civarında olduğunu gördüğüm mağaza. Belki farklı mağazalarda da fiyatlar bu şekildedir ama ortalama markalar için bu rakamları yüksek bulduğumu söyleyebilirim.

16 kasım 00:08

1635. Fiyatlar 2-3 katına çıkarıldıktan sonra hala satış yapabileceğini düşünen market.almayalım,aldırmayalım biz onlara degil onlar bize muhtac susluler

2 kasım 22:03 2 kasım 22:03

1634. 79.90 olan sleek far paletleri 89.90 lira olmuş helal olsun

2 kasım 19:22