girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1648)
  • medya (25)

1648. Wet n wild, sleek, dirty works markaları ve eklips makyaj fırçaları sadece bu mağazalar zincirinde olduğu için seviyor(d)um. Evet bindirim yaptıklarından ben de muzdaribim. Ancak benim anlatmak istediğim başka bişey. Geçen haftaki indirimi görünce gideyim dirty worksun yağını alayım dedim. Ama o da ne! 3-4 tane kutu vardı orada ve maalesef hepsi açılmış kullanılmış hatta ikisinin kutusu yırtıktı. Tamam o ürünün testerı yok. Ancak bütün şişelerin açılıp kullanılmış olması çok kötü. O şekilde satılacak mı yani? Umarım kimse almamıştır. Asıl beni şok eden şey ise garnier micellar makyaj temizleme suyunun yarısına kadar boşalmış olmasıydı. Artık kim koydu bilmiyorum, yarısı boş ve reyonda aynı ürünlerin arasına saklanmıştı. Anlamıyorum yani bir insan bunu neden yapar? Hadi çeşit çeşit insan var herkes bir değil, bilinçli olmayabilirler. mağaza neden bunu kontrol etmiyor? Saldım çayıra mevlam kayıra durumu biz ne olursa olsun zaten oradan alış veriş yapacağız diye mi? Bir de bu kadar zam yaptıktan sonra bir süre alış veriş yapmayacağım buradan. Ders oldu bana, makyaj malzemesi ya da cilt ürünü kesinlikle almam buradan bir daha.

bugün 01:25

1647. Bugün aradığım bir oje için mecburen girdiğim ve reyonda en ucuz oje fiyatının 5.95 civarında olduğunu gördüğüm mağaza. Belki farklı mağazalarda da fiyatlar bu şekildedir ama ortalama markalar için bu rakamları yüksek bulduğumu söyleyebilirim.

16 kasım 00:08

1646. Fiyatlar 2-3 katına çıkarıldıktan sonra hala satış yapabileceğini düşünen market.almayalım,aldırmayalım biz onlara degil onlar bize muhtac susluler

2 kasım 22:03 2 kasım 22:03


1645. 79.90 olan sleek far paletleri 89.90 lira olmuş helal olsun

2 kasım 19:22

1644. Kıçı kırık Wet n wild far paletlerini 43 liraya satabileceklerini düşünen zavallı mağazalar zinciri. Yuh dedim görür görmez.

2 kasım 00:58

1643. malesef fiyatlar eskisi gibi değil. son (b)indirimden sonra yine zamnlanmış. naturalium marka duş jelleri 14 küsürlerdeyken 20 tl olmuş. soft&gentle deodorant da 10 küsürken 12 küsür olmuş :(

23 ekim 12:13

1642. Gratis yokken pedlerimizi nerden alıyorduk? Şu indirimli hali pek çok marketin normal fiyatı. Gitmeye gitmeye unuttuk sanırım

20 ekim 17:28


1641. her eğitim yılı başında kampüsümdeki kız yurtlarına çeşitli ürünlerden oluşan koca bir paket yollayan kozmetik marketler zinciri. bu yıl geçen yıllara göre daha bonkörler, özellikle 2 adet 400 ml'lik gliss şampuan sayesinde beni o dehşet indirim kuyruğundan kurtardıkları için minnettarım kendilerine. <3

ilgili medya:
1
20 ekim 16:12

1640. Burada yazılan indirim haberlerini görünce sabah 11 gibi mağazaya gittim, ortalık normaldi.

Saat 12 den sonra çıldırdı şimdi ise uçmuştur. Yer üsküdar

Ben Ped stokladım. Şampuan vs almadım çünkü migros indirimi geliyor.

 Çok istediğim life is a peach allığı aldım 35 tl

Yine denemek istediğim eklips blending fırçalar 10 tl civarındaydı,almayın güzel değil. 

Schol jel tabanlıklardan aldım 25 tl civarı

2 senedir oje almıyordum 3 tane pastel ten rengine yakın bir şeyler aldım.

Şuursuzca Aldıklarımın bazılarını sepetten çıkardım.bunun içinde bir bel çantası vardı mesela.

Aklım real techniques blur fırçalarda kaldı 80kusur lira hay maşallah. Simple markası biraz pahalı yalnız. Merak edip alayım dedim sonra dedim ki herkes bir denesin sonra yorumlara bakarım öyle alacaksam alırım.

Lorealin yeni rimelini bulsam alırdım ama bulamadım. 

Çalışanlarına sabır ve kuvvet diliyorum.

19 ekim 14:58

1639. enflasyonla mücadele adı altında bütün ürünlerinde (su bile dahil) %50 indirime giren kişisel bakım marketi.

Haberi duyar duymaz top patlasa bile sabahları asla kalkmayan ben avm'nin açılış saatinde tam kapısındaydım. ilginç bir şekilde erken gitmeme rağmen ürünlerin çoğu çoktan tükenmişti. Nedenini kasiyerden öğrendiğime göre açılış saati on olsa bile avm çalışanları sabah sekiz gibi geldikleri için ilk onlar alışveriş yapmışlar. Ve sabah saat onda gitmeme rağmen yarım saat içinde kalan ürünlerinde yarısı bitti ve sıra tam olarak mağazanın en sonundaydı. Alışveriş sepetleri bitmiş, insanlar artık ürünleri koymak için makyaj kolileri alıyordu görevlilerden. En son Teyzenin biri elidor sponsorluğunu üstlenmişçesine on adet şampuanla geziyordu.

Enflasyon böyle düşecekse bence ülke iki günde çıkar bu bataktan. bunu sıranın en sonunda iki parça ürünle yılmadan bekleyen amcanın gözünde gördüm.(gizlinot: Swh)

Edit: yukarıda bahsettiğim avm antalya-markantalya olup izdiham açısında gitmemeniz şiddetle tavsiye edilir.

19 ekim 12:52 19 ekim 13:27