sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2004)
  • medya (72)

  2004. yaptığı günlük indirimlerden yararlanan kişilerin gönderileri sayesinde hayatımda görmediğim oje renkleri görmemi sağlayan kozmetik markası. binbir çeşit... (:

  şu indirimler ürünleri bu kadar cazip kılmamalıydı, 25-30 ojeyi bozulana kadar nasıl kullanacaksınız yahu?

  dün 22:12 dün 22:14

  2003. Medyadaki görsellerini görünce utandığım başlık, hem mağazanın indirim anlayışına hem de hemcinslerimin kurnazlık(!) anlayışına bakamıyorum. 

  16 temmuz 23:48

  2002. İndirim döneminde bolca stok yapan insanların ne kadar cahil ve açgözlü olduğunu bir kez daha görüyoruz. Aynı üründen 10 tane almak nedir yahu? Her ürünün son kullanma tarihinin olduğundan haberleri yok mu bu insanların? İnsan hayret ediyor.

  16 temmuz 23:46

  2001. takip ettiğim alışveriş bloglarında halkın ne kadar kıtlıktan çıkmışçasına oje aldığını görmemi sağlamış mağaza. gliss spreylerini depolayanlara girmiyorum bile. evet ülkede her şey pahalı ama alması için ucuz-pahalı olması gerekmeyen bir ülkeyiz çünkü gerek olsun olmasın her şeyi alıyoruz. bilinçsiz bi halk olarak markalar bizi daha çok düdükler afedersiniz.

  2 liraya 50 tane oje almak için sabahın ilk saatlerinde sefer tası hazırlayıp gratis gratis gezecek insanlar oluşmuş ülkede. bu magazalara da yaziklar olsun, muhakkak hala karınız vardır. bu kadar indirmeseniz de biraz indirin fiyatları halk da oje almak için çıldırmasın kimse size oo gratis süpermen demiyor madem bu kadar indirebiliyosunuz indirin diyor.

  16 temmuz 23:39

  2000. indirim adı altında insanları ihtiyacı olmadığı halde alışveriş yapmaya sürükleyen kozmetik mağazası. özellikle indirimli olarak satılan şampuan, krem, duş jeli gibi ürünler çağdaş, makro, gimsa gibi marketlerde daha uyguna bulunuyor.

  16 temmuz 22:06

  1999. Bugün ben de alt çekmecede ayrılmış ürün gördüm maalesef, hem de çekmecenin arkasına saklanmıştı. Bunu karalamak için söylemiyorum aksine ilk defa karşılaştığım bir olay, belki bir müşteri de yapmış olabilir. insanlar o kadar tüketim çılgınlığına kapılmış ki, her yer talan edilmiş ayrıca ürünler etrafa saçılmış. Loreal standından aldıkları ürünleri gidip oje standına bırakmışlar mesela. Biraz düşünceli olmamız, Önce kendimizi eleştirmemiz lazım. Azıcık indirim görünce medeniyet seviyemiz paçalarımızdan akıyor maalesef. Çekmecede saklama olayını çalışan yaptıysa elbette haksızlık fakat müşterilerin yaptığı rezilliklerin yanında devede kulak kalıyor. 

  16 temmuz 22:02

  1998. Kredi kartımdan parayı çekip siparişimi oluşturmamış olan mağzadır. Müşteri hizmetlerini aradım, bağlanmadı, mail attım henüz bir geri dönüş de olmadı. Olay sadece benim başıma gelmediği için çok sorun etmedim, şimdilik bekliyorum.

  Tek şikayetim eğer siteniz bunu kaldıramayacak kadar güçsüzse ve siz herhangi bir krizi kontrol edemeyecek kadar yetkisizseniz yapmayın kardeşim indirim. Ayrıca çok fazla talep gören ürünleri aynı güne koymak da çok mantıklı değildi yani bir izdiham olacağı belliydi, öngörüsüzce hareket etmişler.

  16 temmuz 21:55

  1997. (yazar: depresifizm) süslümün yaşadığının neredeyse birebir aynısını ben de yaşadım.

  bu indirimler başladığında h&s indirimi için gitmiştim ama mağazadaki çalışanlar bize koli açılıyor diyip kolilerden çıkan indirimli ürünleri "ay şunu da bana ayır " diyerek baya baya gözlerimizin önünde alıp kendileri için ayırdıkları poşete koydular. bari gizli yapmaya çalışsaydılar da gözden uzak olan gönülden de ırak olsaydı.... (gizlinot: hayır kavga etsen olmaz etmesen olmaz, şikayet etsen zaten bakmazlar. sessizce uzaklaştım oradan)

  16 temmuz 21:41 16 temmuz 21:43

  1996. Yaklaşık 1.5 senedir tek bir ürün bile almadığım bu marka, son 4-5 gündür (caps lock açık) -İndirim günleri başladı!! sınırlı stok!! İnanılmaz fırsatlar!!!- (caps lock kapalı) diye her gün hem mesaj hem mail yoluyla bezdirme kampanyası uyguluyor. Az önce de "indirimde son saatler!!!!!!" diye mesaj ve mail atmışlar.

  Bi sakin ol Gratis, (bkz: almayacağım) işte ne bu darlama ve taciz kampanyası? Trendyol'dan özendiler herhalde, günde 35 bildirim atarak insanlara illa alışveriş yaptıracağız diye and içmiş gratis marketing ekibi sanırım. (gizlinot: ve mesaj ile mail aboneliğinden çıkılır)

  Edit: dün aboneliğinden çıkmama rağmen bugün yine "büyük gratis indirimi başladı!!! 21 temmuza'a kadar!!!" diye mesaj atan firma. Gerçekten anlam veremiyorum madem her gün satış yapmak için bindirimli fiyatlarınıza indirim kampanyası yapacaksınız neden ilk başta fiyatları uçurdunuz?

  16 temmuz 21:39 dün 13:23

  1995. Boykotuma hâlâ devam ettiğimi bildirerek başlamak isterim. Perşembe günüydü sanırım şu maybelline kapatıcının 19 liraya düştüğü gün işte. Arkadaşımla girdik o kapatıcıyı almak istiyodu. Ben sadece yanında dikiliyorum. Tabii ki hiç kalmamıştı. Garnier makyaj temizleyicisi aldı kasaya gittik ödemeye. İki tane çalışan vardı. Biri o altlarındaki çekmeceyi açtı ve orda 4 tane maybelline kapatıcı vardı. Yanındakine dedi bunlar kimin falan kız da benim ve x arkadaşımın dedi. O da he tamam o zaman dedi ve gitti. Ben de izledim kadını napacak diye. Müşterinin yanına gitti ve aynı şu şekilde "yaa maalesef hiç kalmamış kapatıcı şimdi tekrar baktım" dedi. Onu duyar duymaz arkadaşıma söyledim ve hiçbir şey almadan çıktık.

  Edit: mağaza çok kalabalıktı ve muhtemelen kavga çıkacaktı herhangi bir tartışmaya girseydik. Sonrasında bütün hesaplardan ulaşıp durumu yazdık fakat asla bi geri dönüş yok.

  16 temmuz 21:06 16 temmuz 21:08