yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2009)
  • medya (70)

  2009. Dün saç ürünleri kampanyası vardı online olarak almak istedim kampanya bitimine kadar kaç defa denediysem hata verdi sisteme giriş yaptırtmadı ne zamanki indirim bitti sistem hatası da gitti anında. Bana mı denk geldi bilemiyorum ama düzgün yürütemeyecekseniz ya kampanya hiç yapmayıın ya da yapıyorsanız düzgünce yapın. 

  23 ağustos 19:12

  2008. genellikle gratise indirim zamanı uğruyorum ve ihtiyacım olan ürünleri stokluyorum. İndirim olmadığı günlerde de terapi gibi içeri girip dolaşıyorum. Benim için bir stres atma yeri.

  23 ağustos 15:56

  2007. Online alışverişte siparişi iptal etmeye izin vermeyen/ ürün ekletmeyen bir sistemleri var. Acilen çözülmesi gereken bir sorun.

  23 ağustos 11:06 23 ağustos 11:10

  2006. Eskiden çok sevdiğim ancak şimdi pek ilgimi çekmeyen kozmetik mağazası. Sürekli indirimde olması acaba aldığım ürünlerin normal fiyatını indirimli diye bize mi yediriyorlar diye düşünmüyor değilim. Deodorant, diş macunu, kulak çöpü, kolonya gibi alımlarda indirimdeyse tercih etiğim yer.

  23 ağustos 11:00

  2005. dakika başı reklamı yapılan organix şampuanların her mağazaya gitmediği kişisel bakım marketi. sanırım markasına göre ürün sınıflandırması yapıyor ve her şubeye aynı ürünleri göndermiyor. bugün öğle arasında arkadaşım yakındaki mağazaya gittiğinde bu marka bizde satılmıyor demişler. ben de ondan duydum. hani makyaj markası olsa anlayacağım standı yoktur falan derim, ama alt tarafı diğerleriyle aynı rafta duracak bir ürün yani. o zaman seçili mağazalarımızda satışa sunulan deyin de ona göre gitsin insanlar. kalkıp tüm mağazalarımızda diye yazma. görülmemiş indirim diye televizyonlara reklam veriyorsun, onda da tüketiciyi yanıltıcı reklam yapma bari.

  22 ağustos 20:15

  2004. Madem herkes bu kadar şikayetçi o zaman indirim zamanı neden mağazalarında iğne atsan yere düşmüyor diye sorgulatan girdiler vardır...

  22 ağustos 19:28

  2003. An itibarıyla kesinlikle keriz silkelediklerinden emin olduğum kozmetik mağazası. Uzun zamandır renkli kozmetik namına bir şey almıyorum, bugün de sadece kişisel bakım ürünleri için göz atıp çıkacaktım. Her zaman kullandığım fa'nın soft & control deodorantı 15,95'ten 10,95'e inmiş gözüküyordu. Ama bi tane kaldığı için sonra alırım deyip çıktım. İki sokak aşağıda yerel bir markete uğradım ve indirimsiz olarak aynı deodorantın 9,90'a satıldığını gördüm. Aynı şey sesu'nun roll on ağdaları için de geçerli. Gratis 15,95 gibi bir fiyat üzerinden indirim yapıp kasa arkası fırsatı diye itelemeye çalışırken sıradan bir markette indirimsiz olarak 8,90'a almıştım. Göz göre göre insanı enayi yerine koymak değil de nedir?

  22 ağustos 15:09

  2002. online alışverişi başlayana kadar alışverişlerinde tester verildiğini bile bilmediğim bir market zinciri 

  boykot olayını kaçırmışım neden boykot edildiğini de bilmiyorum bilen yazarlar aydınlatırsa sevinirim ama hem watsons hem gratisi boykot edersem de nerden ihtiyaçlarımı alacağımı bilemediğim durum?

  sadece bir üründe çok indirim olursa alıyorum onun dışında pek tercihim değil bazen de güzel kampanyaları olabiliyor bir ürünü alınca çanta veriliyor ya da başka bir ürün de hediye ediliyor 

  online alışverişte mağazaya teslim seçeneği geri gelmiş bir ara indirim döneminde kaldırmışlardı sinir olmuştum

  kargosu çok geç geliyor bir de hatta şu tek günlük indirimde yaptığım alışveriş 2 hafta sonra geldi resmen ki ben tatile çıkmıştım iptal oldu geri döndü derken de paramı geri almam 1 ayı buldu ?!

  bir de süslüler dün öğrendim artık gratis kartında puan birikmesi kapanmış şöyle puanlarınızı bir sonraki alışverişte kullanabiliyorsunuz sadece sonra sıfırlanıyor ama en az 1₺ kullanıldığı için(yani önceki alışverişiniziz en az 100₺ olması lazım?!) sadece indirimlere yarıyor gratis kart saçma olmuş

  edit: yeni öğrendim bir süslü mesaj atmış gratis instabloggerları alıp tatile çıkarıyormuş wtf?!!!

  22 ağustos 15:00 22 ağustos 17:27

  2001. günlük indirimleri kapsamında bugün OGX şampuanları indirime giren firma.

  3er 4er almıştı herkes. enteresan bir psikoloji gerçekten, 70tl den 20tl ye düşmüş diye belki de bilmediği bir ürünü bol bol almak. kullanıyodur seviyodur stoklamak ister ona hak veririm. ama kasada sırası gelince çalışana, alıyor olduğu OGX şampuanın ne işe yaradığını soran vardı.

  22 ağustos 14:10

  2000. Bir yerde bana soru olarak "dolandırıcı velinimeti, istekli enayi" nedir diye soru sormuşlardi . Cevabı da kerizdi. Anladığımız üzere burada dolandırıcı olan gratis, keriz olanda bizler oluyoruz.

  Adamlar resmen 10 liralık ürünü bize 50ye 60a satıyorlar. Mümkün mertebe artık ugramiyorum. Çok acil veya sadece orada satılan ve memnun olduğum ürün varsa gidiyorum o da uygun fiyatlı olmak koşuluyla. Aksi halde orada satılan her seyin alternatifi başka yerlerde de bulunuyor.

  22 ağustos 14:09