yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2108)
  • medya (88)

  2108. ben mi yeni gördüm bilmiyorum ama wnw soft glam gelmiş mi diye sitesinde gezenirken dermacol fondöten getirdiğini gördüm. hollywood lisans yazan siteden daha itibarlı gözüktü gözüme. belki mağazalara da yakında gelecektir.

  sadece fondöteni değil dermacol'Un başka diğer ürünlerini de getirmişler.

  bir de loreal paris'in infallible new fresh midir nedir, o fondötenin başka renklerini birkaç online sitede görmüştüm ama istediğim renk hala yoktu. online'a özel olan renkler de yok olmuş. ayıp ediyorsun l'oreal.

  14 ekim 22:16

  2107. yılda bin beş yüz kere bilmem kaça kadar varan indirimler yapan, indirim yapmakla ünlenen mağaza.

  o kadar indirimin arasında ürünün asıl fiyatını unutup en ucuz gördüğün anda alıyorsun istediklerini artık. yani bu hafta bu üründe %50 indirim diyor mesela ama o ürünü 2 hafta önceki %30 indirimde daha ucuza almış oluyorsun. bu nasıl iştir ya. indirimlerle kafamızı karıştırıp kara geçiyorlar sonunda.

  bu son indirim şöleninde gitmedim ama yine de hiç bitmeyen indirim zamanlarında marketlerden ve diğer mağazalardan 1, 2 lira da olsa ucuza geliyor. zaten kıt kanaat geçiniyoruz o sıra sırf 10 liralık kar için bile bekleniyor valla.

  7 ekim 21:21 7 ekim 21:26

  2106. yaptıkları indirim güzel gözüküyordu ancak gelelim ki canımı yolda bulmadım. indirimden alışveriş yapan insanlara kesinlikle lafım yok bu kadar artan fiyatlarda tabii ki çok mantıklı ancak aynı indirim eveshopta da vardı. ve internet sitesi çökmemişti. %50 indirimle ihtiyacım olan bir kaç şeyi sipariş ettim, bekliyorum. zaten sürekli kozmetik marketlerde indirimler oluyor, 29 ekimden bir kaç gün önce yine her yerde başlar. 1-2 saatlik kuyruklara girmeye gerek yok bence.

  internet sitesinin hemen çökmesi ve her şeyin stoğunun bitmesi de ayrı saçmalık. madem bir indirim yapıyorsun bu sadece mağazalara olmamalı, ona göre internete stok konulmalı. zaten kimse doğru dürüst sipariş verememiş sitedeki sorunlardan dolayı anladığım kadarıyla.

  7 ekim 20:27

  2105. Bu gözler 3. sınıf bir YouTuberın videosunda indirimde 12 kutu saç boyası aldığını gördü, bu kulaklar yarın gidip biraz daha mı boya alsam dediğini duydu. Ya Allah aşkına gerek var mı gerçekten bu kadar tüketim çılgınlığına, şuursuzluğa. İhtiyacın kadar olanı al çık ne diye doyumsuzluk yapıyorsun. Sırf o delirmiş insanları görmemek için mağazaya gitmedim, internet siteleri de çökmüştü ordan da bir şey alamadım. Zaten sürekli indirime giriyor her şey, 5-10 lira fazla veririm ama bu rezilliği çekmem.

  Tanım; önce indirim sonra bindirim yapan mağaza.

  7 ekim 12:32 7 ekim 12:37

  2104. İndirim zamanı çalışanlarının davranışları ile indirimsiz bir zamandaki davranışları arasında uçurum olan mağaza. Normalde mağazaya adımınızı attığınız an hangi reyona yönelirseniz anında birisi ensenizde bitiyor "ne baktınız, yardımcı olalım" diye. Ama indirim zamanı herhangi bir soru duymaya bile tahammülleri yok, yardımcı olmak veya müşteri memnuniyeti filan sadece birer şehir efsanesi sanırsın. İnsan ilişkileri, iletişim becerisi güçlü olmayan insanları alıp "danışman" yaparsan anca bu kadar olur tabi. İşine saygı duyanları tenzih etmek lazım, genellenebilir bir durumdan söz etmiyorum elbette.

  6 ekim 22:30

  2103. iki gün önce önünden şöyle bir geçtiğim, tüm mağazayı iki kez turlamış kuyruğu görünce girmekten vazgeçtiğim mağaza. tek ihtiyacım şampuandı, bugün gittim, toptan bir marketten 11 tl'ye 2 adet aldım. bu da benim ihtiyaç listem.

  6 ekim 20:14

  2102. Dün gittiğim gratiste poşet içinde dışkı bulmuşlar. Muhtemelen bir anne çocuğunun tuvaletini yaptırıp içine atmış diyorlardı. Bunu da sinirleri bozulmuş şekilde anlattılar. İnsanların ne kadar saçma davranacağını öğrencilik dönemimde satış danışmanlığı yaptığım için biliyordum. Ama dün buna şahit olunca cidden satış danışmanlarının yaptığı tüm tripler, gözlemler anlamlı gelmeye başladı. 

  6 ekim 15:25 6 ekim 22:24

  2101. son meydan muharebesinde değil mağazına gitmek, sitesinden fiyat bile kontrol etme gereği duymadığım marka.

  bitmek üzere birkaç ürünüm vardı kişisel bakım kategorisinde. ama biliyorum ki köşedeki kardeşler market tarzı yerel mağazalarda aynı ped normal satış fiyatındayken bile gratisin %50 indirmiş halinden daha uygun.

  ayrıca bakkal gibi zibilyon tane şube açacaklarına şehirdeki tek şubeleri olan yerlere yeni kiralık alan bulsunlar bi zahmet. yıllardır yurt odası kadar şubede indirim zamanında kasadan çıkan fiş kağıdına bile yer kalmıyor, havada süzülüyor yavrucak.

  6 ekim 13:19

  2100. Allık, dudak balmı ve rimel dışında hep temel ihtiyaçlarımı karşıladım son indirimden. Gördüğüm kadarıyla herkes de benim gibi yaptı. Bu sefer indirimleri gerçekten beğendim. Uzun süredir göremediğim fiyatlardı. Renkli kozmetik standları genel olarak boştu ve aradığım şeyleri rahatlıkla buldum. En kalabalık reyon şampuan reyonuydu tabi ki. Hele duş jelleri falan talan edilmişti. İnsanlara kızamıyorum şahsen, bir duş jeli olmuş 20 lira. Şampuan, sıvı sabun, duş jeli gibi ürünleri indirimsiz almak bana mantıklı gelmiyor. Ama sepeti pamuk, kulak temizleme çubuğu ve pedle doldurmak da mantıklı değil. Marketlerden daha ucuza temin edilebilecek şeyleri gratis'ten almıyorum şahsen.

  6 ekim 08:09

  2099. Doğurmaya 5 kala 'kimse bana sırasını vermedi' diye ağlamayacağım indirim. Ablacim ürün stoklamak için doğumu bekleyemiyorsan öğren, orası belediye otobüs sırası değil.

  6 ekim 07:26