yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2145)
  • medya (99)

  2145. ürünlerini artık para bandı ile korumaktan vazgeçmesi gereken mağaza zinciri. güzelim ürünleri o banttan kurtarmak gerçek bir mücadele getiriyor, kurtardıktan sonra yapış yapış kalması zaten ayrı rahatsız edici. evet ürünlerini koruması gerek, tester olmayan kreme kadar süren insanlar var ama yapışkan izi bırakmayan bir bant kullanmaları bu kadar zor olmamalı.

  1 saat önce

  2144. Gratis mağazalarından sanırım her ay bir alışveriş yaparım. Pek çok şubesine gittim, pek çok çalışanını tanıdım. Burada hangi şube olduğunu yazmayacağım bir olay yaşadım, isteyen olursa özel mesaj yoluyla hangi şube olduğunu aktarabilirim.

  Kasım ayı sonunda telefonuma tüm ürünlerde geçerli %50 indirim mesajı geldi ve ben o gün gidip birkaç parça ürün aldım. Birisi şemsiye, diğeri de bir saç spreyiydi. Kasadaki hanımefendi benim işlemimi alırken farklı bir şeyle meşguldu sanırım telefonuyla ilgileniyordu emin değilim, önce şemsiyeyi geçirdi kasadan ve 15 tl yazdı. Sonra saç spreyini aldı eline o sırada kadının yüzüne bakıyordum ve bir anda toplam tutar 50 tl oldu. Saç spreyinin ne kadar olduğunu sordum beni duymadı ve yanıt vermedi, tekrar sordum yine aynı şey. En sonunda işlem sonlandı ve elime fişimi alıp baktığımda şemsiyeyi 2 kez okuttuğunu fark ettim. Anında arkamı dönüp hanımefendi "şemsiyeyi 2 kez okutmuşsunuz" dedim ve yine duymadı. Yan kasada çalışan kadın onu dürtüp bak sana diyorlar dedi. Kadın sonunda yüzüme baktı ve açıkladım durumu kendisi duymadığı için özür diledi ardından iade işlemini alabilmek için 10 dakika beklemem gerektiğini söyledi. Sonra yan kasadaki hanımefendi benim iade işlemimle ilgilenmeye başladı fakat bir türlü olmadı. Ben de en son fişimi alıp başka bir zaman gelmek üzere çıktım.

  Sonunda bugün fırsatını buldum ve gittim aynı şubeye, kasada yine o gün işlemimi yapan kadın vardı durumu ona anlattım hatırlaması açısından fakat bana bir anda sesini yükselterek "ben kasiyer değilim, bu mağazanın müdür yardımcısıyım. Sizin işleminizi ben yapmış olamam, kasada durmuyorum." Dedi. Bunları söylerken de kasada başka bir işlemi alıyordu. Kendisi bana sesini yükseltince etraftaki insanlar bakmaya başladı noluyor dercesine ve sonra mağaza müdürü diye tahmin ettiğim kadın "x Hanım ne yapıyorsunuz?" Diye sordu. O da iade işlemi dedi ve sustu. Ben olayı anlattıktan sonra ağzımı hiç açmadım ve kibarca gülümseyerek iade işlemimi beklerken aynı kadın bana "ne oldu inanmadınız mı?" Diye sordu. Ben de ona "yok neden inanmayayım hanımefendi haklısınız ben karıştırdım galiba" dedim ve gülümsemeye devam edip iade işleminden sonra kolay gelsin diyerek çıktım. Bu kadının tavrından o kadar rahatsız oldum ki az önce gratisin müşteri hizmetlerini arayıp birebir aktardım ve şikayetimi oluşturdum. Ürünü iki kez geçirdiğinde, beni duymadığında bile bir şey dememiştim. Sonuçta orada çalışıyor mesai arkadaşları yanında rencide etmek istemedim daha da önemlisi neden azarlayayım ama kendisi hiç utanmadan pek çok insanın bulunduğu bir ortamda bana sesini yükseltip kendini kanıtlamaya çalıştı. Sevgili x hanım, yüzünüz çok karakteristik bir tipte ve sizi unutmam mümkün değildi, size 'mağaza müdürü yardımcılığında' kolaylıklar diliyorum.

  Bundan sonra gratisten yine alışveriş yaparım ama o şubeyi zaten sevmiyordum bir daha o şubesine adımımı atmam.

  10 aralık 16:11

  2143. Ziraat Kredi kartıyla yaptığım 100 liralık alışverişi sonradan taksitlendirdim (gizlinot: Ziraat mobil uygulamadan yapılıyor). 6 aya kadar sonradan taksit yapılabiliyormuş. Belki benim gibi Öğrenci olan süslülerin işine yarayabilir.

  Eveshop ya da diğer kozmetik mağazalarında oluyor mu bilmiyorum, o yüzden buraya yazdım

  5 aralık 20:48


  2142. Siparişimi 5 gündür hala yollamayan firmadır. 

  5 aralık 18:40

  2141. ptt kargoyu acilen terk etmeleri lazım.

  5 aralık 09:05

  2140. Web sitesinin outlet bölümünde güzel indirimlere denk geliyorum, flormar midi Rujlar 2 TL olmuş mesela(gizlinot: Bedavadan biraz pahalı (: ) Şu hesaptan inceleyebilirsiniz diğer indirimleri (link: https://www.instagram.com/p/B5pfpquFpxk/?igshid=1223i330w0urz Tık tık)

  4 aralık 14:55 4 aralık 14:56

  2139. Ürün iadesi alınca neden 10 ton surat yaptıklarını merak ediyorum. Hakkım değil mi?

  3 aralık 00:53


  2138. Deodorantım bittiği için aceleyle girip normal fiyatı 19 tl yazan ve 15 liraya inen deodorantımı aldım, fiyatının daha düşük olması gerektiğini biliyordum ama o an her türlü almak zorunda olduğum için çok sorgulamadım. daha sonra 2 yanda başka bir kozmetik mağazasının olduğunu farkettim ve meraktan girdiğimde ise deodorantın 12 tlden 9 tlye düştüğünü gördüm.

  Tanım: Zorunlu olmadıkça bir daha asla alışveriş yapmayacağım kazıkçı mağazadır.

  2 aralık 20:44

  2137. online mağazasında gratis'e özel markalarda tüm ürünlerde %50 indirim deyip, (gbkz: crystal body deodorant)ı indirime dahil etmeyen kişisel bakım marketi. ne yani crystal gratis'e özel marka bir değil mi şimdi? ayrıca her üründe de %50 indirim falan yok, bari %50'ye varan indirim deseydiniz de tam olsaydı.

  26 kasım 17:34

  2136. online mağazasında skinfood ve yoskine markalarına ait ürün satışına başlamış olan kozmetik sitesi. ne yazık ki yine indirimsiz fiyatları abartı buldum.

  26 kasım 11:47 26 kasım 11:49