yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2207)
  • medya (108)

  2207. online olarak sipariş verilememesi için elinden gelen her şeyi yapan zincir. ayrıca sitesi çok kötü, uygulaması daha da kötü.

  4 ağustos 23:06

  2206. sürekli yoğunluk nedeniyle çöken berbat bir internet mağazaları var. alışveriş yapayım dedim tam girdim her şeyi sepete attım satın alacağım site çöktü neyse bekledim sürekli girmeye çalıştım bi kaç saat sonra girebildim ve girdiğimde almak istediğim ürün tükenmişti. ha bi de bu durumu onlara iletiyorum doğru düzgün cevap vermiyorlar bile. bu yüzden bir daha gratisten alışveriş yapmayı düşünmüyorum. zaten watsons genelde daha ucuz oluyor gratise göre. illa gratisten alışveriş yapacaksanız sakın internet sitesinden alışveriş yapmayın aman diyeyim tam satın alırken site çöker istediğiniz ürünler tükenir benden söylemesi.

  1 ağustos 23:21

  2205. hada labo tokyo markasının ürünlerine ortada hiçbir sebep yokken zam yapmış kozmetik mağazasıdır. özellikle 150ml’lik lotion super hydrator isimli toniğin indirimli fiyatı 50 küsurdan 90 küsura çıkmış. böyle bol rağbet gören her güzel ürüne zamcık yapacak mısın gratis’çiğim?

  1 ağustos 20:41


  2204. 9 haziran loreal paris indiriminde aynı sepetteki aynı ürünler için 3 kere ödeme yaptım yaklaşık 300 lira tutarında. 13 haziranda paranın iadesi yapıldığı hakkında mail geldi ama yaklaşık 1 aydır para hala hesabıma geçmedi. Gratis tarafından sıkıntının ziraat bankasından kaynaklı olduğu (ziraat bankasına ait kartımla alışveriş yapmıştım), ziraat bankası kullanan başka müşterilerinin de benzer problemler yaşadığı ve bankaya harcama itirazında bulunmam gerektiği söylendi. Kısaca banka mağazaya, mağaza bankaya suç atıyor. Benzer problem yaşayan yazarları dm kutuma bekliyorum. (Bankadan tarafıma hala para iadesi yapılmadı.)

  16 temmuz 22:24

  2203. özensiz paketlemeleri yüzünden bir daha online alışveriş yapmayacağım marka. şu an aldığım ruj ve kapatıcının ambalajından beaulis'in simli ojesini taşlaşmış haldeyken çıkartmaya çalışıyorum. derdim oje değil ama bu kadar uğraşa yazık. Ojeleri baloncuklu malzemeye sarıp bantlamak çok zor olmamalı diye düşünüyorum.

  14 temmuz 14:47

  2202. Loreal ve garnier marka ürünleri bundan sonra satmayacağını belirten kozmetik marketi. Neden böyle saçma bir karar aldılar acaba.

  11 temmuz 23:10

  2201. Şimdi çıktım gratisten ve şahit olduğum durumu paylaşmak istiyorum. The balm markasının priming bazı var  stokta bulamadığım bir ürünüydü. Standa bakarken 2 tane natural renginin kaldığını farkettim. Tam alacağım açılmış gibi hissettim, diğeri de aynı şekilde. Görevli de yanımda başka bir müşteriyle ilgileniyordu dedim bu açılmış. Kadın ise tamamen açtı "ellenmemesi " gereken kısma bakıp evet bu açılmış dedi diğerini de aynı şekilde kurcaladı ve bu temiz bunu da alta koyalım dedi çok rahat bir şekilde ama. Arkadaşlar normal zamanda yapmaması gerekeni en  hastalığa müsait zamanda ve gözümün önünde yaptı. Yanımdaki kadında balmın bir farını açmış utanmasa swatchlayacaktı ki ellediğini gördüm. Bir daha bu tarz ürünleri almam, sizin de aklınızda bulunsun dikkat edin lütfen  

  11 temmuz 18:07 11 temmuz 18:58


  2200. asla online alışveriş yapmayacağım mağaza zinciri. çok elzem bir şey almam gerkirse rossmanı tercih ediyorum en azından ambalajlı ve sıfır ürün olduğuna emin olabiliyorum.

  8 temmuz 13:30

  2199. 40 yıllık ömrümde ilk kez online sipariş verdiğim ve siparişimi çok korumalı ve çok özenli şekilde ulaştırmış firma.

  online'a özel indirim vardı haftasonu, risk aldım ve satın aldım, şükür pişman etmediler, sağ olsunlar.

  7 temmuz 13:29

  2198. 13 ve 14 haziranda indirimden yaptığım iki ayrı alışveriş 18 haziranda teslim edildi sıcağı sıcağına bir girdi yazayım dedim. gratis onlinedan ilk alışverişimdi.

  öncelikle paketlemeyi özensiz buldum ojeler hiçbir koruma olmadan direkt kolinin içine atılmıştı. fondoten ise allık ve far paleti ile birlikte tek bir patpata sarılmıştı fakat nasıl olduysa kapak sızdırmış ve içinden fondöten akmış. bunu iade eder miyim karar veremedim eğer tek seferlik taşımadan kaynaklı bir şey değilse ve kapakta genel bir sorun varsa edebilirim. (gizlinot: gratis iade süreci nasıl işliyor bilgilendirmek için mesaj atan olursa sevinirim) bunun dışında başka hasar yoktu.

  teslimat hızından memnun kaldım.

  sonradan aklıma gelen görüşlerim olursa bu girdiyi editleyeceğim. fondötenin fotoğrafını da ekliyorum.

  ilgili medya:
  2
  18 haziran 15:21