yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2146)
  • medya (104)

  2146. Dün makyaj temizleme suyu almak için girip öylece almadan çıktığım mağaza. Olayı anlatıyorum:

  Indirim var mı yok mu bilmeden girdim ki amaç sadece alıp çıkmak çünkü lazım. Fiyatı neyse alıcam. Bi girdim o çok güzel indirim var %30 civarı. Kasada diyorlar ki indirimli alabilmeniz için herhangi bir ürün almanız lazım öncesinde. Allah aşkına ben hiç ihtiyacım olmayan bir şeyi satın alıp üstüne Bunu alınca indirimden mi faydalanmis olurum ekonomik mi olur bu? Hiç indirim olmasa dahi alacağım ürünü böyle aptal ve eksik bir kampanya var diye almadan çıktım. Üç liralık şey alsam bile indirimli gelecekti ama pazarlama politikaları rahatsız etti. tek iyi tarafı Watsons gibi genç kızları soydurup aramamış olmaktı zaten. Bindirimli indirimlerinden de dün bolca vardı. Keşke bizi Salak zannetmekten vazgecseler.

  31 aralık 2019 13:51

  2145. Kimsenin bilmediği markaları getirtmek yerine yine uygun fiyatlı ve ürün skalası daha geniş olan colourpop gibi markaları getirmesini dilediğim kozmetik mağazaları zinciri. Abi şaka maka ama neden böyle yapıyorsunuz colourpop'u getirseniz ilk indirim gününde tüm ürünleri biter bunu tek düşünebilen ben olamam.

  29 aralık 2019 08:25

  2144. Birkaç gün önce onlinedan beş parçalık bir alışveriş yaptım. Ürünler hızlı bir şekilde gönderildi ve buraya kadar hiçbir sorun yok. Paket paketi açtığım an hayal kırıklığı. Aldığım 5 üründen 4 ü kullanılmış daha doğrusu parmaklanmış ve etrafı kir içindeydi. Şikayetvar. com a ekran görüntüleriyle durumu yazdım. Ve müşteri hizmetlerinden geri aradılar. Özür dilemek yerine ürünleri geri göndermemi ve incelemeye alacaklarını söylediler ve olumlu sonuçlanırsa ilgileneceklerini. Buna çok benzer bir durumu black friday zamanı Boyner yaşadım bobbi brown ın aydınlatıcısını almıştım ve onlar ürün bana gönderilmeden inceledikleri için bu şekilde tahrip edilmiş olduğu için hiç göndermediler onun yerine mağdur olmamam için de bana  indirim çeki tanımladılar. Üstelik de arayıp  özür dilediler Ve alışverişimi bu şekilde tamamladım. İki ayrı firma ve iki ayrı yaklaşım. gratisten de aynı şeyi beklerdim onlara da söyledim asla başka insanların siparişlerinde de dikkat edip inceleyip yollayacaklarını düşünmüyorum fakat sizi gratia onlinedan alışveriş yaparken iki defa düşünmeniz için yaşadığım olayı paylaşmak istedim. 

  Edit: Boyner'in hediye çekinin yanında para iademi de yaptıklarını yazmayı unutmuşum 

  29 aralık 2019 00:55 29 aralık 2019 01:09


  2143. perşembe günü verdiğim siparişin bugün dağıtıma çıkarıldığını mesaj atmış kargo şirketi. indirim dönemi olmasına rağmen bu hızları beni şaşırttı doğrusu..

  sitede ptt kargo yazmasına rağmen ups kargo ile gönderime başlamış sanırım. hızları beni memnun etti, paket gelince ürünlerin hasar durumlarını editlerim.

  Yıllar sonra gelen edit: bulunduğum yerde ups kargo bulunmuyormuş bu yüzden siparişim elime ulaşamadı. Kargodaki yetkili beni aradığında, sizi daha önce aradım ama kac oldu arıyorum gibi sert bir tavırla cevap verdi. O an müsait olmayabilirim, trafikte olabilirim, daha sonra donmeyi unutmuş da olabilirim bu tavrı hiç hoşuma gitmedi..

  Tanım: online sitesinden sipariş veremeyeceğimi öğrendiğim kişisel bakım marketi.

  28 aralık 2019 12:12 9 ocak 17:31

  2142. Ürün fiyatlarının fotoğrafını çekmenin yasak olduğu kozmetik marketi. Ürünü çekebilirmişsiniz ama arka planda dahi fiyat etiketleri olmamalıymış. Çekmek istediğinizde personelin cihazınıza müdahale etmesine razı oluyormuşmuşsunuz! Merak etmeyin, yasal dayanağını sorunca gözüne ışık tutulmuş tavşana dönüyorlar. merkezden yazı gelmiş yasasını araştırmamışlarmış. Akıl fikir diliyorum kendilerine.

  24 aralık 2019 18:12

  2141. yeni getirdiği makeup obbesesion, watsons ve rossmanda satılan revolution ,revolution pro gibi markaları bünyesinde barındıran revolution'a ait.

  İngiltere'de büyük paletleri 10£, küçük paletleri 6£. Türkiye'deki %40 indirimdeki fiyatı ordakine eşit neredeyse.kardeş markalarına göre daha pahalı geldi bana.

  marka iki gün önce geldiği için yılbaşı indiriminde değil.şuan ayrı bir standı yok.raflara far paletleri dizilmiş halde ve yurtdışındaki çoğu palet gelmiş.tasarım olarak biraz abh,renk çeşitliliği olarak bazılarını huda'ya benzettim.tester açmamışlardı.

  Başka ürünleri gelecek mi bilmiyorum ama benim ilgimi çekmedi çünkü ülkecek uygun fiyatlı bir marka getirmesini bekliyorduk.bir de ilk getirdiği ürünün far paleti olması beni pek cezbetmedi,belki ruj olsa daha çok ilgimi çekerdi.

  Kısacası yeni gelen markanın beaulis kadar etki yaratacağını düşünmüyorum.geldikleri gibi giderler.

  23 aralık 2019 22:09 23 aralık 2019 22:10

  2140. sanırım revolution markası altında olan Makeup obsession diye yeni bir marka gelmiş. normalde 10 euro değerinde olan 2 far paleti(16'lı) 115 tl ile, 6 euro değerinde 2 far paleti(10'lu) de 73 tl den satışa çıkmış. şu an sadece 4 ürün görünüyor. bu markanın revolution sayfasında güzel ürünleri var gibi duruyor. bakalım hangileri Türkiye'ye gelecek.

  23 aralık 2019 21:04


  2139. Yeni bir markayı ülkemize getirmiş olan kozmetik firması.

  Sitesinde yeni gelenler olarak sıralama yapınca makeup obsession markasının paletleri karşıma çıktı. Paletteki panlar refil sanırım, iyi bir paletse ve refilleri de varsa güzel bir atak olabilir

  23 aralık 2019 20:25

  2138. Az önce bir ürüne bakmak için internet sitesine girdim yana kaydırma sekmeleri arasında gezerken bir şey dikkatimi çekti. "sadece web'e özel" yazan sekmedeki fotoğrafta avon ürünleri var. Şaşırtıcı ama gerçek, yani anlam veremedim bir türlü sen koskoca gratis bünyende bulunmayan hatta mağaza satışı bile olmayan bir markanın ürünlerinden oluşan görseli neden web sitende yayınlıyorsun ki? İşin ilginç yanı sosyal medya yöneticisi olur, ne bileyim herhangi bir çalışan bile bunu nasıl fark etmez?

  O fotoğraftaki far paleti var bende, hem ekran görüntüsü hem de bendeki far paletinin görselini yükleyeceğim.

  ilgili medya:
  2
  19 aralık 2019 00:29

  2137. Geçtiğimiz günlerde bir videosundan çekiliş kazandım. Çekilişle gelecek ürünlerin ayrıntısı verilmediğinden dolayı gelecek ürünlerden hiç ümidim yoktu ne yalan söyleyeyim. ancak nerdeyse 300 lira değerinde yolladığın paket şaşırttı beni sevgili gratis, seviliyorsun:D potansiyel müşteriyi değersiz hissettirmemek güzel bir pazarlama taktiği olmuş tebrik ediyorum.

  16 aralık 2019 18:52