yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2275)
  • medya (110)

  2275. her daim gittiğim gratiste bir çalışan var. kızın bunu alın deneyin dediği ürünlerden alıp da pişman olduğum olmadı. nasıl bir göz var ey kız sende? bazen 15 dakika filan düşünüp bir ürün seçip kasaya gidiyorum. diyor ki onu almayın bunu alın. ikna ediyor değiştiriyorum. kullanınca hiç  de pişman olmuyorum. mikro influencerımdır kendisi. gel yeniden sana makyaj çantası oluşturalım dese emret! der ne diyorsa dinlerim. Sephora'da bile böylesini bulmak kolay değil. 

  2 ocak 00:15

  2274. ikinci online siparişimi de özenle paketlemiş olarak hem de iki gün gibi kısa bir sürede teslim etmiş kozmetik firması,

  valla ben çok memnunum, evet.

  27 aralık 2022 11:27

  2273. ofisten çıktım İstanbul'un en boş sayılan gratislerinden birine gittim rutin alışverişim birkaç bir şey alır çıkarım derken yine gratis kazandı aynı renk 25171819.rujumu almanın mutluluğu içindeyim. içim şu an huzur dolu.

  27 aralık 2022 11:10


  2272. epeyce bir süredir çalışanlarının bana yardım etmediği, bilakis benim çalışanlarına yardım ettiğim yer.(gizlinot: swh)(gizlinot: şaka yapmıyorum) kaç tane çalışanı influence ettiğimi sayamadım. genelde flormar extreme gel tattoo(gizlinot: bu saatte adını kesin yanlış yazdım) göz kalemlerle etkiliyorum kendilerini. ürün deneyimlerim konusunda ben bilgilendiriyorum, Emily dudak kalemlerinin tonlarını konuşuyoruz falan. ben 20'li yaşların başındayken evimin yakınındaki şubede çalışan elemanlarla sohbetimiz çok iyiydi, okul durumumu bile bilirlerdi ve ürün bilgileri tatmin edici düzeyde olurdu. şimdi insanların özel ilgilerinden değil de çaresizliklerinden bu tip işlere yöneldiklerini düşündürüyor bana bu durum ve üzücü geliyor.

  26 aralık 2022 02:47

  2271. Çalışanların mağazada ne satıldığından haberi olmadığını düşündüğüm kozmetik mağazalar zinciri. Belki de çalışan sirkülasyonu fazla olduğundan bana hep yeni çalışanlar denk geldiği içindir bilmiyorum. Özellikle renkli kozmetik seçimlerinde çok yetersiz kalıyorlar. Ne zaman yardım istesem kimse doğru düzgün yardım edemiyor ya da istediğim ürünü bir türlü bulamıyorlar.

  25 aralık 2022 17:59

  2270. onlinedan satın aldığım ürünler uzun bir bekleyişten sonra bana teslim edildi. kargo o kadar kötü paketlenmiş ki, içindeki sıvı ürünler hep kartona akmış. likit büyük ürünlerin pompa kısımlarına sadece streç film yapıştırmış ve kutuya öylece koymuşlar. ey paketlemeyi yapan güzel insan, plastik şişe hiç streç filmi tutar mı? cam mı bu? madem kutulama maliyetini azaltmak istiyorsun ağzına koli bandı yapıştır da en azından yol boyunca pompası sağa sola dönüp gevşemesin. istanbulun göbeğinde 21.yy da türkiye'nin en yaygın şube ağına sahip kozmetik marketinin depo operasyon bölümü böyle şeyler yapmamalı. gerçekten söylüyorum.

  23 aralık 2022 17:28

  2269. diğer rakiplerine kıyasla abartılı bulunduğunu düşündüğüm markadır

  23 aralık 2022 10:45


  2268. Hem insanları aptal yerine koymaya çalıştığı için bu firmaya hem de ısrarla alışveriş yapmaya devam ettiğim için kendime kızıyorum.

  Dün sabah instagramdan yaptıkları paylaşımda en uzun geceye özel beaulis drag it eyelinerın 21 tl olduğunu, bu indirimin de mağazalarda ve gratis.com'da geçerli olduğunu yazdılar. Neyse dedim çıkayım hem de bi hava almış olurum. Mağazaya gittim baktım hiçbir indirim görünmüyor. Çalışanlara sordum öyle bir indirim yok dediler. Instagrama girdim bir de baktım ki paylaşımı sadece gratis.com'da diye düzeltmişler. Şimdi sana laflar hazırladım gratis.

  İnsanlar bunun kasıtlı yapıldığını anlamayacak kadar geri zekalı mı? Zaten herkes saydırmış paylaşımın altına, sahtekarsınız üçkağıtçısınız insanları mağazaya sürüklediniz şimdi yok diyorsunuz bol ünlemli sövgülü isyanlar dolu. Sonra kalkıp diyorlar ki onlinedan alışveriş yapabilirsiniz. Neden? Bir ay boyunca kargo bekleyeyim diye mi?

  Online verilen siparişler 15 iş günü içinde (tatillerle üç haftayı bir ayı bulanlar var) gönderiliyor. En son iki siparişimde ne aldığımı unutmuştum o kadar zaman geçmiş üzerinden. Yıl olmuş 2023, yüzlerce firma ertesi gün kargoluyor ürünleri insan 15 iş günü demeye utanır biraz.

  Birkaç tane sürekli ve severek kullandığım ürünleri vardı ama biraz aramıza mesafe koymamız lazım. Uygulamasını da sildim az önce. (Sanki çok güzel çalışıyordu.) Hadi bakalım.

  22 aralık 2022 14:04

  2267. "gratis.com'dan yapacağın alışverişlerin siparişin onaylandıktan sonra 15 iş günü (Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu süreye dahil değildir) içerisinde adresine teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir."

  15 **iş** günü nasıl bir kargolama süresidir ya? online'dan aldığım için oldukça pişman oldum. 

  15 aralık 2022 09:57

  2266. 11 gün oldu hala siparişimi kargolamadılar. sonra da stok yok diye ürünlerin yarısını iptal ediyorlar. rezillik resmen, her seferinde aynı şey

  13 aralık 2022 15:24