yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2253)
  • medya (108)

  2253. Dün gratise girdim bir de ne göreyim! Tester koyulmuş. Ayakta alkışladım bi 20 saniye. Gratis çalışanı beni görünce karşılıklı bi gülüştük benim bu halime. Ve dedi ki: alkışladınız ama sadece gratisin kendi markalarında tester olacak diğerlerinde yok. (gizlinot: Lykd, beaulis)

  Buna da şükür diyerek neredeyse ezberlemiş olduğum ürün çeşitliliği ile (!) gratis gezintime devam ettim. 

  ilgili medya:
  1
  24 mayıs 08:35

  2252. Sadece oda kokusunu seviyorum eklips marka oda kokusu iyi en güzeli vanilyalı olanı. Banyomda kullanmak için bunu tercih etmiştim. Onun dışında gratisten aldığım hiç bir ürün yok sanırım. Eskiden en çok alışveriş yaptığım kozmetik zinciriydi markalar gittikçe elimi ayağımı çektim. Online alışverişi sıkıntılı. İndirimliyken skinfood ürünü almıştım skt si geçmişti çok zor iade etmiştim tavsiye etmem. 

  5 mayıs 06:06

  2251. insanların bu siteden alışveriş yapabildiğini gördükçe (memnun olmasalar bile en azından yapabiliyorlar) gratis'in bana mı gıcığı var diye düşünmeye başladım. çünkü ben bu siteden asla alışveriş yapamıyorum. sipariş veremiyorum. mutlaka bir evrede hata veriyor ve bunu kampanya dönemleri değil normalde de yaptı. sadece 2 kere alışveriş yapabildim bugüne kadar.

  gene yapamıyorum çünkü sepete gitmiyor. bembeyaz sayfa var karşımda. bir tek ben mi yaşıyorum bu sorunu?

  4 mayıs 07:42


  2250. pişmalınktır. net pişmanlık. online alışveriş ise tam bir hezeyan. daha da alışveriş yapmam. yoğunluktan dolayı sipariş iptali yokmuş vs. 15 günde ancak kargoya verilirmiş. müşteri hizmetlerine bağlanmak için dakikalarca beklemek de cabası.

  19 nisan 11:24 19 nisan 15:32

  2249. ilk kez online sipariş verdim, aldığım ürün gratis'te vardı sadece, mağazaya da gidememiştim, 5 gün geçti ses yok. Şimdi baktım sitede şöyle yazıyor:

  "Kampanya yoğunluğundan dolayı siparişiniz 15 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz." 15 iş günü ne demek ya siz farkında mısınız? Böyle bir şey başıma geleceğini bilsem sipariş vermezdim hayret bir şey! 

  Edit: girdileri şimdi okudum nasıl pişmanım. Uzun süredir var demek ki bu 15 iş günü saçmalığı. Bayram tatili de olacağına göre ben aldığım ürünü unutayım en iyisi. Bir daha asla kullanmam!

  17 nisan 02:33 17 nisan 02:37

  2248. bee beauty'nin fısfıs şişede satılan 100 ml kolonyaları var, kasanın yakınlarında duruyor biliyorsunuzdur. Bunun yaseminli olanıyla pandemi döneminde tanışmıştım. O kadar sevdim ki; bir yaz parfüm gibi kullandım, çantamdan ayırmadım. Bir süre sonra indirimden 2 şişe kaptım yine. Açtığımda o sevdiğim kokudan eser yoktu. Gidip iade etmekle de uğraşmak istemedim, lanet edip çöpe attım. 

  Daha önce de olumsuzluklar yaşamıştım ama bardağı taşıran son damla oldu. İyice soğudum artık; son tercihim durumunda.

  7 nisan 18:23

  2247. Eski indirimleri kalmadı. Artık bir çok ürünü gratisin yüzde elli indiriminden de yakalamak mümkün. İndirimsiz fiyatları ekstra fahiş tutup indirimle piyasa seviyesinde satıyorlar. Çok sık da indirim oluyor. Mağazalarında da eski doluluğu göremiyorum, yemiyor artık. Ben asıl yaptıkları bir kurnazlıktan şikayetçiyim ama o da başka bir entri konusu.

  7 nisan 18:20


  2246. indirim günlerinde raflarda bulunan her şeyin silip, süpürüldüğü marka.

  7 nisan 12:05

  2245. Dün indirim başladığı zaman ilk saatlerde meraktan ne var ne yok diye bakmak istedim. Site giriş kapısının önünde, emekli mayışı kuyruğu gibi bir sıraya aldıklar. 10 dakika civarı browserda o sırayı bekledim. İçeri girince de boş bakıp çıktım. Bazı ürünlerin etiketlerinde %50 indirim yoktu. Teknik bir hata olduğunu düşünüyorum. Sepet kontrol edilmeli. 

  7 nisan 09:12

  2244. %50 indirime girdiği an saniyesinde sitesi ve aplikasyonu çöken firma. Madem çöktünüz neden ben giriş yapmaya çabalarken böyle bir mail ya da şifre yoktur uyarısı vermek suretiyle beni sinir krizine soktunuz? şerefinizle biz çöktük uyarısı verin.. sabah aynı şifre ve mail adresiyle girdim ama sepetim boşaltılmıştı ashshshshd daha da gitmem Gratise kalanların hepsi uyduruktan zottirikten indirim.. hiç flormarda 129 tlye göz kalemi var mı indirimle 65e düşüyor demişsin ee zaten onun fiyatı o!! Gerçek indirimde olanlar tükenmiş görünüyor valla çöken siteye girip alışveriş yapanları tebrik ediyorum.

  7 nisan 08:02