sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (0)

  29. Belki biraz spoiler ilk sezonlardan

  Şu an 15. Sezonda sanırım. İlk çıktığı seneden beri yani 2005/2006 olsa gerek izliyorum. Aslında çoook uzun zaman önce sarmamaya başladı fakat bı-ra-ka-mı-yo-rum! Öyle ayda bir kere falan bir bölüm açıp aayyhh, offf, aman bi yatmayan siz kaldınız, aman bi ölmeyen sen kalmıştın diye diye nineler gibi izliyorum. Yeni karakterlerin neredeyse hiçbirini sevemedim, yeni karakter dediklerim de beş yıldır falan dizide yani. Fakat şöyle bir durum var ki; bazen, özellikle hasta hikayelerinde, bir damla yaş pıt diye düşüveriyor. Hele ki ilk sezonları sayarsak beni en çok ağlatan dizidir. Ayrıca fi tarihinde meredith’in derek’e “pick me, choose me, love me” demesiyle gaza gelip bir platoniğe hafiften yürümüşlüğüm var. Bir dizi izledim hayatım değişti. Derrrrmişim(gizlinot: Kusan emoji)

  Düşünüyorum da yıllar önce cesur ve güzel, yalan rüzgarı izleyen anne kumaşı var bende.

  1 mart 10:37

  28. owen ve amelia'yı birlikte görmeye katlanamıyorum artık kat-la-na-mı-yo-rum! amelia'nın iticiliği yüzünden owen'dan da soğudum.

  1 mart 01:05

  27. dönüp dönüp tekrar izlediğim, kaç kere bitirdiğimi unuttuğum efsane dizi.

  4 kasım 2018 14:46

  26. 15. Sezon 6. Bölümünün gözlerimin dolmasına sebep olduğu dizim.

  -Spoiler-

  Son sahnede köpeği, derek’i ve mark’ı görmek, lexi’yi görmek beni çok duygulandırdı. Diziyi açıp baştan izlemek istedim, keşke vaktim olsa. 

  -spoiler-

  Belli ki yaklaşık 7 senedir izlediğim bu dizi bittiğinde çok özleyeceğim...

  4 kasım 2018 00:28 4 kasım 2018 00:28

  25. 15. Sezonuyla tekrar ekranlara döndü gönlümün efendisi. Teddy altman o kadar gıcık ki. Yeni ortho god'ları toplasan bir mcdreamy etmezler. Tırnağı bile etmezler. Meredith'in arsız rüyaları is back :)))

  (gizlinot: Maggie ve jackson kadar olmamış bir çift daha yok ya ıyıyyyy ah jacksonum ah)

  2 ekim 2018 07:52

  24. himym'dan sonra en sevdiğim dizidir. lakin yaklaşık 10.sezondan sonra çok bozdu, fena bozdu, önünü alamadık, öyle böyle bozmadı yani...shonda denen zalım dizide dram yaratıcam diye orjinal karakter bırakmadı nerdeyse. gel gör ki "sen izlemiyor musun peki dorothy?" derseniz, vallahi ne yalan söyliyim izliyorum. ama ilk sezonlardaki tadı yok.

  -spoiler-

  hele ki derek ölüp, meredith'in aşk hayatı iyice bittikten sonra hiç tadı yok. nerede eski fındıkkıran meredith, nerede şimdiki ninem kılıklı meredith...derek'ten sonra dizideki boşluğu dolurmak için sokuşturdukları amelia ve maggie de adeta birer iticilik abidesi.

  -spoiler-

  arada özledikçe ilk sezonları açıp izliyorum. son olarak meredith'in unutulmaz repliğini anmadan geçmeyeyim:

  "i lied. i'm not out of this relationship. i'm in.

  i'm so in, it's humiliating because here i am begging.

  ok here it is: your choice, it's simple: her or me.

  and i'm sure she's really great... but derek, i love you.

  in a really really big- pretend to like your taste in music, let you eat the last piece of cheese cake, hold a radio over my head outside your window- unfortunate way that makes me hate you, love you.

  so pick me. choose me. love me!"

  20 eylül 2018 04:26

  23. 10. sezondan sonra izlemeyi bıraktığım dizi. halbuki kendisi halen en en en sevdiğim dizidir. soz sezonları izlemedim çünkü izlesem muhtemelen yine sinir krizleri geçireceğim. shonda'ya buradan selamlar (gizlinot: kızgın surat)

  -spoiler-

  en sevdiğim karakterlerin istisnasız hepsi ya öldü ya da diziden çıktı. gerçekten özellikle lexie ve mark'ın ölüm sahnelerini halen salya sümük izlerim :(

  -spoiler-

  ama bütün karakterleriyle (daha doğrusu ilk 9 sezon karakterleriyle) kesinlikle efsane bir dizidir. çok klişe olacak ama karakterlere bağlandığım ve onlarla adeta arkadaş olduğum tek dizidir grey's anatomy. ayrıca mükemmel ötesi şarkılar çalar bu dizide. playlistimde grey's anatomy'de çalmış bir sürü şarkı var ve hepsini halen dinlerim. bizim türk işi doktorlar'ı severek izleyen varsa hiç düşünmeden grey's anatomy'e başlasın. (gerçi bizim orjinal(!) türk senaristlerimiz grey's anatomy'nin ilk 4 sezonunu bütün hasta/vakalarıyla birlikte copy paste yaptıkları için başlarda pek zevk alamayabilirsiniz :d)

  20 eylül 2018 03:15

  22. Başlığı görünce heyecanlandım. 

  Her bölümü ezberimde o kadar seviyorum. Ama 13.sezon finalinden sonra izlememeye karar verdim saçmalık ötesiydi, uzun süredir bırakmaya çalışıyordum zaten (gizlinot: bağımlılık) 

  14.sezonda da bir iki bölüm açıp hızlıca ilerlettim. Artık bitmesi lazım, bu kadroyla olmuyor çünkü. Bende eski sezonları izliyorum napiyim.  Zaten 15 son diyorlar. Sürekli yeni birileri giriyor, son beş sezondur yeni giren karakterlerin hepsi ayrı itici. Şimdi uzun uzun nefret kusmak istemiyorum ama özellikle amelia,Maggie ve jo’dan nefret ettiğimi söylemek isterim. O kadar adamın yerine eski kadrodan iki kişi getirmedin ya Shonda sana ayrı gıcığım, dönmek isteyen oyuncular var halbuki.

  Shonda’ya çok kızgınım bu entrye sığmaz. 

  Eğer sonsa bu sezonu izlerim, eski karakterle güzel bir veda yaparlar umarım. Bizde salya sümük ağlarız. 

  Benim favori karakterlerim Cristina, Lexie, Mark, George, Derek ve Callie’ydi kimse kalmadı. Webber ve Bailey’i ye de çok seviyorum. Meredith’le de aşk nefret ilişkimiz var. 

  15 temmuz 2018 13:51 15 temmuz 2018 13:52

  21. 8, 9 sezon kadar inatla ve ısrarla izlediğim dizi. bırakmamın sebebi diziyi uzatmak için karakterlere eziyet etmeleri. gerçekten (gizlinot: yazar burada karakterlerinin gerçek birer insan olduğunu sanıyor) hiçbir karakterin bir gün yüzü görememesi bir noktadan sonra beni daraltmıştı.

  benim aklımda "pick me. choose me. love me(beni al. beni seç. beni sev.)" repliği ve (link: https://i.pinimg.com/originals/0f/e1/3d/0fe13d2e6cb3d8c76c6b1170fcf517c8.jpg şu repliği) (gizlinot: bu uzun geldi yazmaya erindim :((() ile kalmış.

  15 temmuz 2018 00:18

  20. başlığını bile gördüğüm anda gözlerimi doldurmayı başaran medikal drama dizisidir. (gizlinot: o derece diyorum)

  "we will be fine derek, you go."

  14 temmuz 2018 23:09

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar