girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

23. Başlığı görünce heyecanlandım. 

Her bölümü ezberimde o kadar seviyorum. Ama 13.sezon finalinden sonra izlememeye karar verdim saçmalık ötesiydi, uzun süredir bırakmaya çalışıyordum zaten (gizlinot: bağımlılık) 

14.sezonda da bir iki bölüm açıp hızlıca ilerlettim. Artık bitmesi lazım, bu kadroyla olmuyor çünkü. Bende eski sezonları izliyorum napiyim.  Zaten 15 son diyorlar. Sürekli yeni birileri giriyor, son beş sezondur yeni giren karakterlerin hepsi ayrı itici. Şimdi uzun uzun nefret kusmak istemiyorum ama özellikle amelia,Maggie ve jo’dan nefret ettiğimi söylemek isterim. O kadar adamın yerine eski kadrodan iki kişi getirmedin ya Shonda sana ayrı gıcığım, dönmek isteyen oyuncular var halbuki.

Shonda’ya çok kızgınım bu entrye sığmaz. 

Eğer sonsa bu sezonu izlerim, eski karakterle güzel bir veda yaparlar umarım. Bizde salya sümük ağlarız. 

Benim favori karakterlerim Cristina, Lexie, Mark, George, Derek ve Callie’ydi kimse kalmadı. Webber ve Bailey’i ye de çok seviyorum. Meredith’le de aşk nefret ilişkimiz var. 

15 temmuz 13:51 15 temmuz 13:52

22. 8, 9 sezon kadar inatla ve ısrarla izlediğim dizi. bırakmamın sebebi diziyi uzatmak için karakterlere eziyet etmeleri. gerçekten (gizlinot: yazar burada karakterlerinin gerçek birer insan olduğunu sanıyor) hiçbir karakterin bir gün yüzü görememesi bir noktadan sonra beni daraltmıştı.

benim aklımda "pick me. choose me. love me(beni al. beni seç. beni sev.)" repliği ve (link: https://i.pinimg.com/originals/0f/e1/3d/0fe13d2e6cb3d8c76c6b1170fcf517c8.jpg şu repliği) (gizlinot: bu uzun geldi yazmaya erindim :((() ile kalmış.

15 temmuz 00:18

21. başlığını bile gördüğüm anda gözlerimi doldurmayı başaran medikal drama dizisidir. (gizlinot: o derece diyorum)

"we will be fine derek, you go."

14 temmuz 23:09


20. George' un ölümü, alex' ın başına gelenler, cristina' nın gidişi... daha fazla acıklı sahneleri yazamayacağım... ahh derek ahh. Shouna beni mental olarak en tepelere çıkartıp sonra bir anda yerleri mental sağlığımla siler hale getirirdi her bölümde. Ağla ağla gözlerim şişerdi (gizlinot: Her naneye ağlarım ) bir tek sevmediğim insan meredith. Sevmiyorum sevemiyorum. Derek' ten sonra diziyi de bıraktım artık. (gizlinot: Artık this is us' da ağlıyorum.)

Tanım; bir avuç doktor adayı ile başlayan medikal/ romantik dizi stajerliklerinden uzmanlıklarına, alanlarının en başarılı insanları olmalarına kadar devam eder tabi bu sırada hayatın getirdikleri ile drama, heyecan ve üzüntü de eksik olmaz.

14 temmuz 23:03

19. 8 sene önce izlemeye başlamıştım. Yıllar geçti o kadar çok dizi izledim bu dizi gibisi yok. Dizide ki karakterle arkadaş olursunuz kimseye anlatamadığınız dertlerini anlatırsınız. Beraber ağlayıp gülersiniz, beraber acılara katlanırsınız, beraber olgunlaşırsınız. Sonra o arkadaşınız hayatınızdan sonsuza dek çıkar..

Her bölümü ayrı bi hayat dersi verir. Sevdiklerinize seni seviyorum demeyi öğretir. Her ne kadar ağlayıp aylarca depresyona girmeme sebep olsa da iyi ki var...

not: dertleşmek isteyen varsa yazabilir :(

14 temmuz 22:52 14 temmuz 23:34

18. Cristina’yı çok ama çok özlediğimdir...

29 mart 19:56

17. doktorlar ve hayatlarıyla ilgili olan yabancı dizi.10 sene öncesinde annem ve kız kardeşimle izlerdik.o zamanlar çocuğuz dizi takip etmeyi bilmiyoruz tabi fakat konuya bölümlere aşinayız.2 sene önce 1.sezon 1.bölümden başlayıp tüm sezonları 2-2buçuk ayda bitirdim. favorim ilk 4 sezon.o haliyle güzel.o sezonlardaki karakterle sıcak.sonrasında dahil olan internlerle malesef eski sıcaklığını hiçbir zaman yakalayamadığını düşünüyorum.sadece o dünyayı izlemeyi sevdiğimiz için izlemeye devam ediyoruz.meredithle cristina nın her dayanamadığında dans edişlerini, izzie ve georgun bodrum katındaki koridorda atıştırmalık yemelerini , burkle cristinanın aşkını özledik.

29 mart 15:39


16. uzun soluklu, halen bıkmadan sıkılmadan izlediğim dizidir. yeni karakterler girdiğinde seviniyorum, canlılık geliyor. ama şu ismini hatırlayamadığım; deluca'nın sevgilisi olan kızı hiç sevmedim. bir de april'ı hiç sevemedim.

29 mart 15:16 29 mart 15:20

15. Canım dizim benim. Annem izlerdi ben küçükken, ordan başladım hafif hafif. Bu aralar boşlayıp izlemiyordum. Bi izleyeyim dedim. Çok özür diliyorum senden,seni ertelediğim günler için özür dilerim. Yani nasıl anlatsam, dramanın içinde akıyorsunuz. Hiçbir bölümü olmadı ki sıkılayım. Yalnız güzelim avery çocuğum sana güzel bir kadın bulamayacaklar mı,senin şu güzelim maviş gözlerine, muazzam hatlarına. Üzülüyorum. Harcıyorsunuz bebeğimi geldiğinden beri. Kepner'ın gideri var da biraz yinede bebeğime yetişemez.Favorim christina yang ve derek shepard idi. İkisi de gitti. Hala burnumda tüterler. Kimi sevdiysek gitti sözlük.

29 mart 15:09

14. başlığı görünce oha! hala devam ediyor mu dediğim üniversiteye yeni başladığım sene(gizlinot: 2008) keşfetmiş olduğum dizi. kaçıncı sezonda bıraktığımı hatırlamıyorum ama şahane diziydi.

16 kasım 2017 21:40