girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • medya (9)

87. Kuaförden saçınızı küllü sarı, kumral vb. yapmasını istediniz diyelim. Tebrikler artık ya gri yada yeşil saçlara sahipsiniz demektir. Benim başıma bir kaç kere gelmesine rağmen sevmiştim gri rengi. Ancak kalıcılığı olmadığından her yıkamadan sonra farklı bir gri tonuyla karşılaşıyorsunuz.

12 ocak 10:46

86. istemeden ve bilmeden sahip olduğum saçlardı 2 gün öncesine kadar ve hala da tam olarak aktı diyemem. kuaför saçlarımı çirkin bir çiğ sarı yapınca 11.1 ile boyadım. küllü boya sarıyı gri yaptı haliyle. 3 yıkamada aktı şu an fena değil ama yarın kuaföre tekrar gidip halledicem bu işi. pek hoşuma giden bi renk değil saçta.

12 ocak 09:42

85. sahip olduğum saçlarım. sıkıldığımda mor şampuanla yıkamıyorum akıyor ve platin rengine dönüyor. asla ve asla koyu renge dönmem hadi bakalım.

12 ocak 09:27


84. kuaförde boyattığım ama yıpranma sonucu hem kıvırcıklarımı kaybettiğim hem de aşırı aşırı kuruttuğu için saçlarımı omuz hizama kadar kendi isteiğimle kestirdiğim muazzam saç rengi. ben esmer tenli olduğum için mibilmiyorum ama makyaj istiyor.

kuaför konusunda ise ciddi anlamda şanslıydım. zaten ölümüne yıpranmış saçlarımı tek seferde çok güzel bir griye açtı. minimum hasarla... varın siz düşünün verdiği hasarı.

yağlı ve düz saçlı biri olsaydım sürekli kullanırdım ama benim gibi saçını kıvırcık seven, saçı yağlanmayan biriyseniz bir daha düşünün derim. bi de bu meret 2 yıkamada aktı benden. aktıktan sonraki hali acayip hoşuma gitti.

12 ocak 07:45

83. Çok güzel duruyor fakat bakımı,yapması çok zor.Ayrıca her kuaför yapamaz.Yaptıracaksanız paraya bayılın kızlar.

11 ocak 23:57

82. açık sarı saçlarınızın üzerine wella t50 tonlayıcı ile tek seferde tutturabileceğiniz renk. amazon.com'dan 5-6 dolar gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

6 eylül 2017 15:35

81. sonunda yaptırdım ama bin bir kuaföre tembihle ve bak şunu şunu karıştıracaksın dememle çıkan sonuçtan memnunum. Tam grilik sevmiyordum geçenlerde sephorada bir çalışanın saç uçlarında inanılmaz gri kumral bir balyaj görmem bana yetti. Tam istediğim gibiydi kumral gri soğuk bir renk içinde asla dorelik ve bal rengi türevi yansıma yok. Sadece aralara attırdım biraz dipler zaten koyuydu yani orta koyuluk bu şekilde zevkimi tatmin ettim.

10 mayıs 2017 09:43


80. bu saç rengi insanı rezil de edebilir vezir de, sadece saçı griye boyatıp bırakanlar çok basit görünüyor, gri saç her daim fönlü şekilli olmalı, yüzde uygun cool bir makyaj ve giyim tarzıyla desteklenmeli, yoksa özenti duruyor. Gri saç bir renk değil yaşam tarzıdır.p dolayısıyla ben boyatmayı düşünmüyorum

7 şubat 2017 13:02

79. Gri sac diyince aklima 50 yas ustu paris kadinlari geliyor. Paris'te yasadigim icin her gun bolca goruyorum.

7 şubat 2017 03:09

78. Yakışana inanılmaz yakışan, yakışmayanda da teyze görünümü veren saç rengi. Özellikle mavi göz&beyaz tende çok hoş duruyor ama giyim stili de o saçı taşımalı.

6 şubat 2017 15:38