girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • medya (9)

92. birkaç arkadaşım yaptırmıştı. tazelemeden maksimum 3 hafta dayanmıştı onlarda. kuaföre gidilip yenilenmesi gerekiyormuş yani.

ancak şöyle bir şey oldu, geçen üniversite okuduğum şehirdeki kuaföre gittim, iki lafladık falan kadınla. saçlarını platin kullanan birisi, arada değişik renklere boyar. bu sefer gri yapmıştı. yanımızda oturan kadınlardan biri "kız kuaför de olsan zor gelmiyo mu sürekli gri boyayı yenilemek?" diye sordu. kuaför kadının verdiği cevap karşısında çok şaşırdım. griye boyamadığını, platin saçına siyah cila yaptığını söyledi. sulandırarak yapıyormuş. hem çok ucuz hem de daha uzun ömürlüymüş.

belki bilenleriniz vardır veya eksik/yanlış bilgi içeriyordur bu bilgi ama söylemek istedim. meraklısı araştırabilir belki bir şeyler çıkar.

1 ekim 01:41

91. ten alt rengine uygun olduğunda harika duran ancak renk tutmadığında gerçek manada nineye çeviren biraz riskli bir renk. yakıştı mı çok güzel oluyor, favori rengimdir kendisi.

10 ağustos 04:17

90.  Saçlarımı kendi haline bıraksam olacak renk. O kadar beyaz var saçımda. Ama ten rengimle uymaz! Böylede derdim var.

9 ağustos 23:18 9 ağustos 23:19


89. Kuaförden saçınızı küllü sarı, kumral vb. yapmasını istediniz diyelim. Tebrikler artık ya gri yada yeşil saçlara sahipsiniz demektir. Benim başıma bir kaç kere gelmesine rağmen sevmiştim gri rengi. Ancak kalıcılığı olmadığından her yıkamadan sonra farklı bir gri tonuyla karşılaşıyorsunuz.

12 ocak 10:46

88. istemeden ve bilmeden sahip olduğum saçlardı 2 gün öncesine kadar ve hala da tam olarak aktı diyemem. kuaför saçlarımı çirkin bir çiğ sarı yapınca 11.1 ile boyadım. küllü boya sarıyı gri yaptı haliyle. 3 yıkamada aktı şu an fena değil ama yarın kuaföre tekrar gidip halledicem bu işi. pek hoşuma giden bi renk değil saçta.

12 ocak 09:42

87. sahip olduğum saçlarım. sıkıldığımda mor şampuanla yıkamıyorum akıyor ve platin rengine dönüyor. asla ve asla koyu renge dönmem hadi bakalım.

12 ocak 09:27

86. kuaförde boyattığım ama yıpranma sonucu hem kıvırcıklarımı kaybettiğim hem de aşırı aşırı kuruttuğu için saçlarımı omuz hizama kadar kendi isteiğimle kestirdiğim muazzam saç rengi. ben esmer tenli olduğum için mibilmiyorum ama makyaj istiyor.

kuaför konusunda ise ciddi anlamda şanslıydım. zaten ölümüne yıpranmış saçlarımı tek seferde çok güzel bir griye açtı. minimum hasarla... varın siz düşünün verdiği hasarı.

yağlı ve düz saçlı biri olsaydım sürekli kullanırdım ama benim gibi saçını kıvırcık seven, saçı yağlanmayan biriyseniz bir daha düşünün derim. bi de bu meret 2 yıkamada aktı benden. aktıktan sonraki hali acayip hoşuma gitti.

12 ocak 07:45


85. Çok güzel duruyor fakat bakımı,yapması çok zor.Ayrıca her kuaför yapamaz.Yaptıracaksanız paraya bayılın kızlar.

11 ocak 23:57

84. açık sarı saçlarınızın üzerine wella t50 tonlayıcı ile tek seferde tutturabileceğiniz renk. amazon.com'dan 5-6 dolar gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

6 eylül 2017 15:35

83. sonunda yaptırdım ama bin bir kuaföre tembihle ve bak şunu şunu karıştıracaksın dememle çıkan sonuçtan memnunum. Tam grilik sevmiyordum geçenlerde sephorada bir çalışanın saç uçlarında inanılmaz gri kumral bir balyaj görmem bana yetti. Tam istediğim gibiydi kumral gri soğuk bir renk içinde asla dorelik ve bal rengi türevi yansıma yok. Sadece aralara attırdım biraz dipler zaten koyuydu yani orta koyuluk bu şekilde zevkimi tatmin ettim.

10 mayıs 2017 09:43