girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • medya (10)

93. Geçen yıl bakü'de en iyi kuaförlerden birinin yanına gittim. O zamanlar gri tonları modaydı. Sarı ve gri arası bir şey yapıcam dedi sana. Ben de "yap bakalım, yeniliklere açığım" dedim. 13 boyayayı karıştırıp çok güzel bir renk aldı. Acayip cool duruyordu. Maalesef 2 yıkamaya yerini sarı renge verdi. Düzenli olarak tonlaştırma ve çok masraf gerektiren bir saç.

10 ağustos 10:31 dün 10:49

92. ten alt rengine uygun olduğunda harika duran ancak renk tutmadığında gerçek manada nineye çeviren biraz riskli bir renk. yakıştı mı çok güzel oluyor, favori rengimdir kendisi.

10 ağustos 04:17

91.  Saçlarımı kendi haline bıraksam olacak renk. O kadar beyaz var saçımda. Ama ten rengimle uymaz! Böylede derdim var.

9 ağustos 23:18 9 ağustos 23:19


90. hali hazırda sunkiss jel ile açtığım saçlarımı bir anda boyama kararı aldım. rastgele bir gri boya alıp saçlarıma tabiri caiz ise giriştim. güneşte çok açılan yerler tuttu, diğer yerler tutmadı. seveni çok, sevmeyeni de çok. yaşı olduğundan daha olgun gösterdiğini ve hep makyajlı bir yüz istediğini düşünüyorum. ben saç diplerime hiçbir şekilde boya sürmediğim için saçımı açmadım, yaklaşık 2 hafta dinlendirip koşarak kaçıcam bu renkten. saçımı yapmadan ilk kuruttuğum hali ile görseniz kulak hizasında kestir rasp derdiniz. neyse ki orta şeker gözüküyor artık, görsel ekliyorum. 

ilgili medya:
1
9 ağustos 23:02

89. Kuaförden saçınızı küllü sarı, kumral vb. yapmasını istediniz diyelim. Tebrikler artık ya gri yada yeşil saçlara sahipsiniz demektir. Benim başıma bir kaç kere gelmesine rağmen sevmiştim gri rengi. Ancak kalıcılığı olmadığından her yıkamadan sonra farklı bir gri tonuyla karşılaşıyorsunuz.

12 ocak 10:46

88. istemeden ve bilmeden sahip olduğum saçlardı 2 gün öncesine kadar ve hala da tam olarak aktı diyemem. kuaför saçlarımı çirkin bir çiğ sarı yapınca 11.1 ile boyadım. küllü boya sarıyı gri yaptı haliyle. 3 yıkamada aktı şu an fena değil ama yarın kuaföre tekrar gidip halledicem bu işi. pek hoşuma giden bi renk değil saçta.

12 ocak 09:42

87. sahip olduğum saçlarım. sıkıldığımda mor şampuanla yıkamıyorum akıyor ve platin rengine dönüyor. asla ve asla koyu renge dönmem hadi bakalım.

12 ocak 09:27


86. kuaförde boyattığım ama yıpranma sonucu hem kıvırcıklarımı kaybettiğim hem de aşırı aşırı kuruttuğu için saçlarımı omuz hizama kadar kendi isteiğimle kestirdiğim muazzam saç rengi. ben esmer tenli olduğum için mibilmiyorum ama makyaj istiyor.

kuaför konusunda ise ciddi anlamda şanslıydım. zaten ölümüne yıpranmış saçlarımı tek seferde çok güzel bir griye açtı. minimum hasarla... varın siz düşünün verdiği hasarı.

yağlı ve düz saçlı biri olsaydım sürekli kullanırdım ama benim gibi saçını kıvırcık seven, saçı yağlanmayan biriyseniz bir daha düşünün derim. bi de bu meret 2 yıkamada aktı benden. aktıktan sonraki hali acayip hoşuma gitti.

12 ocak 07:45

85. Çok güzel duruyor fakat bakımı,yapması çok zor.Ayrıca her kuaför yapamaz.Yaptıracaksanız paraya bayılın kızlar.

11 ocak 23:57

84. açık sarı saçlarınızın üzerine wella t50 tonlayıcı ile tek seferde tutturabileceğiniz renk. amazon.com'dan 5-6 dolar gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

6 eylül 2017 15:35