yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

  24. Bu yıl bi türlü başımdan savamadığım lanet şey.  

  Geçen yıl bir kere bile grip olmamış bünyem bu yıl isyan ediyor.

   Ya virüs kardeşim hepi topu bir yıl içinde ne mutasyonlar geçirdin de vücudumu mahvetmeye yeminler ettin acaba? 

  2 aydır hastayım. Geçiyor sanıyorum, iyi hissediyorum, geniz akıntım var sadece

  iyiyim diyorum, hooop bi daha. 

  Burnum tıkalı, uyku uyuyamıyorum. Geceleri kabuslar görüyorum, aynı tıkalı burun gün içinde şelale gibi akıyor. Millete ayıp olmasın diye kütüphaneye gidemiyorum.  Başım zonkluyor, halsizlik ayrı bi dert. Bırak artık peşimi.

  19 mart 17:45

  23. Yazın ortasında olmayı başardığım. Ayağa kalkacak halim yok, vitamin alıp düzgün beslenmem gerekirken akşama kadar vücuduma giren tek şey ballı sıcak su. Kafam ağır geliyor illa bir yere yaslama ihtiyacı hissediyorum, yürürken her adımda zonkluyor. Burnumun yarısı açık ve akıyor yarısı tıkalı. Ağzımın içi ve burnumun içi ağrıyor. Ateşim yok ama sanki içimden ateş çıkıyor. Sesim iki ton kalınlaştı. İki gecedir hastalıktan rahat uyuyamıyorum ve kabus görüyorum. Resmen ölmüşüm toprak atanım yok.

  17 temmuz 2018 21:52

  22. Cildimi çöle çeviren hastalık :( ne su içme ne nemlendirici kullanma işe yarıyor. Sadece bugün 485868696 kere lipbalm sürdüm sanırım.

  17 nisan 2018 22:06

  21. bence bunun aşısı (gizlinot: ilacı değil) düzenli spor (terlemeli). hastalıklara davetiye çıkaran toksinleri atıyorsunuz çünkü. geçtiğimiz kasım ayında sporu biraz aksatmıştım gribe yakalandım ve 1 ayda geçti. hiç hastalanmıyordum uzun zamandır.

  gripten sonra daha düzenli şekilde yürüyüş/koşu yapmaya başladım. şu son 1 haftadır eşim 2.dalga gribe yakalandı (ilkini benimle aynı şekilde geçirmişti) . yeni yeni iyileşiyor, tam geçmedi. bende hiçbir şey yok.

  bunu spora ve (link: https://www.suslusozluk.com/saç-dökülmesine-çözüm şurada) yazdığım beslenme değişikliğine bağlıyorum. en çok da spora bağlıyorum.

  30 ocak 2018 14:05

  20. Teyzemin ölümüne sebep olan hastalıktır. Hani derler ya öldürmez süründürür diye, bu sefer öldürdü. Senden nefret ediyorum gribal enfeksiyon. Canımı aldın götürdün. Kaldıramayacağım acı bıraktın. 

  19 aralık 2017 17:24

  19. bu sene acayip bir salgın var.. sanırım sinüziti olanları daha çok etkiliyor. hiç hasta olmayan beni (en fazla ayda yılda bir o da birisinden geçerse) bile 1 ay rahatsız etti, 1 ay evet tam 1 ay sürdü.. ne yatırdı ne bi şey, ayakta geçiriyorsun hastalığı, burun akması, geniz kuruluğu, hapşırık, öksürük, yutkunurken boğazın acıması, sesin değişmesi, kısılması.. en sonunda da 3-4 gün süren baş ağrısı.. eşim de aynı semptomları yaşadı. hiç hasta olmayan sokak kedimiz bile hasta oldu, onunki bizimkinden uzun sürdü.. bence havadan bir şey saldılar hem hayvanları hem insanları etkiledi.. başka açıklama bulamıyorum çünkü.

  19 aralık 2017 14:33 19 aralık 2017 14:39

  18. bir hafta önce hastanede refakatçi kaldım, dün 39 derece ateşle yatağa serilip hala kalkamadım. odada yatan hastalardan biri zatürreydi, afili bir virüsle tanışmamıştır umarım bünye.

  yarın önemli bir toplantım var ve yeni bir gruba ilk kez sunum yapacağım. iptal etmem imkansız. evde benical cold buldum vakti zamanında doktor tarafından gribe reçete edilmiş, onu içtim ama pek etkisi olmadı. beni zımba gibi ayağa dikip günü kurtarmamı sağlayacak önerilerinize talibim.

  3 aralık 2017 15:39

  17. Final haftasında canımı okuyan hastalıktır.Sınavda en sinir olduğum burun çekme sesini kendim yaptım çok sinir bir durum.ankaranın ayazında acımasoz kuaför saçımı soğuk suyla yıkarken sabret sabret dedi al sabrettim.antibiyotik faydasız tat koku duyularım gitti tabiki .zencefil çayı yapayim bari .

  16 ocak 2017 19:48

  16. Benim şahane bünyem hiç bir hastalığı öyle kuru kuru almaz. Veya rahatsızlığı, ağrıyı, her neyse. Diyelim ki regl dönemim, o bağırsaklar bozulacak! Diğer türlüsü mümkün değil. Benim can çekişen yumurtalıklarıma o civarda birileri eşlik edecek ki yalnız hissetmesinler.

  Peki grip nasıl geldi? Grip teşhisi almaya yarayacak ağrı, sızı ve akıntılarıma boğaz ağrısı, akıntısı, şiddetli öksürük, kısık ses, kulak ağrısı, kulak akıntısı ve ondan kaynaklı kaşıntı, kaşıyınca gelen basınçla karışık ağrı hissi, nur topu gibi bir baş ağrısı ve ciğerden ciğerden gelen bir hırıltı ile birlikte. Maksat o burun yalnız kalmasın. sabah 4'te uyandım, burnumun 1 dakikada yeniden tıkanması ve şiddetli öksürük sebebiyle bir daha uyuyamadım. Dersim vardı gidemedim.

  Hasta ve yaşlı bir kadın olan swarovski'yi dinlediniz.

  7 kasım 2016 14:54

  15. İyileşeli 2 hafta oldu ve ben tekrar grip oldum.sanırım hastalanmadan geçirdiğim son 2 senenin acısı çıkıyor.

  6 kasım 2016 23:12