gucci flora parfüm

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (0)

8. yeni aldığım, severek kullandığım çiçek notalarının baskın olduğu parfüm. fakat bu parfümü sevmeniz için çiçek kokularını sahiden seviyor olmanız lazım. hafif çiçek kokularını değil, tüm çiçek kokularını sevmeniz lazım. başta sert, ağır, yoğun gelebilir fakat biraz beklediğinizde çok hoş bir koku bırakıyor. kalıcılığı çok fazla diyemem. bi versace versense değil ama güzel. 

13 aralık 2017 21:40

5

7. arkadaşımda küçük boyunu evine gittikçe koklayıp bayıldığım, çocukluğumdan bir şeyler hatırlatan parfümdü. çok pahalı gelmişti bana fakat geçen sene bir instagram satıcısından uygun fiyata aldım ve bingo! orjinal olduğu iin o gün halay çekmiştim. o zamandan beri beraberiz. denediğim en kalıcı çiçeksi parfüm, en azından benim tenimde.

6 aralık 2017 19:16

6. Son favorimdir. Baymıyor ferah ve temiz kokuyor. Genç kadın kokusu.

28 kasım 2017 00:54


5. hani nerede çiçek, nerede bu sentetik şeker kokusu? hayır kötü değil, ama çiçek kokmuyor ki, şakayık hele. yanlış hatırlamıyorsam arkadaşım anlatmıştı, kız bir odaya girdiğinde arkadaşları "biri sakız mı çıkardı ya" diye aranıyolarmış, heh tam olarak böyle kokuyor bu parfüm, tatlı sentetik bi sakız...

27 kasım 2017 21:18

4. Bayılıyorum pembe olanına.Amma velakin diğer bütün güzel kokular gibi bu da pahalı :( Vücut spreyi filan var mıdır ki :D

26 haziran 2017 18:06

3. bildiğim kadarıyla, şişelere kurdeleyi bağlayan ilk parfüm markası :P chloe, lancome, dior bundan sonra geliyor :) sandalağacı varsa ben de varım diyorum! severim bu kokuları!

çiçeksi ve meyveli, ama asla baymayan şeker gibi kokmayan, fresh, temiz bir koku.

elegan, kaliteli, naif, mutlu ve neşeli bir genç kadın parfümü.

tam bir beyaz mermer merdivenli bir çiçek bahçesinde, çimlerde kitap okurken, gülümseyen genç bir kadın parfümü(gizlinot: tanımda çığır açtım )

13 ocak 2017 23:12

2. bugun bargellodan cakmasini aldigim cicek kokuku parfum. notalandirmada basarisizim cunku parfum kullanamadim uzun sure. uzun yillar sonra ill defa bu parfumu aldim hafifti cunku. atkima kiyafetlerime kabanima sikip kullanacagim cunku hala tenime sikmaya korkuyorum. otobuste filan midem bulandiginda boyle guzel koku ariyorum. insallah pisman olmam. olursam da anneme veririm.

13 ocak 2017 18:49


1. Vakti zamanında Behlül'ün rahmetli Bihter'in odasına gizlice girip kokladığı parfümdür.

1 aralık 2016 19:47