4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (5)
  • medya (1)
3

12. Uzun zamandır imza parfümü arayışındaydım, paramı biriktirdim, internetten araştırdım, hoşuma giden kokuları mağazaya gidip denedim. En son Guccci Flora'da karar kıldım. Yalnız parfümü aldığım siteyle ufak bir tatsızlık yaşadım. Parfüm elime ulaşır ulaşmaz açmıştım nedensonra aklıma batch kodunu kontrol etmek geldi. parfüm orijinaldi evet ama son kullanma tarihine sadece 1 yıl kalmıştı. Ben şöyle en az 3 yıl gidecek bir parfüm arıyordum çünkü maalesef bütçe:( Parfümü iade etmek istedim fakat tabi ki paketini açtığım için kabul etmediler. Siz siz olun önce batch kodunu kontrol edin süslüler.

Ürüne gelecek olursak; evet çiçeksi ama çok yapay bir kokusu var. Sıktığımda kendi kokumdan hoşlanmıyorum burnumu sızlatıyor. Böyle ağır bir parfümün saatlerce üstümde kalmasını beklerken en fazla 1 saat duruyor sonra uçmuş oluyor. İmza bir koku olsun derken şimdi bakınca çok sıradan, herhangi bir deodorant kokusundan bir farkı yok gibi geliyor. Bir türlü yıldızım barışmadı şuan çok pişmanım sırf bitirmek için sıkıyorum offf off

15 ekim 23:25

11. Yves rocher'in evidence parfümü ile birlikte favori parfümüm. Ikisi de çiçek kokulu. Evidence'a göre biraz daha şekerli gibi. Sephora'da çantada taşımalık ufak olanı da var ince uzun bi şişede. Kutusuz taşırsanız dökülebiliyor ama güzelim parfüm.

18 eylül 22:04

10. üniversiteye başladığım yıl kullandığım parfümdür. ne zaman bir yerde denk gelip koklasam çok güzel anılarım canlanır gözümde. genellikle farklı parfümler denemeyi sevdiğim için bir daha almadım, bi de free shopta uygun fiyatlı ve bana yakışan hangi parfümü bulursam onu alırım genellikle o zaman bu denk gelmiş demek ki :) fakat her kokusunu duyduğumda beni güzel günlere götüren, mis gibi çiçek bahçesi kokan tertemiz bir koku, ayrıca hatırladığım kadarıyla kalıcılığı da gayet iyiydi

17 haziran 00:57


9. yeni aldığım, severek kullandığım çiçek notalarının baskın olduğu parfüm. fakat bu parfümü sevmeniz için çiçek kokularını sahiden seviyor olmanız lazım. hafif çiçek kokularını değil, tüm çiçek kokularını sevmeniz lazım. başta sert, ağır, yoğun gelebilir fakat biraz beklediğinizde çok hoş bir koku bırakıyor. kalıcılığı çok fazla diyemem. bi versace versense değil ama güzel. 

13 aralık 2017 21:40

5

8. arkadaşımda küçük boyunu evine gittikçe koklayıp bayıldığım, çocukluğumdan bir şeyler hatırlatan parfümdü. çok pahalı gelmişti bana fakat geçen sene bir instagram satıcısından uygun fiyata aldım ve bingo! orjinal olduğu iin o gün halay çekmiştim. o zamandan beri beraberiz. denediğim en kalıcı çiçeksi parfüm, en azından benim tenimde.

6 aralık 2017 19:16

7. Bu parfümü yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum,beğenen olduğu kadar beğenmeyen de var ve ben bir hevesle satın alıp sonradan beğenmeyen gruptayım. Bu parfüm dümdüz çiçek kokusu,karakterli bir parfüm kokusu değil kesinlikle.

28 kasım 2017 01:23

5

6. Son favorimdir. Baymıyor ferah ve temiz kokuyor. Genç kadın kokusu.

28 kasım 2017 00:54


5. cıvıl cıvıl, enerjik bir koku. meyvemsi mi desem şekerimsi mi tam olarak anlamıyorum, ama beyaz tene daha çok gidiyor.

27 kasım 2017 23:59

4. Bayılıyorum pembe olanına.Amma velakin diğer bütün güzel kokular gibi bu da pahalı :( Vücut spreyi filan var mıdır ki :D

26 haziran 2017 18:06

3. bildiğim kadarıyla, şişelere kurdeleyi bağlayan ilk parfüm markası :P chloe, lancome, dior bundan sonra geliyor :) sandalağacı varsa ben de varım diyorum! severim bu kokuları!

çiçeksi ve meyveli, ama asla baymayan şeker gibi kokmayan, fresh, temiz bir koku.

elegan, kaliteli, naif, mutlu ve neşeli bir genç kadın parfümü.

tam bir beyaz mermer merdivenli bir çiçek bahçesinde, çimlerde kitap okurken, gülümseyen genç bir kadın parfümü(gizlinot: tanımda çığır açtım )

13 ocak 2017 23:12