yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  29. Kendisiyle ilk günümüz. Edineli birkaç ay oldu fakat sıra gelmemişti hiç. 

  Kesinlikle sıcak hava sevecek bir parfüm değil. Çiçek ve meyve(şeftali gibi) kokular alıyorum genel olarak ama biraz burun yakan cinsten. 15-20 dakika alıyor kokunun yumuşaması. Ama güzel bir tonda ilerliyor koku. Sevdim.

  Eşsiz bir koku mu? Bence hayır. Ama kötü mü? Hiç değil. Gayet güzel, klas bir havası var. 

  Kalıcılığı gayet yerinde. Sabah 7 buçuk gibi sıktım. Hala buram buram hissediliyor. Silaj da yüksek diyebiliriz. 

  15 kasım 2019 12:24

  28. imza parfümümdür kendisi.kadınlar için olanını kullanıyorum.asla sıkılmadığım,hiç kimsenin beğenmedim demediği,kadınsı,çekici,cezbedici bir kokudur.bence kış parfümüdür,çünkü ağır bir kokusu var.bana göre kesinlikle çiçeksi değildir,hafif baharatlı ve şekerli bir kokudur.büyük aşk içerisindeyiz.

  yeni reklamında lana del rey ve jared leto’yu görmek beni oldukça sevindirdi

  17 mart 2019 18:39

  5

  27. kendisiyle 3. senemize gireceğimiz parfüm.

  artık herkes beni bu kokuyla tanıyor ve bir kere bile kötü geri dönüş almadım. kesinlikle kokusunda farklı bir şeyler olduğunu düşündüğüm, hem güzel hem cezbedici hem de insanı sıkmayan bi parfüm.

  bayılarak kullanıyorum.

  20 ocak 2019 02:20


  5

  26. Uzun süredir kullandığım ve kullanmaya da devam edeceğim parfümüm. Yorumlarda genel olarak ağır olmasından bahsedilmiş ama bunun sıkılan miktarla alakalı olduğunu düşünüyorum. Ne zaman kullansam herkes parfümümün markasını sordu. Kalıcılık olarak çok daha kalıcı olanlarını kullandığım için bu açıdan 3/5 puan veririm fakat kokusu gerçekten fazlasıyla güzel ve etkileyici. Benim gözümde parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.

  30 kasım 2018 22:53

  25. Gucci’nin en güzel parfümü olduğunu düşündüğüm, fazlasıyla çekici bir koku.

  Kalıcılık olarak iyi, verdiğiniz paraya değiyor. oldukça feminen bir koku. Üst notalarında mandalina ve pembe biber vardı yanılmıyorsam, açılıştaki koku inanılmaz taze geliyor o yüzden.

  Kesinlikle tavsiye ederim.

  20 eylül 2018 16:20

  5

  24. Tam soğuk aylarda kullanılacak bir koku bu yüzden kışın yada sonbaharda kullanırım. Her kullandığımda mutlaka soran olur. Üstelik çok kalıcı kadınsı bir koku...

  23 temmuz 2018 11:20

  23. Guilty black olanını yaklaşık bir senedir kullandığım parfümdür. Üst notaları özlü kırmızı meyve ve pembe biber, orta notaları leylak, menekşe, ahudu, şeftaliden oluşur. Ayrıca amber ve paçuli de içerir.

  Beyaz tenliyim ve tenimde pembe biber daha baskın hal alıyor. Benim içim orta kalıcılıkta bir parfümdür. Birkaç fıs ile o günümü/gecemi geçirebiliyorum ancak zamanla parfüm kokusundan çok belli belirsiz bir hoş kokuya dönüşüyor. 

  Erkek arkadaşımım tüm parfümlerim içinde bana en çok yakıştırdığı koku aynı zamanda. O yüzden sıktıkça mutlu oluyorum, bazen sırf mutlu olmak için bileğime birkaç fıs sıkıp kokluyorum. 

  16 temmuz 2018 04:33


  22. Reklam yüzünün jared leto olmasına ve dore rengi ambalajının güzelliğine kanıp aldığım parfüm.

  İlginç bir şekilde erkek parfümlerini -ya da unisex parfümleri- daha çok seviyorum. O yüzden ilk önce bu parfümün erkekler için olanından almıştım. Ambalajı falan da kadınlar için olanından çok daha güzeldi fakat kokusu o kadar ağır ve boğucu ki anlatamam... kesinlikle unisex tarzı bir koku değil, kaldı ki erkeklerde de hoş duracağını düşünmüyorum bu parfümün. Reklam filmlerine bakınca her ne kadar kabullenmek istemesem de gerçekten kötü kokuyor, hele jared leto'nun da bu parfümü kullandığını varsayarsak kesinlikle hayal kırıklığı. Eğer gerçekten bu parfümü kullanıyorsa hayranları kendisinden koşarak uzaklaşacaktır (gizlinot: Swh) Keşke almadan önce kokusuna doğru düzgün dikkat etseydim diye giden parama üzülmüştüm. Ama herkes o kadar çok övdü ki bu gucci guilty'leri, dayanamayıp kadınlar için olanından da aldım. Ve kesinlikle çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Kendi tenime çok yakıştıramasam da kadınlar için olanı güzel bir parfüm.

  6 haziran 2018 15:04 6 haziran 2018 17:07

  21. FLORA'dan sonra GUCCI BY GUCCI ya da GUCCI EAU DE PARFUM gibi bir ağır ve özel bir parfüm daha bekledim ama belki de GUILTY, FLORA'nın kokulu hikayesini devam ettiriyor ancak FLORA'yı tercih ediyorum. Modern, Hoş, Keyifli, Genç, Basit ama Çok Pahalı.

  basit ve güzel GUILTY ,hakkında düşündüğümde akla gelen iki kelime; iyimser ve neşeli . başlangıcı şeftali ve pembe biber, orta notlarda dişi ve yumuşak sardunya, aynasının önünde keyifli bir genç kokunun havasını uyandırır.

  Hassas tatlı koku, güzel ve sanatsal bir şişede gelir ve bu benim için en iyi GUILTY parçasıdır. Gündüz kullanılması tavsiye edilir. Sizde GUCCI kokularının büyük bir hayranıysanız GUILTY sizin yeni kokunuz.

  Dağılımı? İyi.

  Uzun ömürlümü ? Daha iyi olabilirdi.

  19 nisan 2018 06:20

  20. Ağır bayıltan bir koku olmaması gayet hoş. İlk kullanıldığında değil de üst üste bir iki sıkıldıktan sonra kendisini daha net belli eden çekici bir koku ama evet kalıcı değil maalesef. Soğuk havalar için ideal bir parfüm olsa da yaz aylarındabeklentileri karşılayacak cinsten bir koku değil maalesef.

  28 şubat 2018 14:54