5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (1)
  • medya (4)
5

10. mayıs ayından beri kullandığım, mis gibi kokan, cilde anında canlılık katan pudradır.

eğer hiç makyaj yapmaya vaktim yoksa cildimi bolca nemlendirip üstüne bunu uyguluyorum. genelde de uzunca uğraşılarak yapılmış bir makyaj görüntüsü katıyor. üstelik bunu, cildin kendi ışıltısıymış gibi yapıyor.

ben makyaj maceramı bundan önce ve sonra diye ikiye ayırıyorum. çünkü gerçekten bundan önceki makyajlarımda hep uğraşmışım birçok ürünle, bu görünümü kazanabilmek için. öyle bir canlılık katıyor ki solgun yüzüme, cildim sanki deri değiştiriyor. ışıl ışıl, pırıl pırıl duruyor. o bütün cilde ıslak görünüm katma işlemini tek adımda yapması yok mu, bilemiyorum ama bundan sonra gerekirse aydınlatıcı baz vs. almayıp sadece bununla bile devam edebilirim yola. 

ayrıca her makyajımda mutlaka hafifçe bundan geçerim, diğer pudraların üstüne. dolayısıyla benim için bu pudra, ister tek başına ister diğer malzemelerin üzerine uygulanan, zaman darlığındaysa hayat kurtaran üründür.

21 ekim 15:45

9. Bendeki clair rengini severek kullanıyorum. Renk esitsizliklerime ciddî anlamda çare oluyor. Bunu sürmeden makyajım eksikmiş gibi hissediyorum alırsanız bırakamazsınız oyle guzel bir ışıltı bırakıyorki. Böyle kremsi tatlı bir kokusu var ama çok hafif hassasiyet yaratmıyor. Fiyatı çok yüksek ama parasını hakediyor. Illa olması gereken bir urun degl renk eşitsizliği icin farkli pudralarda alınabilir ama paraya kıyıcam derseniz öneririm.

2 nisan 10:54

8. Simlidir efendim. Twilighttaki edwardın gün yüzü görmüş hali gibi olursunuz güneş ışığında. Güzeldir evet, ama simlidir. Yine de bırakamıyorum, ihtiraslı bir ilişki var aramızda.

9 ocak 13:02


7. (gbkz: cruelty free) olmadığı için çok sevindiğim ürün! (gizlinot: yoksa gözüm döner de çoluğun çocuğun rızkını yatırıverirdim mazallah :/)

23 ekim 2016 00:12

6. beymen online'da şu an 160 tlye düşmüş pudradır kendileri

26 ağustos 2016 16:49

5. paketlemesi, kokusu, yapısı sayesinde kullanırken insanın lüks egosunu oldukça tatmin eden bir ürün. bunun haricinde orta tonu yani 2 numarası için konuşacak olursam sabitleme açısından büyük bir farkını göremesem de verdiği ışıltının ten makyajına oldukça artısı olduğunu düşünüyorum ancak bu ışıltı günlük kullanım için uygun olmamakla birlikte özel gün makyajlarına çok yakışıyor. sırf senede bir iki düğün, nişan ya da geceye katılmak için alınası bir ürün değil. sürekli high end ürünler kullanmak isteyen biri değilseniz bütçeyi sarsmanın lüzumu yok.

4 ağustos 2016 03:29 4 ağustos 2016 03:31

4. en sonunda iki gün önce gidip aldım. Pişman mıyım, aslaaa. Muhteşem bir bitiş gerçekten makyajım eksik kalıyormuş.

6 haziran 2016 10:26


3. (link: https://instagram.com/p/BGOFR9aDni9/ Şunu) bu pudra sandım :d

Tanım: çok sevilen meteorites pearls'ın sıkıştırılmış versiyonu

5 haziran 2016 19:35 8 kasım 2017 00:15

2. Bendeki ürün rengârenk olan topların sıkıştırılmış versiyonu değil de normal bir bitiriş pudrasi. Daha doğrusu arkadaşımdan yurtdışına çıkarken bana guerlain meteorites al dediğimde ona bunu vermişler. İlluminating and mattifying olarak geçiyor, 3 rengi var bendeki en açık olanı teint rose. Standart pudralardan tek farkı matlastirirken azcik Aydınlık bırakıyor. Bir daha alır mıyım almam, en azından bu versiyonunu almam hele hele bir arkadaşa sipariş verip bişiy alir miyim asla ;) bana geleni görsellere ekliyorum.

11 ağustos 2015 13:57

1. guerlain markasının meşhur meteorites'lerini bilmeyen yoktur. renk renk birbirinden güzel toplardan oluşan harika kokan pudra çeşitleri.

guerlain şimdi de bu tatlı rengarenk meteorites'lerin "pressed" düzlenmiş versiyonunu çıkardı. uzun zamandır her fotoğrafını gördüğümde aşk yaşıyordum kendisiyle. geçtiğimiz günlerde sephora'da guerlain standına bakıyordum. şunu farkettim, guerlain'in fiyatı yüksek olan veya yeni koleksiyon ürünleri hiç yok. sorunca ise standın içinde olduğu ortaya çıktı. sadece bu ürünlerin tester'larını koymuyorlar. bu da gerçekten çok saçma, sormasın var olup olmadığını bile bilmiyorsun.

neyse konumuza dönersek, görünce aşkım yine depreşti ve sonunda almaya karar verdim. öncelikle insan bozar mıyım diye kullanmaya kıyamıyor. öyle bir güzel renk karışımına sahip. kokusu ise parfüm olsa her gün sürülür.

bende 02 claire rengi var. yeşil tonları ciltteki kırmızılıkları azaltırken, beyaz yuvarlaklar cilde ışık veriyor. şampanya rengi ise ciltteki renk eşitsizliiğini düzeltmeye yarıyor.

bunu fondöten üzerine setting powder veya setting powder üzerine renk eşitleyici olarak kullanabiliyorsunuz. ben setting powder olarak kullandım ve cildime verdiği sağlıklı görünümü çok beğendim.

ürün fotoğrafı da görseller de.

23 mart 2015 08:56