sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

  19. amerika’da outlet tarzı yerlerden bir cantasını 17 dolara aldığım marka...

  türkiye fiyatı yanına bir sıfır atmayı bırak yakında iki sıfıra dayanacak. kaliteli bir görüntüleri yok bence, vakko çantam çok daha güzel ve kaliteli duruyor. 

  18 nisan 11:42

  18. çantaları bir dönem güzeldi ancak şimdi hepsi highend markaların çakması gibi görünüyor. onun dışında pek dayanıklı sayılmazlar. elimde 4 tane çantası vardı,2 tanesi çöpü boyladı. kalan ikisi öylece duruyor. aklınıza takılan bir çantası varsa onun yerine zara ve mango'dan daha güzel çantalar bulmanız mümkün. ayrıca bu çanta ile hava atanları asla anlayamayacağım çünkü kendisi amerika'nın bambisi ayarında. özellikle kur farkı ile yediği zamdan sonra asla tercih edilecek bir marka değil.

  29 ekim 2018 15:54

  17. 5th Avenue'daki magazasından bir alana bir bedava kampanyasıyla paraya kıyıp 4 tane kol çantasını aldıgım marka. indirimle tanesi 85-90 Usdye falan gelmişti, kur 4,5 civarıydı. iki tanesini hediye ettim, ikisi bende. evladiyelik denebilir, hiç bir sorun cıkarmadılar. eskime yok, yıpranma yok. iyi ki de almışım dedirtti.

  28 eylül 2018 09:26

  16. 2 cüzdan, 4 çanta ve bir adet ayakkabı sahibi olduğum marka.

  önceki yıllardan indirimden bir şeyler alabiliyoduk tabiki, şu an indirimli hali bile zor.

  cüzdanları hiç dayanaklı değil bence. bir tanesinin bütün kenarları soyuldu ve amblemi paslandı. diğeri de çok fazla kir tuttu ve aynı şekilde kenarları soyulma yaptı.

  çantalardan birinin sapı koptu fakat yaptırdım. onun dışında hiçbir yıpranma yapmadı. içine kitap bilgisayar vs birçok şey koyuyorum.

  diğer çantalarımda ise hiçbir problem yok. bence çantalarının tasarımı şık ve dayanıklılar. en sevdiğim ürünü ise ayakkabım. cevahir guess'ten 2 sene önce aldığım deri spor ayakkabı hala taş gibi. hiçbir yeri yamulmadı ve indirimden gerçekten çok uyguna almıştım.

  yani benim fikrim, cüzdanlar dışında ürünlerinin kalitesi iyi ve uzun yıllar kullanılabilir.

  27 eylül 2018 13:17

  15. ulaşılabilir lüks kategorisindeki marka.

  Guess’ten bir babet, bir de parfüm edindim şimdiye kadar. En çok çantaları meşhur sanırım ama ben giyimime uygun bir parça bulamadım açıkçası. Elimdekileri yorumlamam gerekirse;

  Parfüm:

  Guess-girl -> hafif, çiçeksi ve tatlımsı, kalıcı bir koku. İndirimlerde çok uyguna bulunabiliyor. Bu tarz kokuları seviyorsanız bir deneyin mutlaka.

  Babet:

  (link: https://lh6.googleusercontent.com/proxy/Cd3H7NRas-Pve60jPWaMGdpXEDFulXf9dXB5XUMXURw-6yDnGSC8ore4mnbIiCa6oQj2MDddYBNDdhiBx56o0sYtqGQopXxFdFHeqsLhSycvhyVksEaNMNOrOg2xBBtqeVKlvLJAMWqOYo-FpbkcwlR--WnDqAX79FQsnwlF1f7w7L3qL-jLXbjQH0xq8y8Iaa8=w470-h313-nc Şu arkadaş) -> ayaklarım 38 ve taraklıdır. Babet yakıştırmıyorum genelde ama bu güzel toparladı. Bu da günlük giyimime uymuyor, kumaş pantolonla giymek için almıştım. 3 yıl falan oldu, deformasyon yok.

  26 eylül 2018 16:07

  14. Çantalarının modellerini beğendiğim bir marka. bende bir tane çantası var ve ben gayet memnunum. İçine kitaplarımı falan koyduğum halde ben bir bozulma gözlemlemedim. Özellikle indirimlerde alınmalı bence. 

  9 eylül 2018 00:33

  13. Çanta kalitesizliği konusuna katılıyorum. 3 ay kullandım ve çanta patladı tamam ben de içine kitap falan koyuyordum ama yine de o kadar para verilen çanta 3 ay sonra patlayınca insanın içine oturuyor. Baya dikişleri attı. Cüzdanları için aynı şeyi söylemiyorum ama zevkinize göre bir model bulursanız gayet kaliteli ve uzun ömürlüler. 

  8 eylül 2018 14:49

  12. Ulaşılabilir ve uygun fiyatlı lüks diyebilirim bu marka için. 3 çantam, 1 cüzdanım var bu markadan. Cüzdandan çok memnunum minik, tatlı bir cüzdan. Çoğu süslümüzün de dediği gibi ben de çok sağlam olduğunu düşünmüyorum ama malesef beymen ve michael kors çantalarının da çoğu hiç sağlam değil :( plastik çantaları bize çok pahalıya kakalıyorlar malesef :(

  7 ekim 2016 23:43

  11. iki sene önce (link: http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=104462322 şu) mini modelinden aldım. hayvan gibi de kullandım. ( cüzdanım falan hangi çantadaysa onu alıp çıkıyorum üşeniyorum değiştirmeye çoğu zaman ). ben paramparça olmasını beklerken hiç bir şey olmadı. ama modele ve kullanılan malzemeye göre de değişiyor bazen çantaların deforme olma süresi o yüzden guess avukatlığı yapmiyciim. geçen sene de bilekli bir sneaker aldım hiç rahat değil.

  7 ekim 2016 19:07

  10. çantalarında kötü model bulmak o kadar zor ki. keşke az daha ucuz olsaydın guess.

  25 eylül 2016 19:43