girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (298)
  • medya (0)

298. Uzun süre (3-7 gün arası sabredebiliyorum) yüzümü terk etmemiş sivilceleri sıkmak. Az önce yaptım ve şişmesin diye havluya sardığım buz kalıbını uyguluyorum :(

1 saat önce

297. Bir yolculuk esnasında, uçağın düştüğünü ve sadece benim hayatta kaldığımı düşünmek. Sonra bir adaya çıkıp, kalan malzemelerle kendime kulübe yaptığımı hayal etmek. Uyuyamadığımda o kulübeyi inşa ediyorum kafamda, en baştan, her seferinde. Halbuki herkes kurtulsa keşke di mi...hayır, yalnızlık daha güzel.

2 saat önce

296. arabesk dinlemeyi seviyorum. hem de baya baya dinliyorum yani. dinlerken hüzünleniyorum falan. favorim hala cengiz kurtoğlu ve müslüm gürsestir.

oh söyledim rahatladım!

2 saat önce


295. Ufak hastalıklarımı abartarak etrafimdakilerin benimle ilgilenmesini sağlamak :s

Uykuya dalarken mezdeke dinlemek var bir de ki bunun altındaki sebep nedir ben de çok merak ediyorum.

dün 23:43

294. Wattpad...

dün 18:41

293. Evde Yalnızken Emrah’ın Narin Yârim şarkısını dinlemeye ve eşlik etmeye bayılıyorum, böyle kendimden geçercesine. Resmen klip çekiyorum. 

Rinnarinnarinyaarim suya düştü hayalim dırınım dırınırım

Edit: Seda Sayan Sıkı Sıkı var bir de :( 

dün 15:21 dün 15:32

292. 2003ten itibaren tum vs fashion showları izlemek, ara sıra en begendigim segmentleri tekrar tekrar izlemek, evde aileden gizlice catwalk yapmaya calısmak:(

dün 14:01


291. diyette olduğum için bu aralar tatlı tarifi veidosu izlemek. tatlı reyonlarının önünde uzuuun uzun tatlıları izlemek.

bitti benim guilty.

dün 12:19

290. bu başlıkta yazılan quilty pleasure girdilerini okuyorum da ne bileyimm.. aşk-ı memnu izlemek yazan var. valla siz kesin cennete gitceksiniz kızlar anladım. benim quilty pleasure dediğim şey eski sevgilimle sevişmek çünkü..

dün 09:13

289. şu aralar *nsync dinlemek. odamda saatlerce dans edip kendimden geçtiğim, mutlu olduğum günleri hatırlattığı için sanırım iyi geliyor.

 sonra bir de aklıma onlar için amerika'ya gönderdiğim, sırf üyelerinden biri çok seviyor diye tazmanya canavarı çıkartmalarıyla süslediğim mektup zarfı geliyor... hatırladıkça gülüyorum kendime.

dün 08:19 dün 08:25