girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (334)
  • medya (0)

334. Taylor swift dinlemek şarkıları daha çok demet akalın Amerika versiyonu gibi eski sevgiliye laf sokmalı ama çoğunu ezberebiliyorum ve evde tek iken temizlik yaparken açıp ezbere onunla birlikte söylüyorum. Mesela 22 blank space Shake it off style ve daha bir sürü şarkısını severek dinliyorum ve love story şarkısından beri sadık dinleyicisiyim. 

Fakat son albümünü hiç beğenmedim ki ilk albümümden beri dinliyorum. Bu sefer hiç bir şarkısı hitap etmedi.

22 ekim 01:18 22 ekim 01:25

333. İgneli epilasyon videolari izlemek..

22 ekim 00:57

332. Berkcan Güven şarkıları. Akbilim Boş'u günlerdir loop'ta dinliyorum. Genel olarak parodi şarkılar daha çok hoşuma gidiyor nedense, the lonely island'ı da çok seviyorum o yüzden.

Ama berkcan'ı genel olarak çok seviyorum. komik ve neşeli bi çocuk, epey de doğal geliyor ve muadillerinden çok daha akıllı bence.

Ama birine berkcan güven sevdiğimi söylesem "neden 16 yaşında mısın :(" ve türevi cevaplar alıyorum hep. bu yüzden gizli gizli seviyorum jsjdhs

halbuki bildirimlerini açtığım bi sen varsın berkcan, bi tati, bi şokopop :(

18 ekim 12:00


331. Haftasonu ortaokul ergenliğimin tavan döneminde bayılarak okuduğum bir kitap serisinin filmini izledim sıkıntıdan ve bilin bakalım o gazla ne oldu, haftasonundan beri serinin ilk üç kitabına başladım bitirdim şuanda da dördüncüyü okuyorum hesaplıyorum bi de sonrasında bunu bitirince şunu okurum sonra bu ayy seri bitiyo sonra ben napıcam diye. İşin üzülsem mi sevinsem mi bilemediğim bir diğer tarafı da bu okuduğum kitaba kadar hatırlıyorum bende sonrasında ne olup bitiyor asla hatırlamıyorum ve öğrenmek için de maalesef ki sabırsızlanıyorum 22 değil 11 yaşındayım çünkü....

17 ekim 20:32

330. Arada açıp açıp medcezir izliyorum.

Yalnız dizideki tüm erkek karakterler de hayvanmış, yeni yeni fark ediyorum. Asım bey sude’nin onu aldattığını öğrenince, kenan için benim olana elini uzattı dedi. Yaman, mira onunla beraber olmak istediğini söyleyince bu çok ciddi bir karar, üç ay burda olmayacağın için öyle söylüyorsun, zorunluluk falan diye geveledi durdu. wtf?

17 ekim 19:59

329. benim için soner sarıkabadayı şarkılarıdır. bu adamın sesi anlamadığım bir şekilde beni hipnotize ediyor. şarkıları heceleyerek söylemesi, o garip şarkı sözleri kendini dinlemem için beynime baskı yapıyor resmen. ama çok güzel ya.

“gi di yo rum haya tın dan sana bi daha negünaydınderim nesevgilim“

3 ekim 01:41

328. dönem dönem eski türk dizilerine takmak, boş boş bunları izlemek. mesela şu sıralar medcezir'e sardım. fasulye ayıklarken olsun, kahve içerken olsun, yemek yerken olsun açıp izliyorum. (gizlinot: :()

30 eylül 12:17


327. Serkan is my göörrl serkan is my göööööörl(link: https://youtu.be/ueptJlYwka0 Ehehe)

25 eylül 13:42 25 eylül 13:49

326. Yeni aldığım kıyafetleri çamaşır makinesine atmak. Bunun verdiği zevki siyah nokta sıkmak bile vermiyor. 

24 eylül 19:43

325. Evde, sessiz bir ortamda, bir anda, ansızın

“Kimeee bu kaaadaar iiinaaat kime bu kadaaar öööfkee” veya “tanrııım nerdeeen sevdiiiim nerden düştüm bu belayaa” diye bağırmak.

Ailem mutsuz, ailem hüzünlü. sşxösşlf

16 eylül 20:16