yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (2)

  1. instagram'da ve özellikle snapchat'te çok aktif olan bir blogger, zaten bence takip ediyorsunuzdur da, dobra, düzgün ve iyi birisi. makyajlarını da beğeniyorum, yalnız o kirpikleri fazla uzun, birazını paylaş hiç olmayanlarla (bkz:benimle )

  keyifle takip ettiğim nadir kişilerden diyorum ve blogunun adresini şuraya bırakıyorum:

  http://guzelruhlukadinlar.blogspot.com.tr/

  22 temmuz 2016 18:40

  2. Ben, ben, ben, ben, bla bla bla bla tarzı akıl veren snapleri olmasa.... valla keşke olmasa.

  Bunun dışında sevimli bi hatun ee o zaman bunu niye yazdim çünkü ben (gizlinot: büyük harflerle ) öyle istedim. (gizlinot: bu cümlesi de meşhur )

  23 temmuz 2016 02:45

  3. Ben de selmanın snaplerinden sonra takip etmeye başlamıştım.öncelikle taklit yeteneği gerçekten çok iyi.selmayı muhteşem taklit etmişti.ara ara duygunun taklitini yapıyor.içim soğuyo resmen :) geçen günki terlik meselesi özellikle.

  Ayrıca kendisinin dediği gibi tarkan şarkısına benziyo gerçekten :) önce pek sıcak gelmiyo sonra bağımlılık yapıyo :)

  Bikaç eleştirim var ama.mesela o alt kirpiklerini boyamasın artık.gözleri hafif düşük zaten iyice düşürüyo ve gerçekten örümcek bacaklarına dönüyo.bi de bazen kamerayı ta burnuna sokuyo :)

  Neyse işte tatlı kadın şans vermek lazım..

  Edit:tum yazdigim guzel seylere bi tesekkur bile etmeyip elestirilerime dalga gecerek cevap vermesi cok hosuma gitti gercekten (!) Tesekkurler

  23 temmuz 2016 17:53 25 temmuz 2016 11:31


  4. An itibariyle takipten çıktığım güzel kirpikli blogger. Tek kelimeyle sildiğiniz insanlar oluyor mu sizin de demiş snapchatte, evet şimdi oldu. Makyaj ve taklitleriyle takipçi toplamış birinin gündemle ilgili taraflı fikirlerini paylaşması hoşuma gitmedi. Kendisi Sıla'nın darbeye karşıyım fakat bu şova dahil olmak istemiyorum lafındaki şovdan dolayı Sıla'yı silmiş de...

  edit:imla

  6 ağustos 2016 11:31 6 ağustos 2016 11:49

  5. severek takip ettiğim blogger. ben duygu taklitlerini seviyorum şahsen. taklit dışında da snapte takip etmeyi seviyorum. normal bloggerlara göre daha samimi geliyor bana.

  15 ağustos 2016 15:54

  6. Tanım: beni cansu ve duyguyu haklı bulmak zorunda bırakmış snapchatçi.

  Ön edit: beni de dava etmesin diye yavaş gideceğim.

  Her zaman aşırı tepkiler veren insanlar bazı mecralarda ünlü olurlar. Bir yerde insanlar varsa orada gıybet de olur. Artık bu youtuber camiası ciddi bir işe dönüştüğü için kimse gıybet eleştiri yapamıyor. Herkes ya çok üstü kapalı bir şeyler söylüyor (ben genelde anlamıyorum) ya da aptalı oynuyor.

  Bu boşluğu doldurmaya da bu kadın gelmiş.

  Lakin bir şeyler yanlış. Eleştiri gibi değil sanki kıskanıyormuş gibi bir his bırakıyor bende. Duygu ve cansuyla olan probleminde de kendisini haksız buluyorum.

  Cansu'nun taklidini yapmış bu snapchatçi kadın cansu ise alınmış ve hoşlanmamış. Twitterda taklit olayını komik bulmadığını belirtmiş. (Ki bence biz taklide gülsek de birisi beni komedi olsun diye taklit etse ben de rahatsız olurdum. Üslubu biraz alay eder gibi üstelik.)

  Sonra cansu biriyle özelden mesajlaşırken "mal mı bu ya" tarzında bir cümle kurmuş ve bu mesaj bu kadına ulaşmış.

  Ulan bunun üzerine kızın ne terbiyesizliği ne başka bir şeyi kaldı. Hiç mi arkadaşlarımızla aramızda birilerini aptal salak mal gibi argo sözcüklerle çekiştirmiyoruz?

  Bana aşırı tepki gelen ilk kısım bu. Sen kızın taklidini yapıp alay ettin. O kız da twitterdan seninle dalga geçip arkandan konuştu.

  Ne bekliyordun ki diye sorarlar adama...

  Ardından kendisine cansuyu korumak için küfür eden kızı dava etmiş. Bakınız burada küçük kız ve ailesi hatalı lakin küfür etti diye ömür boyu siciline işlenecek bir ceza vermek?

  Hangimiz küçükken saçma sapan şeyler yapmadık ki? Birinin bahçesinden elma çalsanız ve sizi dava etse bu da sicilinize işlenen bir hırsızlık olurdu.

  Yani bu küçük kız şimdi devlet yurdunda kalamayacak, kuvvetle muhtemel burs alamayacak, devlet memuru olamayacak sayarım ama uzar.

  Şu sıralar da duygunun her adımına laf sokuyor.

  Duygu kadına sosyal medyadan tek laf etmedi.

  Duyguyu ben de sevmem lakin dövüşmek istemediği artık cidden belli olan bir savaşa tahrik edilmemeli.

  Fazla hırs, hınç ve negatif duygu itici oluyor.

  Bir de gündemde kalmak için olay yaratmak biraz üzücü mü ne?

  8 eylül 2016 03:45

  7. önce tanımı yapayım: bir blogger, instagram'da da aktif, snap chatte ise kendi hayatından, deneyimlerinden, kozmetik yorumları ve alışverişlerinden bahsettiği geniş bir yelpazeyi izleyicilerine sunan, esprili mizacı sebebi ile kendisinin de bahsettiği gibi eskilerden de taklit, şaka vs yapan ne ise yapan eğlenceli gerçek bir insan.

  gözüne çarpan ve normalde bence çoğumuzun zaten konuştuğu şeyleri mizahla yorumluyor ki buna da millet taklit diyor. Ve ben bu taklitlerin çoğunu da izledim ne belden aşağı vurur ne hakaret eder. Ama bu konular neticesinde bir yutup ünlüsünün fanı küfür ediyor, grk (kısalttım) da bu kızı dava ediyor. Yukarıdaki süslü arkadaş yazmış da, o üslubun her ortamda ve her yaş grubunda ya da şöyle söyliyim heryerde küfür olduğunu kafası basamayan bir insan olamayacağına göre ki bahsi geçen yaş ufak da değil, sonuç: insan kaç yaşına gelirse gelsin azıcık düşünür hele bunu sosyal medyada yazmak, küfür yazmak? O korku o stres o teen'e yeter.

  yazarın son notu: sevgili mehtap'ın özgüvenine, neşesine sağlık. Hayatını bu işlerden kazanan bir insan olmadığı için gündemde kalmaya ihtiyacı var mı tartışılır.

  8 eylül 2016 21:36


  8. sanmıyorum kendisini hakaret etmeden eleştiren birine yancı diyen kadının ruhunun güzel olacağını.

  tek bir girdiden bu kadar etkilenen insanların herkese açık iş yapması bana garip geliyor. bir de en kolay itiraz şekli; ben başkasına dedim o üstüne alındı .s.s

  olduramamış kadın.

  8 eylül 2016 23:33

  9. Çekiliş ne zaman açıklanacak diye soran takipçisine snapchatte etmediği laf kalmamış.

  Takipçilerini aşağılayan kovan bloggerımsı.

  1 ocak 2017 18:05

  10. Bu sabah çekiliş sonucunu öğrenmek isteyen bir takipçisine sinirlenip snapchatte öfke saçmış kişidir kendisi. O kadar abarttı ki anlam veremedim. Neymiş efendim olaylardan ötürü morali yokmuş, istediği zaman açıklarmış... Bir dünya laf etti. Hayır efendim istediğin zaman açıklayamazsın. Bir tarih verdiysen o gün açıklamalısın. Tabi böyle bir durumda ertelemen gayet doğal takdir ettim. Ama insanları sırf sorduğu için engellemek, üstüne onu savunanı da engellemek nedir?

  Ve asıl olay şu ki sabah morali bozuk olduğu için ona buna sitem hanım kızımız aksamına video koyuyor ve güzel yorumlar bekliyor. İlginç.

  3 ocak 2017 04:58