sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (23)
 • medya (1)

23. Ben bu kızı çok seviyorum ama söyleyeceklerim şunlar. Bence yüzünü tanımadan makyaj yapıyor. Ben prof değilim elbette sadece izliyorum yorumlarını sevdiğim için ama kimse uyarmıyor mu anlamıyorum. Sadece kötü makyaj yapıyor demekle olmaz ki. Elbette belki beğendiği tarz o dur ama mesela aydınlık makyaj yerine mat tercih etse göz kapaklarına mutlaka bir eyeliner sürse çok çok daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. 

23 kasım 2017 17:37

22. Bu kadın çok korkunç makyaj yapıyor çok korkunç. Başka bir şey diyemiyorum.

6 haziran 2017 18:15

21. bugün regl olduğu için ağlayan 'kadın'.

snapchatte hüngür hüngür ağlıyordu. ağrısı çokmuş. koca kadın güler misin ağlar mısın haline. çektiği acıyı anlıyorum çünkü ben de çok ağır geçiririm. dayanılmayacak duruma geldiğim çok olmuştur. garip bulduğum ağlaması değil zaten. bunu paylaşması.

nedense (gizlinot: tabii ki yanılıyor olabilirim) hastalara karşı sert bir tavrı varmış gibi geliyor bana. ben kan vermekten korkarım hatta bazen sonrasında baygınlık geçirebiliyorum. bu kadını görsem kanı vermeden oradan ayrılırım. kendine olduğu kadar başkalarına hassas değilmiş hissi veriyor bana.

bir de doktora regl ağrısı için çok gitmiş. sonuç olarak evlenince geçere getirmişler. evet aktif ve düzenli cinsel yaşamın regl ağrısına iyi geldiği söyleniyor. koca kadının evlenince geçecekmiş ay nolur o zaman rahat edeyim diye snapten dilekte bulunması komik ve saçma geldi.

bir de memeye göğüs denmez meme memedir utanmayın diyip tribünlere oynadığı bir zaman dilimini hatırlıyorum. mehtap hanım siz de bakire olduğunuzu belirtmek yerine düzenli cinsel yaşamın regl ağrılarına iyi geldiğini söyleyebilirsiniz. utanmayın :)

insanlar ilgi çekmek için ne yapacağını şaşırdı. benim de ağrıdan ağladığım çok oldu ama snap atmayı bırakın derdimden telefonu elime almak aklıma gelmedi.

13 mayıs 2017 02:06

20. Kadınlar günü videosunda yine çok histerik konuşmuş kadın. Verdigi mesaj güzel o ayrı.

8 mart 2017 23:56

19. Kadınlar günüyle ilgili video yapan, kendini 32 yaşında bir kız olarak tanıtan blogger. Tamam..

8 mart 2017 20:25

18. genelde taklitli snaplerini severek takip ettiğim yutubır.

dün gece snaplerini izleyeyim dedim olaylar olmuş snapleri falan silmiş çok merak ettim. bilen varsa aydınlatırsa sevinirim :)

21 şubat 2017 18:10

17. Burda yazılanları okuyunca şaşırmadım değil..kimisiyle hemfikir olurken kimisinin nerden vurucağını şaşırmış girdilerini okumak garip hissettirdi bana..

Yapıcı eleştiri erdemlik mantığıyla başlıyorum..Öncelikle kendisini sadece snapchatte takip ediyorum..instagram da takip etmiyorum çünkü makyaj eğitimi almasına göre oldukça başarısız buliyorum..

Snapchatte takip ediyorumun çünküsü ise "samimi" gelmesi.. bir özentilik yok, yaptığı kinayeleri(anlayana), taklitleri, annesi ile dialogları oldukça olağan..profosyenel tiyatro oyunucusu olmadığını düşünürsek yaptığı taklitler beni güldürüyor ve başarılı da buluyorum..

Tek problemi burada yazan çoğu arkadaşım gibi "yükseķ ego"su..bu ego da onu fazlasıyla atarlı ve gereksiz durumlara düşmesine sebep oluyor..kendisinin sadece yüzünü çekmesini; oturdugu yeri,calistigi hastaneyi , kimsenin bilmemesinin onu rahatsiz etmemelerini istemesi gibi mesela..Böyle bir saçmalık yok mehtapcım günümüzün en popüler starları bile ulaşılmaz degil artık kaldı ki ankaralı olarak hangi semtte oturdugun falan yeterince anlasıliyor zaten ve emin ol ki bu kimsenin umrunda da degil..sana gerçek samimiyetimle söylüyorum akıllı bir kızsın..böyle davranarak o hiç beğenmediğin blogger/vloggerlardan hiç bir farkın kalmıyor..Ayrıca yeri gelmişken söyleyeyim burayı okuyan süslüler anlamayacak belki ama kendinin ve snapchatten takip edenlerinin anlayacağı bir konudan bahsetmek istiyorum..Ankamall deki olayda tamamen haksızsın..sana "canım" diye seslenmeyi seçen kız belli ki benim gibi senin samimiyetine inanmış biri..Benim/bizim gibi bu yaninı seven insanlara bu sekilde yaklaşırsan gün gelir büyük egon yerle bir olur..

Unutma ki yüksek ego büyük kompleksleri beraberinde getirir ki sen tam bunun eşiğindesin..Sen sporuna,diyetine,güzel anneni mutlu etmeye devam et..Ama burda yazılanları kesinlikle kulak arkası etme..

12 şubat 2017 01:39 12 şubat 2017 02:03

16. havadan sudan konuştuğunda sohbetinden keyif alsam da, başkalarıyla olan atışmalarının tamamında yüzde yüz olarak haksız buluyorum. yani her zaman karşı tarafın da haklılık payı vardır ama bu kadının (pardon kızın) kavgaları cidden istisna.

taklitlerini de komik bulmuyorum, tiyatro yeteneği olduğunu iddia ediyor (çok yetenekliymiş ama babası oyuncu olmasına izin vermemiş) ama kesinlikle yok.

annesiyle olan muhabbetleri ya da gündelik hayata dair anlattığı anekdotları güzel.

ama asıl anlamadığım, kendisi başkalarının dış görüntüsü hakkında perkinson, besleme gibi yakıştırmalar yaparken biri bu kadının kilosuyla ilgili yorum yapsa basit oluyor. ya da kendisi sevmediği onca kişiyi an be an takip ederken biri kendisini beğenmemesine rağmen takip ederse kötü kalpli ve kötü niyetli oluyor. enteresan.

6 şubat 2017 21:00

15. Hayatım boyunca ilk defa birinin şahsı hakkında bu kadar sert eleştiri yapıcam birazdan bunu bana snapchatteki hadsiz laflarıyla kendisi yaptırıyor.

Kendisini buradaki "çok güzel taklit yapıyor" girdilerini görünce bir iki gün önce eklemiştim dün silecektim -çünkü hiç takite falan denk gelemedim- neyse biraz daha kalsın dedim sağolsun bugün bana nasıl bir insan olduğunu çok güzel anlattı.

Sevgili "güzel ruhlu" takma ismini kendine layık görüp sadece kendini beğenmedi diye tanımadığı, hakkında hiçbir şey bilmediği insanlara "kötü ruhlu", "kötü kalpli", "karaktersiz"... demeyi kendi hak gören "güzel" ruhlu "otuz küsur yaşında kız(!)"

Daha kendine "kadın" demekten acizsin. İlk önce ben ki bir hukukçu olmamın yanında senin asla tahayyül edemeyeceğin yerlerde bilişim ceza alanında çalışmaktayım o yüzden hiç zahmet edip beni "exhausted nickname'i altındaki korkak senin ip adresinden bulacam"tehdit etmeye kalkma , bulamazsın. Çünkü dünyanın hiçbir yerinde fikirlerini dile getirmek suç değil. Kimse senin gibi zamanını sadece kendi egosunu kıran insanlara zarar vermek için harcayan bir insanı tatmin etmez. Öyle bir dünya yok. Gel ben 23 yaşında ömrü eğitimlerle, dostlarıyla, tiyatrolarla, edebiyatlarla geçmiş toplumun ortalamasına göre iyi bir kadın olarak sana bir tavsiye vereyim. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil! Kimse seni sevmek zorunda değil! Kimse seni övmek zorunda değil! Hatta kimse senin hakkında "susmak" zorunda da değil! İstediğim düşüncemi senin ve ailenin şahsına saygı çerçevesi içinde dile getiririm. Kimse sana küfretmiyor ve kimse senin şahsına hakaret etmiyor bu girdide. Gördün mü? Ama seni sevmiyorum. Bana burada İki dakikaya yakın zaman kaybettiriyorsun. O hadsiz ve şuursuz bir şekilde havalı havalı konuşmaya çalıştığın snaplerinle bana zaman kaybettirdin.

Seni hiçbir konuda uyarmayacağım ama 30 küsur yaşında bir kız değişmez Çünkü ama ben ne kadar mutsuzum ki insanlara saldıracak yer arıyorum diye düşünürsen içini güzelleştirmekle başlayabilirsin. Zor ama bir dene.

Son olarak da istediği kadar eğitim alsın olmayınca olmuyor makyajlarını hiç beğenmedim. Konuşmasını beğenmedim. Saç rengini çok yapay buldum. Normalde aman kendi böyle seviyormuş tabii ki yapsın diye savunurum ki burada eleştirilen başka vlogger/bloggerları savunmuşluğum da çoktur ama bu arkadaş kendi istedi.

Şimdi savcılığa git ve exhausted beni beğenmemiş ip'sini bulun şu korkağın de bakalım hadi çocuğum.

Not: bu mecrada bazı şahıslara yapılan eleştirilerin boyutunu ben de eleştiriyırum çoğu zaman özellikle negatif enerji ile dolu olanların. Yapıcı eleştiri bir erdem. Ama en ufak eleştiriyi bile kaldıramayan bu arkadaş bu negatif girdiyi duysun istedim sadece. Fazlasıyla da eğlendim. Sözlük halkından bundan dolayı özür dilerim. İş bu girdiye cevap verecek olursa da screenshot atın kız, eğleniriz. (gizlinot: ahahhaha) (gizlinot: sosyal medya bize neler gösteriyor allahım ya)

1 şubat 2017 20:18 1 şubat 2017 20:21

14. önceki girdileri okudum hep negatif şeyler yazmışlar ama ben seviyorum nedensiz bir şekilde:) biraz atarlı ve sinirli ama olsun :)

1 şubat 2017 17:53