h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (767)
  • medya (20)

767. Ürün kalitesi fiyata göre değişiyor. Yani 30 tl ye de 300 tl ye de ürün bulabiliyorsunuz. Fiyat arttıkça kalite de artabiliyor her zaman geçerli olmasa da.

Anlam veremediğim lcw ve defacto ile kıyaslanması. Lcw ve defactonun stili h&m in yanından bile geçemez bence. Tamam o markalarda da güzel parçalar çıkıyor katılıyorum ama h&m gerçekten stil işi.

Ve ben tarzını seviyorum.

Ha mesela lcwde güzel bir şeye denk geliyorum saçma sapan bir yazı koymuş mesela.. ya da harika bir kazak yıldız deseni koymuş... uyuz oluyorum. Kalitesini bilemem ama tarz olarak kuyaslanmamalı.

2 saat önce

766. Birçok ülkede lcw defacto gibi görülen (ki bence bu iki markanında kumaş kalitesi h&m den iyi)  ancak kur farkından dolayı ülkemizde pahalı olarak algıladığımız marka. Markaya değil ekonomimize kızıyorum. 

dün 19:26

765. bir şey alacaksam artık 2 hatta 3 kere düşündüğüm mağaza, ilk aldığında çok güzel bir yıkıyorsun ağzı burnu kaymıyor komple evrim geçiriyor kumaş. özellikle basic kısmı en fazla 2 yıkama sonrası yer bezi oluyor. ayakkabıları kıyafetlere kıyasla bir kaç tık üstte en azından 2-3 sezon giyinilebiliyor.

dün 17:25


764. geçenlerde bir loafer ayakkabı beğendim dümdüz klasik birşey. fiyatı 100 lira. belki de sadece bir sezon işyerinde giyebileceğim birşey neden 100 lira mesela biraz anlatsana H&M? iyice suyu çıktı artık bu markaların fiyat politikalarının.

dün 14:15

763. Artık kaliteyi geçtim, doğru dürüst bir şeyde olmayan mağazalar zinciri. 

22 mayıs 19:58

762. Pahalı, çok pahalı. Aksesuar bölümü daha ilgi çekici. Kıyafetleri hem çok sıradan, hem fiyatlarını hak etmeyecek kalitede. Aksesuarlardan da yüksek kalite ve beklentide olmamak lazım.

13 mayıs 22:06

761. Hiç alışveriş yapmadığım yapmayı da düşünmediğim giyim mağazası. Online alışverişe geçecek teknolojiye sahip ama hangi mağazada stok olduğunu göstermekten aciz. Daha önce iki kez elbise almak için özellikle büyük alışveriş merkezlerindeki mağazalarını gezsem de bulamadım. Elbise peşinde avm avm gezecek halim yok. Dolayısıyla benim kara listeme aldığım markalardan biri.

13 mayıs 12:31


760. Divided koleksiyonunu sevdiğim marka.

Genelde bohem ve rock chic tarzda çalışıyorlar ve uygun fiyata orta kalite ürünler bence. Özellikle yazlık elbise, şort alışverişimi divided dan yapıyorum ve beni birkaç sezon götürüyor.

4 mayıs 10:33

759. kızlar iyi bir h&m müdavimi olarak söylüyorum ki burdan sakın normal etiket fiyatıyla bir şey almayın. düzenli olarak her şeyleri indirime sokuyorlar. kışın 150 tl ye sattıkları kazaklarını şubat ayı indirimlerinde 60 tl ye, 120 tl ye sattıklarını da 50-40 arası fiyatlara aldım. oh miss. yine 150 tl ye sattığı eteğini geçenlerde 60 tl ye, hatta indirim kuponuyla 50 tl ye aldım. 180 tl olan taş gibi ceketini 60 tlye aldığımdan da bahsetmiştim daha önce. çok acil ihtiyacınız yoksa ve gördüğünüz şeye ölüp bitmiyorsanız, özellikle de yeni dolap oluşturacak kişiler indirimlerini beklesin mutlaka. her hafta yeni ürünleri indirime koyuyorlar, düzenli olarak takip ederseniz bitmeden yetişirsiniz. çünkü güzel parçalar indirime girer girmez kapılıyor.

gerçekten ben bir kazağa 150 tl verip 60 tlye düştüğünü görsem hırsımdan bir daha kapısından geçmem oranın :d ne demek 60? bir de o kadar yeni ve güzeller ki, kışı sabırsızlıkla beliyorum.

bir de bu aşırı h&m düşkünlüğümün sebebini anladım. iki ayrı mail hesabımdan da moda haberlerine üye olmuşum, her gün çifter mail atıyorlar. içim dışım h&m olmuş. çıktım aboneliklerden, batırdı beni.

4 mayıs 08:47 4 mayıs 08:49

758. Geçtiğimiz cumartesi günü biri siyah biri beyaz iki basic tişörtü 15 tl’ye Aldığım yer. Şans oldu, anlık kampanyaya denk geldim sanırım. Ara ara girip bakmak lazım.

30 nisan 15:23