h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (762)
  • medya (20)

762. Türkiye'ye ilk geldiğinde kaliteli bir marka izlenimi yaratmıştı bende fakaaat son yıllarda özellikle askılı bluzları berbat! Likradan bluz yerinde durmuyor. Artık önünden geçerken girsem mi acaba diye düşünüp çoğu zaman vazgeçiyorum.. Bu arada deneme kabinleri de berbat! Millet kafasına göre perde açıyor -_-

bugün 10:27

761. hamile koleksiyonları "meh" olan marka. halbuki üniversirtede bebeğimdi bu marka benim. tam öğrenci dostuydu, şıktı, uygun fiyatlıydı.

en son ilk hamileliğimde bir pantalonunu aldım, 1 sene içerisinde ikinci hamileliğime "cart" diye(gizlinot: valla ses de çıktı ahahah) yırtıldı.

şimdilik sadece aksesuar ve tokaları için uğruyorum ama aliexpresse sardıktan sonra hiç uğramam herhalde.

19 nisan 11:23

760. Pazar gunu optimum avm deki hm e ugradim ben de normalde fiyatlarin pahali olmasindan yakinirim ama 30-40 tl ye cok guzel indirimde elbiseler aldim. Hem gunluk kullanim icin hem de iş için valla ben de cok saşırďım.

18 nisan 22:28


759. Şöyle bir dolaşmak için girdiğim, etiketlere her baktığımda da söve söve ilerlediğim mağaza. 

Hepsini geçtim, ürünler neden bu kadar çirkin? Oysa ne kadar severdim h&m’in Koleksiyonlarını, ne kadar çirkin ve kalitesiz ürünler şimdikiler. İçim açılsın biraz diye girdim ama sinirlenerek çıktım.

18 nisan 21:41

758. o fiyatlar ???? ne??? sen h&m sin. sen yıllar önce herkesin yüreğine taht kuran mağazasın. kedine gel bebeğim lütfen...

18 nisan 21:13

757. kendime yazlık birşeyler almak için dün bir mağazasına girdim ve resmen şaşkınlığa uğradım. ilk geldiği günlerdeki kaliteli kumaşları, modern ve rahat giyim tarzı kesinlikle bu sezon gitmiş bambaşka olmuş. önceki girdilerim de bir kaç alışveriş yaptığımı neler aldığımı paylaşmıştım açıkcası onlar dışında başka hiç bir şey bulamadım. normalde elimde olan paranın yarısını bırakmadan çıkmazdım ama şimdi addax bile yanında daha kaliteli kalıyor.

elbise ve gömleklerin hepsi aynı kumaştan. sanki toptan almışlar ve bitirmeye çalışıyorlarmış gibi her üründe aynı kumaşı (gerek farklı desen, gerek faklı model) kullanmışlar hala inanamıyorum yazarken.

internette modelin üzerindeki koton/keten kumaş gibi görünürken mağaza da olan bildiğimiz pazen yani. koton/keten nere pazen nere h&m? uzaktan "a bu güzelmiş" dediğim ne varsa yanına yaklaşınca kumaşının iki yıkamada ağzı burnu kayan uyduruk kumaşlardan olduğunu fark ettim. fiyatlar da aynı üstelik en uyduruk parça 89.99tl.

kısacası hemen kendine gelmesi gereken bir marka. bu böyle gitmez yani eskiden ne kadar güzeldin h&m. neden böyle oldun?

18 nisan 14:35 18 nisan 15:08

756. Yeni işbirliğini moschino ile yapacak olan marka. İşbirliği jeremy scott ve gigi hadid duyurmuş. Koleksiyon 8 kasım’da piyasaya sürülecekmiş.

(link: http://www.vogue.co.uk/article/hm-announces-collaboration Haber linki)

15 nisan 16:45


755. Annemin yaklaşık 6 yıl önce yurtdışından aldığı kazağı hala giymem ve geçen sene aldığım kazağın bir sene içinde pörsümesi. Diyeceğim başka bir şey yok.

7 nisan 13:00

754. bir elbise beğendik, 200 küsür lira ve polyester. ya h&m cim bak sen istediğin kadar fiyat yükselt, kalite yükselmedikçe we said no olacak. niye böyle şeyler yapıyorsun, bıraktık çıktık, kardeşim bir tane de allık beğenmişti, sinirden onu da almadı bunlar ilk çıktığında bu kadar pahalı değildi diye söyleniyor. kendinize çeki düzen veriniz.

6 nisan 14:33

753. Tasarımlarını beğendiğim ama çoğu ürününü kaliteli bulmadığım marka.ben bir marka yaratsam ürünlerimi aynen böyle yapardım. Özellikle iç giyim, aksesuar, sweatshirtleri.Ama kalite olarak hayal kırıklığı. ince uzun hırkam var burdan. tüm dikkatli yıkama-ütüleme çabalarıma rağmen bir sene içinde sündü, pamuklandı ve çorap kaçar gibi arada kaçan yerleri var. Süet bir bootie almıştım. Çok çabuk  yıprandı. Derisi kırış kırış. Ayakkabı yaşlandı resmen. Tişörtleri orta derece. Tek memnun olduğum ve hep alacağım ürünü sanırım makyaj süngeri. Lcw den aldığım bazı şeyler daha kaliteli.Gitgide koton seviyesine geldi h&m bence.ve o fiyatları hak etmiyor. 

Aynı f/p hayal kırıklıklarım zara için de geçerli.

5 nisan 22:26