h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (765)
  • medya (22)

765. Çoğunlukla semt pazarlarından kalitesiz ve pahalı ürünlere sahip mağaza arada tek tük güzel parça çıkar. Bir de nasıl bir fiyat politikası olduğunu asla anlayamadım her mağazada farklı fiyata aynı ürünü bulabilirsiniz online da kazıktır mağaza da ucuzdur vs vs stok kontrol edemezler çalışanlar ilgilenmez değişik bir tarzları var benim için zara nın yanından bile geçemez. 

bugün 01:30 bugün 01:31

764. geçenlerde bir ceket düşürdüm ki sormayın. hala düşündükçe seviniyorum. Hem rengi hem kesimi hem dokusu harika. resmen dolabımdaki en eksik parça buymuş. bunalmışım siyah ceketlerden. bir de bir indirimli aldım ki... sadece 60 tl. link ekleyeyim de indirimsiz satış fiyatını kendiniz görün kızlar.

(link: http://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0585000001.html bej ceket)

Edit: bir de h&m ile ilgili bilgi vereyim. online satış ile mağaza satış fiyatları birbirini tutmuyor biliyorsunuzdur. o nedenle bir ürün alacakken hem mağazaları hem de online'ı kontrol edin. bazen onlineda aylarca indirimli olan ürün mağazalarda hiç indirime girmiyor, bazen de mağazadaki indirimli ürünler online da indirimsiz. bu iki fiyatı denk getirmek için ciddi bir harcama yapmaları gerekiyormuş, alt yapı vs. çalışmaları işte. o nedenle evet kıyafetlerin gerçek fiyatları asla değmez ama indirimli fiyatlar model ve güncel modaya uygunluk açısından ele alınca değer.

dün 13:45 dün 13:53

763. Online alışverişte home ürünlerinden memnun kaldığım mağaza. Fotoğraflar çok ayrıntılı ve güzel hazırlanmış. Kargosu hızlı ve güzelce paketlenmiş şekilde geldi. Cam ürünler özellikle. Nevresimleri uygun fiyata yüksek kalitede. 

22 nisan 07:31


762. türkiye' de üretilen ama türkiye' de satılmayan ürünleri çok kaliteli olan marka.

çok ilginç bir şekilde memleket sınırlarında bulamayacağım ne kadar h&m ürünü almışsam hepsi türkiye menşeli. insanın ister istemez canını sıkıyor. ülkeye göre farklı ürün skalası göndermeleri çok kötü bir strateji.

22 nisan 01:14

761. Türkiye'ye ilk geldiğinde kaliteli bir marka izlenimi yaratmıştı bende fakaaat son yıllarda özellikle askılı bluzları berbat! Likradan bluz yerinde durmuyor. Artık önünden geçerken girsem mi acaba diye düşünüp çoğu zaman vazgeçiyorum.. Bu arada deneme kabinleri de berbat! Millet kafasına göre perde açıyor -_-

21 nisan 10:27

760. hamile koleksiyonları "meh" olan marka. halbuki üniversirtede bebeğimdi bu marka benim. tam öğrenci dostuydu, şıktı, uygun fiyatlıydı.

en son ilk hamileliğimde bir pantalonunu aldım, 1 sene içerisinde ikinci hamileliğime "cart" diye(gizlinot: valla ses de çıktı ahahah) yırtıldı.

şimdilik sadece aksesuar ve tokaları için uğruyorum ama aliexpresse sardıktan sonra hiç uğramam herhalde.

19 nisan 11:23

759. Pazar gunu optimum avm deki hm e ugradim ben de normalde fiyatlarin pahali olmasindan yakinirim ama 30-40 tl ye cok guzel indirimde elbiseler aldim. Hem gunluk kullanim icin hem de iş için valla ben de cok saşırďım.

18 nisan 22:28


758. Şöyle bir dolaşmak için girdiğim, etiketlere her baktığımda da söve söve ilerlediğim mağaza. 

Hepsini geçtim, ürünler neden bu kadar çirkin? Oysa ne kadar severdim h&m’in Koleksiyonlarını, ne kadar çirkin ve kalitesiz ürünler şimdikiler. İçim açılsın biraz diye girdim ama sinirlenerek çıktım.

18 nisan 21:41

757. o fiyatlar ???? ne??? sen h&m sin. sen yıllar önce herkesin yüreğine taht kuran mağazasın. kedine gel bebeğim lütfen...

18 nisan 21:13

756. kendime yazlık birşeyler almak için dün bir mağazasına girdim ve resmen şaşkınlığa uğradım. ilk geldiği günlerdeki kaliteli kumaşları, modern ve rahat giyim tarzı kesinlikle bu sezon gitmiş bambaşka olmuş. önceki girdilerim de bir kaç alışveriş yaptığımı neler aldığımı paylaşmıştım açıkcası onlar dışında başka hiç bir şey bulamadım. normalde elimde olan paranın yarısını bırakmadan çıkmazdım ama şimdi addax bile yanında daha kaliteli kalıyor.

elbise ve gömleklerin hepsi aynı kumaştan. sanki toptan almışlar ve bitirmeye çalışıyorlarmış gibi her üründe aynı kumaşı (gerek farklı desen, gerek faklı model) kullanmışlar hala inanamıyorum yazarken.

internette modelin üzerindeki koton/keten kumaş gibi görünürken mağaza da olan bildiğimiz pazen yani. koton/keten nere pazen nere h&m? uzaktan "a bu güzelmiş" dediğim ne varsa yanına yaklaşınca kumaşının iki yıkamada ağzı burnu kayan uyduruk kumaşlardan olduğunu fark ettim. fiyatlar da aynı üstelik en uyduruk parça 89.99tl.

kısacası hemen kendine gelmesi gereken bir marka. bu böyle gitmez yani eskiden ne kadar güzeldin h&m. neden böyle oldun?

18 nisan 14:35 18 nisan 15:08