h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (838)
  • medya (25)

838. geçen haftalarda çok tatlı, koyu lacivert - beyaz çizgili, askılı, kloş bir elbisesini indirimde 50 TL iken yakaladım. minnacık bedenimden mütevellit en küçük bedenine saldırdım direkt. ilk denemede tutturdum, tam oldu. (gizlinot: that's it!) ama eve geldiğimde bel kısmında, dar olduğundan dolayı pot yaptığını gördüm. değiştirmek için gittiğimde bir büyük bedeni kalmamıştı. çok da umursamadım zaten annemin zoruyla değiştirecektim :D. üstelik çok da rahat bir elbise. bulursanız deneyin derim :)

markaya gelecek olursak, üst giyim ürünlerini gayet başarılı bulduğum ve birçok zevke hitap eden ürünler çıkaran orta fiyatlı tatlış marka. severek tercih ediyoruz :)

18 ağustos 00:23

837. Kredi kartımın puanları silinmeden kullanmam gerektiği için bir de buraya gireyim dediğim ve kendime 10 tl’ye Harika bir pamuklu beyaz basic tişört bulduğum yer. Sanırım iyice eşelenmek gerekiyor, birçok şey bana göre olması gerektiğinden daha pahalı ve bu tişörtü tesadüfen bulduğuma çok sevindim. 

17 ağustos 21:30

836. bana uygun kot pantolonları yalnız buradan bulabiliyorum. ömürleri uzun olmuyor. fakat asla o uçuk paraları ödemem indirim takip ederim ve eski kıyafetlerimi götürüp indirim kuponu alırım. bu sayede giysiler yeniden dönüştürülüyor ya da değerlendiriliyor. benim içinde alışveriş biraz daha karlı oluyor. ayrıca bu uygulamalarını seviyorum diğer markalarında örnek almasını dilerim.

17 ağustos 21:04


835. f/p oranı çok uçuk bir mağaza bence.gereksiz pahalı.türkiye h&m çok dar ürün skalası ve yüksek fiyatlı bir mağaza.yurtdışındakilere lafım yok ama.

17 ağustos 20:50

834. İndirimden muhteşem bir elbise aldım bir akrabamızın düğünü için. Abiye baktım hiç içime sinmedi ve çoğunu kendime yakıştıramadım. Beğendiklerim de bütçemi aşıyordu. 125 liraya kavun içi pembeye dönük sırtı ipli bir elbise aldım. Kır düğünü için gayet uygundu. Uygun fiyatlı elbise düşünüyorsanız tavsiye ederim.

17 ağustos 18:42 17 ağustos 18:48

833. Kur sağolsun yine bize pahalı olan mağaza. Ama kotları, bacak boyuma uyan nadir kotlardan. Ülkede ucuza bana göre pantolon yok ya. Hepsi standart boy. Boy ortalamasına uygun hep. Pantolon başka yerde bulamayınca, koştuğum mağazadır H&M. 

Ayrıca rujları da güzel. 

17 ağustos 16:18

832. taile giderken mutlaka uğradığım mağaza.tişörtleri güzel ve uygun fiyatlı.çok fazla tişöert giyen biri olmadığımdan çok para vermeyi gereksiz bulurum.dün aldıklarım 2 tişört 1 askılı siyah bluz ve yakası dantelli çok şık bir uuzn kollu dar bluz-body

buradan yaz başında bir gömlek almıştım ve o gömlekten 2 tane daha aldım.çok kullanışlı uzun kollu ve tiril tiril.

yalnız siyah bir mayo haricinde aldığım 2 mayoyu da geri vermek zorunda kaldım.nedeni ikisininde arka kesiminin çok açık olması.internette hususi olarak modelin arka kesimi gösterilmiyor.ben de kanıp aldım ama yok giyilebilecek gibi değil bana göre.rahatsız.

onun dışında bikini üst alt konusunda güzel modelleri olan marka.

şahsen plaj giyimine tonla para dökme taraftarı değilim.çok basic 20 tl olan bikini modelleri bile bir çok kişide çok güzel durduğunu düşünüyorum.önemli olan yakıştırma fizik ve tarz meselesi.yani çooook pahalı butiklerden alınmış mayo bikini ve pareoların kimlerin üzerinde nasıl döküntü durduğu görülebiliyor..bence çok çok alıp değişik değişik giymek tailde hem eğlenceli hem de ekonomik.

markanın en büyük handikapı kuşkusuz kumaş kalitesizliği.çoğu ürün hemen ve çok fazla şekilde kırışıyor ve kötü gözüküyor.ütü istemeyen ya da çok kırışmayan ürünü yok denecek kadar az.

17 ağustos 11:44 17 ağustos 11:44


831. Conscious koleksiyonu ürünleri çok kaliteli olan marka. geçen kış uzun kollu badilerimin hepsini bu koleksiyondan aldım %100 pamuklardı. Bir de divided etiketli ürünleri var düşman başına. H&m'in genellikle en ucuz basic ürünlerini divided oluşturuyor ve genellikle polyesterler. Ucuz olsa bile birkaç giyimde kullanılamaz oluyorlar, almayın süslüler.

17 ağustos 09:24

830. Gereksiz pahalı. H&m mağazalarındaki müşteriler, personeller hepsi mi kasıntı olur arkadaş. H&m'i sevmek istedim ama sevemedim. H&m'i atalarımızın nadide sözleriyle tanımlayacak olursam, "mertliğine bok sürdürmemeye çalışan ama beceremeyen marka" olarak tanımlarım.

17 ağustos 03:49 17 ağustos 09:17

829. Hep 32,36 beden ve küçük göğüslü kızlarımıza ortalama gelirli bir Türk ailesine pahalı gelebilecek bir fiyatta giysi satan marka.Mayoları çok iyi onlara lafım yok.

17 ağustos 01:38