h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (773)
  • medya (22)

773. soft kajal eye pencil ürünlerinden midnight green rengi çok güzel bir koyu yeşil. yumuşak bir kalem olduğu için kolaylıkla dağıtılabiliyor fakat eyeliner gibi kullanıldığında da akma yapıyor.

ilgili medya:
1
dün 22:30

772. Geçen hafta en sonunda aradığım bir renk jean buldum, üzerinde etiketi yoktu,  kasaya gittim 25 TL dedi :)  dolar fırladı diye zara etiket değiştirirken H&M puanları topladı benden...

24 mayıs 19:14

771. Yine dua ediyorum tr’de uygun fiyatlı heves almalık trendy hip bi mağaza h&m. Avrupada fiyatları avrupa para birimine göre tabi, adamın yirmi birimi otuz birimi bizim heheheheyyy. Bizde satarken direkt kurdan çevirmeyip türk bunlar yazık qanqa diye fiyatları ayarlamalarına mitişikkirim. 

Yurt dışında okuyor ediyor çalışıyor bulunuyor ve heçeneme bile giremiyorsanız c&a’yı öneririm. daha babanne tarzı ve hiç hip değil ama güzel parçalar çıkıyor.

24 mayıs 14:39


770. Pamuklu v yaka tisortleri hatrina hala seviyorum. 

24 mayıs 14:10

769. Birkaç yıl öncesinde kaliteli gömlekler,parka falan alırdım fiyatları da ortalamayadı zaten. Hatta tüm çorap,pijama ve spor kıyafetlerimi alıyordum. Şimdi değil mağazaya girmek online bile bakmıyorum. Kabarık fiyatlar kalitesiz ürünler artmaya başlamış. Birde eskiden tam bedenimi bulabilirdim. Şimdi bir şey beğeniyorsun ya çok küçük ya çok büyük ortası yok :(

Biraz çeki düzen ver kendine yoksa kaybediceksin beni h&m eski haline dönmelisin :/

24 mayıs 11:12

768. H&M’i seviyorum, basic parçalar konusunda baya başarılı. Kumaşları genelde naylon üzerine o yüzden kaliteli olduğunu söyleyemem. Fiyatlar da genelde yüksek, fiyat/kalite dengesi için bütün mağazayı dolaşıp zaman ayırmanız lazım ki değecek bir ürün bulabilesiniz. Çoğu eteğim H&M’den mesela, basic parçalar çoğu şeye uyuyorlar. Ben aslında en çok takı ve ıvır zıvır kısmını beğeniyorum. Orjinal şeyler çıkabiliyor baya. H&M’den bugüne kadar baya bi takı aldım, takı bölümü modayı takip ediyor ciddi anlamda. Ama sonrasında bıraktım çünkü hem dolar euro inanılmaz yükseldi hem de tasarımlar ne kadar güzel olursa olsun inanılmaz dandik takılar. Hemen kararıyor.

24 mayıs 02:09

767. Ürün kalitesi fiyata göre değişiyor. Yani 30 tl ye de 300 tl ye de ürün bulabiliyorsunuz. Fiyat arttıkça kalite de artabiliyor her zaman geçerli olmasa da.

Anlam veremediğim lcw ve defacto ile kıyaslanması. Lcw ve defactonun stili h&m in yanından bile geçemez bence. Tamam o markalarda da güzel parçalar çıkıyor katılıyorum ama h&m gerçekten stil işi.

Ve ben tarzını seviyorum.

Ha mesela lcwde güzel bir şeye denk geliyorum saçma sapan bir yazı koymuş mesela.. ya da harika bir kazak yıldız deseni koymuş... uyuz oluyorum. Kalitesini bilemem ama tarz olarak kuyaslanmamalı.

23 mayıs 22:39


766. Birçok ülkede lcw defacto gibi görülen (ki bence bu iki markanında kumaş kalitesi h&m den iyi)  ancak kur farkından dolayı ülkemizde pahalı olarak algıladığımız marka. Markaya değil ekonomimize kızıyorum. 

23 mayıs 19:26

765. bir şey alacaksam artık 2 hatta 3 kere düşündüğüm mağaza, ilk aldığında çok güzel bir yıkıyorsun ağzı burnu kaymıyor komple evrim geçiriyor kumaş. özellikle basic kısmı en fazla 2 yıkama sonrası yer bezi oluyor. ayakkabıları kıyafetlere kıyasla bir kaç tık üstte en azından 2-3 sezon giyinilebiliyor.

23 mayıs 17:25

764. geçenlerde bir loafer ayakkabı beğendim dümdüz klasik birşey. fiyatı 100 lira. belki de sadece bir sezon işyerinde giyebileceğim birşey neden 100 lira mesela biraz anlatsana H&M? iyice suyu çıktı artık bu markaların fiyat politikalarının.

23 mayıs 14:15