h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (812)
  • medya (23)

812. Mağazasındaki indirim reyonu çöp olan marka. İnternette satılan ürünlerin hiçbirini mağazada indirimde görmedim. Artık kaç sezon eskinin malını satıyorlar bilmiyorum ama ürüne bakınca eski olduğunu anlıyorsunuz. İki sene öncesine kadar indirimde güzel şeyler bulurdum. 45 liraya parka mont, 40 liraya çanta alışmışlığım var ve çantamı her gören sorar nerden aldın diye. Şimdi hiçbir albenisi yok indirim döneminin.

bugün 02:15 bugün 02:21

811. kalitesiz olduğu gibi doğru düzgün şık bi ürünü de bulunmayan marka. basic tişört aldım sadece ordan çünkü gerçekten göze hitap eden, farklı bi ürün sattıklarına şahit olmadım.

14 temmuz 19:41

810. Ürünlerini kaliteli bulmadığım giyim markası.

Kumaş kalitesi olarak vasat olan bu marka Türkiye’de neden bu kadar rağbet görüyor anlamıyorum. Fiyatları uygun olsa bu kadar gözde olmasını anlarım ama fiyatlar da kalitesine göre uygun değil. 

Bütün ürünlerini tabii ki kötülemiyorum ama mağazaya girdiğimde genel hava olarak bir vasatlık söz konusu.

14 temmuz 14:45


809. Ürünleri bana çok kalitesiz gelen marka. Aldığım tişörtler hemen yıprandı, rengini attı. Aldığım bir kazak 30 derecede yıkamama rağmen küçücük kaldı. 10 yaşındaki kuzenime verdim. Ürünleri de bu kaliteye göre ucuz da değil ki. Pek tercih etmediğim markadır.

14 temmuz 14:25 14 temmuz 14:28

808. keşke makyaj malzemelerini de online olarak satışa koysa dediğim marka. özellikle indirim dönemlerinde ojesinden tut farına, farından tut allığına, hepsi açılmış ve denenmiş oluyor. alasım varsa da kaçıyor o manzarayı gördükten sonra gerçekten.

14 temmuz 14:14

807. Bugün İstanbul Özdilekpark'ta gittiğim mağazadır. %70 indirim var dediler geldik ama yok yani hiçbir şey bulamadım genç kısmında. Yazlık birkaç bir şeh bakayım dedim ama ı-ıh, ya burayı talan etmişler ya da mağazada normalde de hiçbir şey yok. Bilemedim. 

14 temmuz 01:52

806. erkek reyonu kadın reyonundan çok daha iyi olan mağaza. özellikle bol (gizlinot: oversized) kıyafetlerden hoşlanıyorsanız mutlaka bakmanızı öneriyorum. kadın kısmında ben de bir şeyler bulamıyorum.

13 temmuz 18:34


805. genel olarak sevdiğim bir marka geri dönüşüme önem vermeleri de ayrıca hoş özellikle conscious koleksiyonunu çok beğeniyorum biraz pahalı ama kapsül dolap kullananlar için güzel seçenekler var organik pamuk ve basic ürünler daha ne olsun

13 temmuz 18:17

804. sırf maliyetlerini düşürmek için az gelişmiş ülkeleredeki fabrikalarda ,berbat güvensiz çalışma ortamında ucuz işçi çalıştıran firmalardan yalnızca bir tanesi.Rana Plazayı unutmayın.

13 temmuz 16:04

803. Hani bazı markalarla aranızda duygusal bağ oluşur ya işte bu duygunun negatifi h&m ile aramda var bi türlü ısınamadığım bir marka. Gerçekten sezonda fiyatlarını hak etmediği gibi yarısını bile hak ettiğini düşünmüyorum. Üç sene önce burdan 50 tl ye siyah skinny pantolon aldım ve hiç abartma yok tam 3 yıkamadı gri oldu bildiğiniz gri. Daha sonra aldığım kıyafetlerden de hiç memnun kalamadım. Bana öyle bi güvensizlik veriyor ki kapısından içeri bile girmiyorum artık gkfkkdkd evet eyyorlamam bu kadar

13 temmuz 15:46