h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (890)
  • medya (25)

890. black friday indiriminden önce almak istediğim bazı şeyleri favorilerime eklemiştim. bunlardan bir tanesi de 80tl'lik beyaz bir gömlekti. dün akşam bir baktım aynı gömlek 120tl olmuş. %40 indirim yapsalar önceki fiyatından daha pahalıya geliyor. diğer ürünlerde bir zamlanma yoktu tahminimce onlara indirim yapılmayacak.

tanım: fiyatını indireceği ürünlere önceden bindirim yapan giyim markası.

bugün 11:30

889. istisnasız her indirimde internet sitesi çöken marka. yine açılmıyor. geçen siparişi ödedim, sayfa yüklenirken hata verdi karttan parayı çekip siparişi oluşturmamışlar. ürünleri de göndermediler iade yapabiliyoruz sadece dediler bir daha da almak istemedim.

çok saçma sapan bir online alışveriş siteleri var, hala kozmetik getirmediler, mağaza fiyatları farklı online fiyatlar farklı.

dün 15:36

888. Beni oldukça eğlendiren marka.

Kullanıcılarına bu markanın lcw ayarında olduğunu söyleyince çıldırmaları falan çok komik. Lc waikiki moschino yazan ürünler üretse bir tarafıyla gülecek insanlar, h&m üretince saldırıyor. Arkadaşlar ürünler h&m'in farkında mısınız?

Tanım: vasat tasarımlara sahip, orta gelir grubuna hitap eden bir marka.

9 kasım 16:16 11 kasım 22:03


887. Zorlu Center'da sırf ürünlerin üstünde Moschino yazıyor diye her parçayı sağa Sola savuran insanlarca talan edilen giyim markası. Üstünde Moschino yazsa ne olur,etiketinde hm yazıyor. Bu marka takıntısi ve kompleksini anlamakta güçlük çekiyorum ne yazık ki. Ayrıca baska bir örneği  için (bkz: h&m balmain izdihamı)

8 kasım 21:23 8 kasım 21:24

886. Ocağıma incir ağacı dikmiştir. İstanbul’da yaşarken her gün İstiklal e giderdim. yani evime gitmek için önünden geçmeliydim diyelim. Muhakkak bir kaç parça alıyordum. Memleketime döndüm. Online alışverişi başladı ve kendimi en sıktığım dönemde ile illa haftada bir kaç parça alıyorum. Her fiyatta ve her kalitede ürün olmasını seviyorum. Online sitesinde inanılmaz çok çeşit var. Her giyim tarzına, her vücut tipine, her bütçeye hitap ediyor bence. Artık instagramdan takip edenler bile ‘üzerindeki çok güzel, kesin hm dimi’ diyorlar. 

7 kasım 01:09

885. Bu aralar hayatım talihsiz serüvenler dizisi olduğu için alışveriş yaparken site çöktü. Aynı şeyi bir haftada 2. Kez yaşama olasılığım ne bilmiyorum ama oldu. Müşteri hizmetlerini aradım, gayet ilgililer. Para çekilmişti, aldığım bir ürün de tükenmiş gözüküyordu o yüzden siparişi yollamalarını istedim ama iade yapabiliyorlarmış sadece. Sitelerinin alt yapısı kötü, uygulama da aynı şekilde. Süslülerin dediği gibi stok sorgulaması yapılmıyor, site açılalı 2 sene oldu sanırım ve kozmetik satışı hala yok. 

Bir de şu %25 indirim için yeni mail açmaktan ciğeri solan bir tek ben miyim? Yapın şunu internete özel, 1 üründe %25 ne biz yorulalım ne siz.

7 kasım 00:39 7 kasım 00:39

884. Benim gözümde lcw ayarında bir marka

7 kasım 00:36


883. geçen sene 24.90a aldığım yuvarlak yaka hırkaları bu sene 69.90a çıkarmış. başka ne diyebilirim bilmiyorum şoktayım şu an.

6 kasım 13:00

882. polyester trikoları 149.90 tl'ye satan marka. 150 değil yalnız, dikkat edelim lütfen. sömür bakalım, sen de sömür.

5 kasım 17:10

881. Bu hafta uğradığımda bazı ürünlere %20 civarında zam yaptığını farkettiğim marka.eski etiketlerin üstüne yeni küçük etiket yapıştırmışlar.daha önce inditex grubu sezon içinde bu uygulamayı yapıyordu ancak h&m’de İlk kez rastladım.

5 kasım 11:28