sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer

h&m

girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (902)
 • medya (24)

902. Çalışanların müşterilere köpek çektiği mağaza. Beden sorarsın reyonu işaret edip kendiniz bakın derler, ürün sorarsın mağazada olsa bile kalmadı derler. Kasa sırasında 50 müşteri olsun kasa desteğe personel çağırmazlar. Çok garip, ürünleri de oldukça kalitesiz. Kazak alıyosun bi kışı anca geçiriyor sağı solu kayıyor hemen, kot alıyorsun 3 gün sonra 2 beden genişliyor. Makyaj malzemeleri de ortalamanın altında kalitede özellikle rujları sürdükten yarım saat sonra yok oluyor. Sevmiyorum.

1 saat önce

901. Favori markalarımdan bir tanesi. Kazak ve sweatshirtlerine bayılıyorum. Home köşesi zaten beni benden alıyor. Çocuk giyim de çok güzel arada kız kardeşime tatlış kıyafetler aldığım oluyor.

29 ocak 01:43 29 ocak 02:25

900. önceden indirimlerden çok uygun fiyata çok güzel kıyafet, aksesuar vs. bulabiliyordum. şu an indirim reyonuna girdiğimde o kadar kıyafetin arasından elim bir tanesine bile gitmiyor ve o çer çöplerin fiyatları da çok yüksek. artık büyük hevesle indirim standına yaklaşamıyorum eskisi gibi. 

28 ocak 09:09

899. Kazaklarını almanızı önermediğim marka. Aldığım bütün kazakları ilk yıkamada kaşı gözü dağıtıyor. 

28 ocak 02:47

898. birkaç sene öncesine kadar indirimlerde çok ucuz ve güzel ürünler bulup alırdım. ayakkabısından çantaya, kıyafetlerden aksesuarına kadar her şeyini çok beğenirdim. şimdilerde ise gözüme çarpan, uygun fiyatlı hiçbir şey bulamıyorum nerdeyse. didik didik mağazada ürün arayıp sözde indirimli hm ürünü alacağıma çok daha kaliteli, güzel ürünler satan başka mağazalardan alışveriş yapmayı tercih ediyorum.

28 ocak 02:05

897. son fiyat artışlarından sonra tercih edemediğim mağaza. önceden uygun fiyatlı şeyler bulunabiliyordu ama son birkaç senede fiyatları inanılmaz arttı. ücra mağazalarda karıştırınca bir şeyler çıkıyor yine ama sezonda ya da yaptıkları indirim dönemlerinde pek bir şey alamıyorum.

ama buranın botlarına ve iç çamaşırlarına bayılıyorum. içi yünlü olan botlarını 4 senedir giyiyorum hala bir sıkıntısı yok. tabi ilk aldığımda 69 lira idi, şu an 149. sütyenleri de güzel. model olarak da sağlamlık olarak da ikili sütyenleri gayet uyguna geliyor. bot ve iç çamaşırı ihtiyacım oldukça yine buradan alırım, onun haricinde genelde ilk tercihlerimden biri olmuyor.

27 ocak 20:07

896. benim beğendiğim taytı internet sitelerinde 80 liraya satıyorlar. mağaza gittiğinizde 40 tl. mağazada görünce hemen almıştım. (link: https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0677809002.html tayt )

27 ocak 19:52

895. Çok garip bir şekilde ben 25 liraya bot almıştım burdan yakın tarihte. 180 lira normal fiyatıydı. Sonra başka bir mağazasında yine aynı ayarda bir botu 30 liraya gördüm. En ıssız 2 mağazası bu dediklerim, çok işlek mağazalarında hiç denk gelmedim böyle bir şeye. Sanki tamamen elden çıksın diye arada bir böyle ıssız mağazalarında bazı şeylere uçuk indirimler yapıyorlar. Ne internette ne başka bir yerde bir şey yazıyor, bazı şanslı kişilerin gördüğü bir şehir efsanesi olarak kalıyor.

27 ocak 18:48

894. Kötü değil,illa ki kurcalayınca güzel birşeyler bulunan ama bence fiyat konusunda bulunduğu klasman göz önüne alınırsa yüksekten uçan marka ve birkaç gün önce x ₺ye satılan ürünü birkaç gün sonra x 40₺ ye satabiliyorlar :)) İyi yanlarına gelecek olursak ben onlineciyim koltuğumda kahvemi içerek keyifli keyifli alışveriş yapmak,sipariş verdiğimi unutmayacağım bir süre içinde ürünü teslim almak beğenmezsem iade sıkıntısı yaşamamak isterim ki h&m online bana bunu mümkün kılıyor.inanılmaz çabuk kargolanıyor,iadede de sıkıntı yaşamadım bu güne kadar. Mayodan tut denizci tipi şapkaya,hatta küpeye kadar alakasız birçok şey aldım bu zamana kadar yani çeşit bol bunu da sevdim, basic tip dümdüz kazaklar yerine çılgın renkli (fosforlu turuncu, yeşil tarzık kazaklarım yine buradan oluyor genelde home kısmında mum olsun,kupa olsun battaniye olsun illaki beğendiğim birşeyler çıkıyor.Sütyenlerinin kaliteli olduğunu buradan okumamla aldığım, fakat pentiden aldığımla beden uyuşmaması yaşadım ya.buranın kalıpları dar geldi bana bi daha güvenemem onlinea sanırım.

27 ocak 01:38 2 şubat 06:47

893. Bundan dört beş sene öncesinde öğrenci bütçeme uygun bulduğum için tercih ettiğim bir markaydı. Bugün hem kendim hem bebeğimiz için alışveriş yapayım dedim de gördüğüm fiyatlara buradan alışveriş yapmak istemedim. Yeni sezon düz triko kazağı 350 liraya gördüm. Muhakkak ürünün yün oranı vs diğerlerine göre daha fazlaydı ama yine de h&m için çok geldi o fiyat. İki sene öncesinde aynı yerden sezonda taş gibi deri ceketi 100 liraya almışlığım varken neden kazağı bu fiyata alayım derim haliyle. Twiste geçtim sonrasında, çok tarz parçaları indirimle buradan daha uyguna aldım. Bebek için yenidoğan fiyatlarını zaten hiç anlamlandıramadım 0-3 aylık tekli tulum 110 lira.Mağazada da o eski yoğunluk yoktu ki bence bu fiyat politikalandırmaları yüzünden.  

21 ocak 21:05