h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (820)
  • medya (24)

820. Benim gözümde kalitesizlikte nirvanaya ulaşmış markadır.indirimden 2 tulum aldım bir kez yıkandı ve boydan çektiler.indirimsiz ürünlerinden liyocel kumaş haki yeşili şort ve bol paçalı rahat efil efil olan pantolonlardan aldım.giymeden yıkadım sonuç: pantolon tüylendi,üzerinde bir sürü küçük küçük beyaz top gibi tüyler oluştu.şortta ise böyle beyaz parlamalar oluştu bazı yerlerinde.Lcw bile daha kaliteli.o kadar soğudum artık girip birşey bakasım gelmiyor.

dün 16:44

819. turkiyeyi bilemem ama amerikadaki h&m lerin kalitesi berbat oldu. ozellikle outletler. aman yarabbim, yikamaya atma zahmetine girme cope at direk. resmen fast food olayini giyime uyguladilar. giy resim cek ve cope at. bu ne tuketim, bu ne kaynaklari horca kullanma, bu ne paranin degersizligi. ben kendi adima hemen cope atacagim bir seyi almam artik.

dün 16:24

818. Eskişehir halkına düşen hm mağazaları ektedir.

ilgili medya:
1
20 temmuz 17:09


817. Mağazasındaki indirim reyonu çöp olan marka. İnternette satılan ürünlerin hiçbirini mağazada indirimde görmedim. Artık kaç sezon eskinin malını satıyorlar bilmiyorum ama ürüne bakınca eski olduğunu anlıyorsunuz. İki sene öncesine kadar indirimde güzel şeyler bulurdum. 45 liraya parka mont, 40 liraya çanta alışmışlığım var ve çantamı her gören sorar nerden aldın diye. Şimdi hiçbir albenisi yok indirim döneminin.

17 temmuz 02:15 17 temmuz 02:21

816. kalitesiz olduğu gibi doğru düzgün şık bi ürünü de bulunmayan marka. basic tişört aldım sadece ordan çünkü gerçekten göze hitap eden, farklı bi ürün sattıklarına şahit olmadım.

14 temmuz 19:41

815. Ürünlerini kaliteli bulmadığım giyim markası.

Kumaş kalitesi olarak vasat olan bu marka Türkiye’de neden bu kadar rağbet görüyor anlamıyorum. Fiyatları uygun olsa bu kadar gözde olmasını anlarım ama fiyatlar da kalitesine göre uygun değil. 

Bütün ürünlerini tabii ki kötülemiyorum ama mağazaya girdiğimde genel hava olarak bir vasatlık söz konusu.

14 temmuz 14:45

814. Ürünleri bana çok kalitesiz gelen marka. Aldığım tişörtler hemen yıprandı, rengini attı. Aldığım bir kazak 30 derecede yıkamama rağmen küçücük kaldı. 10 yaşındaki kuzenime verdim. Ürünleri de bu kaliteye göre ucuz da değil ki. Pek tercih etmediğim markadır.

14 temmuz 14:25 14 temmuz 14:28


813. keşke makyaj malzemelerini de online olarak satışa koysa dediğim marka. özellikle indirim dönemlerinde ojesinden tut farına, farından tut allığına, hepsi açılmış ve denenmiş oluyor. alasım varsa da kaçıyor o manzarayı gördükten sonra gerçekten.

14 temmuz 14:14

812. Bugün İstanbul Özdilekpark'ta gittiğim mağazadır. %70 indirim var dediler geldik ama yok yani hiçbir şey bulamadım genç kısmında. Yazlık birkaç bir şeh bakayım dedim ama ı-ıh, ya burayı talan etmişler ya da mağazada normalde de hiçbir şey yok. Bilemedim. 

14 temmuz 01:52

811. erkek reyonu kadın reyonundan çok daha iyi olan mağaza. özellikle bol (gizlinot: oversized) kıyafetlerden hoşlanıyorsanız mutlaka bakmanızı öneriyorum. kadın kısmında ben de bir şeyler bulamıyorum.

13 temmuz 18:34