girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. açıkcası ben beğenmedim. kıvanç tatlıtuğun sürekli ağlaması beni çok baydı mesela, ve o “only allah can judge me” dövmesiyle asla ciddiye alamadım. yine de ağlak bir balık burcu olarak filmde tabii ki ağladım. şaşırdık mı? hayıııır. bence film daha kısa tutulabilirmiş, fikir altyapısı güzeldi biraz daha senaryo üstünde oynanılsa güzel bir festival filmi de olabilirmiş belki.  

24 şubat 23:36

2. İletişim sorunu olan bir çocuk ile babasının hikayesini anlatıyor. Konusu, oyunculuklar, mekanlar çok güzeldi. Sadece senaryo eksik kalmıştı bence. Mesela annenin hayatını merak ettik. Büşra Develi film boyunca 3 dk görünüyor. Senaryo azcık daha dolu olsaymış tadından yenmez olurmuş. Kıvanç oyunculukta kendini çok geliştirdi bu bariz hissediliyor filmde. Ben sevdim. Fena değildi :)

24 şubat 09:09

1. fragmanından dolayı iyi bir film olmadığını düşündüğüm film. tabii bu bir önyargı. ''babaağğ, oğlummm, (duygusal müzik), babaaaağğğğğğğ ! '' fragmana gel. basmışlar acıtasyonu, babayı, oğlumu, başka da bir şey yok. fos çıkacak gibi.

21 şubat 11:36