girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. sıfır beklentiyle gittim, sadece kıvanç tatlıtuğu’u izlemek için. bolca yapmacık, ağlatmaya meyilli sahneyle bezeli klişe bir film olduğunu düşünüyordum, fragmanı izledikten sonra.

ama gayet beğendim. tabiki abartı ve olamamış yerleri vardı. özellikle havada kalan konular var. buna rağmen lezzetli bir filmdi. tavsiye ederim. 

kaş harika bir yer. o güzelim denizi, yeşili izledikten sonra istanbul’un en kalabalık avm lerinden birinin içinde olmak, insan taşan metrolara binmek beni üzdü. kıvanç tatlıtuğ’un behlül oyunculuğundan eser göremedim. kendini çok geliştirmiş.

2 mart 19:06

4. açıkcası ben beğenmedim. kıvanç tatlıtuğun sürekli ağlaması beni çok baydı mesela, ve o “only allah can judge me” dövmesiyle asla ciddiye alamadım. yine de ağlak bir balık burcu olarak filmde tabii ki ağladım. şaşırdık mı? hayıııır. bence film daha kısa tutulabilirmiş, fikir altyapısı güzeldi biraz daha senaryo üstünde oynanılsa güzel bir festival filmi de olabilirmiş belki.  

24 şubat 23:36

3. İletişim sorunu olan bir çocuk ile babasının hikayesini anlatıyor. Konusu, oyunculuklar, mekanlar çok güzeldi. Sadece senaryo eksik kalmıştı bence. Mesela annenin hayatını merak ettik. Büşra Develi film boyunca 3 dk görünüyor. Senaryo azcık daha dolu olsaymış tadından yenmez olurmuş. Kıvanç oyunculukta kendini çok geliştirdi bu bariz hissediliyor filmde. Ben sevdim. Fena değildi :)

24 şubat 09:09


2. fragmanından dolayı iyi bir film olmadığını düşündüğüm film. tabii bu bir önyargı. ''babaağğ, oğlummm, (duygusal müzik), babaaaağğğğğğğ ! '' fragmana gel. basmışlar acıtasyonu, babayı, oğlumu, başka da bir şey yok. fos çıkacak gibi.

21 şubat 11:36

1. Ukte:(yazar: jhronay)

Bugün gittim, gerçekten çok çok iyi bir film. Giden asla pişman olmaz. Kıvanç tatlıtuğ zaten bence çok başarılı bir oyuncu, ama o minik çocuk yok mu, o gerçekten kendini kanıtladı bence. Öncelikle bence büşra develi ve kıvanç tatlıtuğ arasındaki ilişki çok havadaydı. O kısmın doldurulmadığını düşünüyorum. Büşra develi zaten çok az dakika göründü. Kıvanç ve minik çocuk filmi döndürdü. Fakat baba-oğul ilişkisi, oğlunun içinde yaşadığı fırtınalar, kendi kabuğunu kırma çabası, babasının her şeye rağmen hayata ve çocuğuna dört elle sarılması gerçekten muhteşem işlenmişti oyuncular tarafından. Gidenin asla pişman olacağını düşünmüyorum. Waterproof maskara sürün ama :( 

20 şubat 23:57 20 şubat 23:59