sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (8)

  86. Gerçek kürk giydiği fotoğraflarını yorumlara kapatarak instagramda hiç yüzü kızarmadan paylaşan kadın.

  10 şubat 21:37

  85. Haksızlık yapıldığını düşündüğüm kadın. Tanımıyorum, medyayı da takip etmediğim için olayların içinde değilim. sadece ilgili mektubu gördüm ve kardeşleriyle birlikte çalıştığını; sayelerinde klibinin içerik çalıntısı cezası dahi yemesi gibi skandallara karıştığını gördüm. Uzaktan baktığımda ailesi tarafından yenilmekten bıkmış bir hadise, sürekli kızları arasında kalmış psikolojisi bozulmuş bir anne görüyorum. Genelde aileler güçlü evladı değil, hayatta tek başına daha başarısız olanları destekler haliyle de Hadise’nin hem mektupta hem de gerçekte kullanılan dışlanmış olan olduğunu düşünüyorum. Onun dışında ne tanırım ne dinlerim ne izlemişliğim var. Sadece olay ile ilgili fikrim budur. 

  13 ağustos 2018 10:27

  84. Böyle insanların başına hak ettiği şeyler gelince öyle seviniyorum ki. Bugüne kadar bir kadının hakkını korumamışsın üstüne üstlük kadını insan yerine koymayanların sofrasına oturmuşsun. Şimdi de beş para etmez klibin için feminist ayağına yatıyorsun. Daha çok destek beklersin

  5 ocak 2018 20:42

  83. o sesten kovulması ya da kibarca ayrılması an meselesi bence çünkü acun da malum kişinin kulu köpeği olduğu için bence böyle "erotik" birini takımda tutması istenmeyecektir.

  tepkiye gelecek olursak dediklerinde çok haklı ama demezler mi adama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? bu ülkede yıllardır kadın erkek eşitliği yok senin kıytırık ve harbiden de erotik olan klibine laf gelince mi aklına geldi? klibi erotiktir evet ama bu yasaklanması gerektiğini göstermez her çeşitten olsun ekranlarda ben karşı değilim.

  o değil de tarkanın salına salına sinsice klibindeki kadının transparan kıyafeti vardı ya bildiğin transparandı. nez ve petek dinçözden bahsetmek istemiyorum zira onlar da bir dönemin olayıydı ama yasaklanmadılar. tarkan demişken hüp klibi de gayet erotik bence tarkanın ama hiç yasaklanmadı konuşulmadı. hadisenin klibinde fazla bile giyiniklerdi hatta adsagd

  5 ocak 2018 20:00

  82. "bana tarak atıldı, bir kadın olarak tacize uğradım!!!1!1" diye insanların duyarlılığından faydalanmaya çalışan duygu Özaslan'ı hatırlattı. İşine gelince efso feminist herkes ha süfer

  5 ocak 2018 15:32

  81. aşkım duyarlılık ucu sana dokununca olmaz. klibin erotik de olabilirdi, erotik sıfatı kötü bir şey değil, erotik ve pornografik arasınd bayaa fark var, sonuçta seksi bir klip çekmişsin. bu sıfat normal tabi ki, erotik denmesi kötü değil, kötü olan erotik, seksi vs diye yasaklanması, bu da bizim ülkemizin kaç asır önceye evrildiğini gösteriyor. gitgide geri gidiyoruz doğru ama bunca zaman olanlara sesini çıkarmamışken şimdi mi aklın başına geldi de feminist yanın kabardı hadisecim? güzel bir kadın yarışmacıyı ıslıklamayın dersin, taciz dersin ama yakışıklı bir erkek yarışmacı çıkınca kendinden geçiyorsun? ya da gökhana mahallenin delisine bakar gibi bakıp sevgilisi olan ve candan kardeşlerle dondurma yiyen?! murat boz a yapmadığın figür kalmıyor?

  duruş denilen şey, kişilerden ve olaylardan etkilenmeksizin genel olarak oluşturulan ve takınılan tavırlar bütünüdür. seninkisi anlık savunma tepkisinden başkası değil hadisecim.

  5 ocak 2018 13:41 5 ocak 2018 13:50

  80. geçen bölümlerde o ses türkiye'de ıslık çalanları fırçalayıp, uyarmıştı. bir önceki girdide paylaşıldığı üzre, rtükten aldığı cezaya karşı duruşunu takdir ettim. sanırım bu konularda duyarlı bir kadın.

  keşke bir de türkçe şarkı söylemeyi bıraksa.

  tanım:ünlü bir şarkıcı

  4 ocak 2018 20:41

  79. son klibi "erotik" içerikli olduğu için rtükten ceza yemiş olan şarkıcı. kendisinden de müziğinden de hazzetmememe rağmen hem klibi çekerken özgürce davranması hem de ceza aldıktan sonra bu tavrını sürdürdüğü instagramdaki açıklaması üzerine artık destekleyeceğim birisi oldu. 

  (link: https://instagram.com/p/Bdhr-_rHAoA/ açıklaması)

  4 ocak 2018 20:01 4 ocak 2018 21:19

  78. Tüylerim diken diken oluyo bu kadını gördükçe. 

  O ses türkiye’yi izleyenler illa denk gelmiştir çoğu kişi. Murat bozla her diyaloğa girdiğinde öne eğilerek, bende meme var, bak taşıyorlar, görüyorsun değil mi gösterişi yapıyor. Üstelik bunu memelerini silikonlattıktan sonra yapmaya başladı. Tamam Adamın gözüne soktun anladık onu, ama yetmedi bizim gözlerimizi neden kanattın. Mecbur muyum her bölüm senin dekolteni, godzilla cilvelenişini görmeye. 

  Geleceksen sanatınla (!) bir yerlere gel. (gizlinot: aslı’daki sabır da peygamberde yok. Helal olsun diycem diyemiyorum. Tereddütteyim. ) 

  14 aralık 2017 23:40

  77. Aşırı derecede kötü giyinen, rüküş olmayı her daim başarabilen biri. Ha ama benim anlamadığım bedenini tanıyarak giyinmeyen birinin nasıl kadınlara bedeninizi tanıyarak giyinin diye tavsiye verişi. Aklım almıyor gerçekten.

  22 nisan 2017 22:06