yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (9)

  102. makyajı en güzel taşıyan kadınlardan biri olduğunu düşünüyorum yüzü tüm makyajları kaldırıyor

  5 temmuz 12:03

  101. (link: https://youtu.be/e9rP56Ejdlc Bu halden ) şimdiki alaturka haline nasıl geldiğini merak ettiğim ve Türkiye adına girdiği eurovision'ı düşüşe geçtiği dönem olarak gördüğüm şarkıcı. Hadise iyiydi de çevresi kötüydü desek yeri. İbn-i Haldun "coğrafya kaderdir" derken o kadar haklıymış ki. Sadece doğduğun coğrafyayla alakalı da değil bu. Yoksa star olmayı kafasına koymuş ve böyle bir show yapabilmiş birisiyle sinan akçıl'ı aynı noktada buluşturmak asla mümkün olmazdı.

  4 temmuz 22:36

  100. müziği ve tarzı bana hitap etmese de çok iyi kalpli olduğunu düşündüğüm şarkıcı. nedense çok iyi niyetli ve saf bir insan enerjisi alıyorum kendisinden. aşk hayatında fazla üzüldüğü ve ilişkileri çok ciddiye alan duygusal bir kadın olduğunu da hissettiriyor bana. aynı zamanda da güçlü ve bilinçli. ne bileyim ya tatlı biri işte...

  3 temmuz 22:50


  99. Açılın ben Hadise'yi anlatmaya geldim. Hiçbir şarkısını ezbere bilmem, dinlemem desem yeridir duyduğum kadar bilirim işte. Ama harika bir sesi var!

  Bu mükemmel duyarlılığı için hadiseyi çok seviyorum. Birkaç sene önce kendisinin kuzeni olduğunu iddia eden bir beyin işletmesinde yemek yedik ailemle, ben beye inanıyorum çünkü argümanları sağlamdı neyse. Bize Hadise'nin medyaya asla yansımayan köy okulları projelerini, okuttuğu öğrencileri, doyurduğu yoksulları, memleketine ve oranın insanına ettiği yardımları anlatırken gözleri parlıyordu. Ne kadar gururluydu anlatamam, işte daha önceki tepkilerine ek olarak dünkü açıklamalarından sonra benim de gözlerim aynen öyle ışıldadı. İyi kş varsın hadise çünkü bu ülkede sırf 1m takipçili biri seviyor diye bi pahalı ürünlerin 1 saatte stoğu biterken sen takipçi kaybetmek pahasına sessiz kalmıyorsun

  3 temmuz 20:42

  98. Tavır ve dik duruşu ile ülkemizde en beğendiğim popüler ünlülerin başında gelir. Yalnızca kadına şiddete karşı verdiği tepkisi nedeniyle değil..

  Makyaj yapmak zorunda olmadığını söylemesi, sahne kostümlerine yapılan eleştirileri zerre ciddiye almaması, bir çok konuda fikirlerini söylemekten çekinmemesi yani hakkında kimin ne düşüneceğini önemsememesi bana çok güçlü bir Kadın olduğunu hissettiriyor. 

  Seviyorum ben bu kadını

  3 temmuz 18:03

  97. üstteki girdiye tamamen katılıyorum. bu durum toplumdaki genel bir algı ve değişmediği sürece hiçbir şeyin değişeceğini düşünmüyorum. kadınlara uygulanan şiddetten veya kadın cinayetlerinden bahsederken bunların yanlış olduğunu belirtmek için illa ki biriyle bir akrabalığı olduğunu belirtmeye gerek olmamalı. kadınların birinin annesi, kardeşi veya teyzesi olduğu için değil, bir birey-bir insan olarak kabul görmesi gerekiyor.

  erkeklere kadınlara şiddetin yanlışlığını anlatırken (bu çağda bunu hala "anlatmak" durumunda olmak bile aşırı manasız geliyor) "senin anana bacına yapsana hoşuna gider mi" demek, birinin anası bacısı olmayan bir bireye yapmayı bilinç altında daha az şiddet gibi gösterdiğini düşünüyorum.

  tabii ki bu düşüncelerimin yeri bu başlık olmayabilir. Hadise gibi toplumda tanınmış ve sevilen bir şarkıcının, elindeki kitlesini bu şekilde kullanması keşke diğer platform sahiplerine örnek olsa. en azından ses çıkarmış, susmamış. çağımızda çok kıymetli ve nadir bir özellik.

  3 temmuz 12:47

  96. Kadına şiddetten bahsederken o kadın da birisinin karısı, kızı gibi laflardan çok rahatsız oluyorum süslüler. Amacım hadise'ye laf etmek değil kesinlikle, bunu kötü niyetle yazdığına inanmıyorum ama hadise gibi ülkenin çoğundan çok daha bilinçli, duyarlı birisi bile böyle yazdığı için sadece içimden geleni söylemek istedim. kadınlar olarak birisinin karısı, kızı olmadan da bir "birey" olarak toplum içinde var olmalıyız.

  2 temmuz 22:25


  95. Kadına şiddete karşı tüm camia suspus olmuşken lafını esirgememiş takdir toplamıştır efendim. Hadise'yi takip eden veya fanı olan bir insan değilim ama bu hareketinden çok etkilendim. 

  ilgili medya:
  2
  2 temmuz 20:02 2 temmuz 20:07

  94. Biraz relax olup seksi görünmeye çalışmasa, sesi ve yaptığı işlerle ön plana çıksa, her klibinde soyunup sevişmese daha başarılı olabilecek kadın.

  15 ağustos 2019 01:56

  93. sevmiyorum

  15 ağustos 2019 01:46