yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (111)
  • medya (10)

  111. Sanki görücü usulüyle zorla  evlenmiş de kendini bu evlilikten kurtarmış gibi davranıp prim kasıyor. Ama beni daha çok şaşırtan şey insanlar da öyle davranıyor. Hadiseyi erkek egemen topluma darbe vurmuş gibi kutsallaştırıyorlar. Konserlerini kraliçe diye paylaşıyorlar ona da şok oluyorum. Kadın şarkı söylemiyor ki. Şarkıdan 1 cümle oku ardından atarlı bir söz söyle bütün konser böyle geçiyor. Bir şarkıyı baştan sona söylemiyor, vokallere söyletiyor. 

  22 eylül 14:14

  110. Karakterini bilmiyorum bence kimse bilemez magazine körü körüne inanacak kadar delirmedim. Bu yüzden yorum yapamayacağım kişiliğine. Tarzını çok kültür şoku gibi buluyorum. Zaten yıllardır Beyonce ve JLo yu taklit ediyor genel dünya popçuları gibi. Ama değişik bir alaturkalık var hadisede bu dünyaca ünlü tarz hadisenin alaturkalığı ile buluşuyor. Zaman zaman beğensem de çoğu zaman bir karmaşa ve olmamışlık görüyorum. Beğendiğim yeri ise saçları kendisine yakışıyor oldukça.

  21 eylül 23:01

  109. Hadise özünde iyi niyetli ama sözünde saçma sapan. Türkçe şarkı söylediğinde şarkılara hakim değil. Bide şarkıları onun tarzı değil bence. Keşke ingilizce söylese. Özel hayatı kendini ilgilendirir. 

  21 eylül 13:54


  108. Kendisini asla samimi bulmuyorum. Kayda değer sesi olduğunu da düşünmüyorum. Ama şu bi gerçek ki bi şekilde medyada olayları lehine çevirmeyi biliyor ve bu işi bilen insanlarla çalışıyor gibi. Her şekilde ismini tutuyor gündemde. Helal olsun. Ayrıca ilk ayrılan ünlü hadise değil, ilk kez muhafazakar aileye gelin giden de değil. Bilerek evlendi hem de sessiz sedasız. Üstüne kendi anlaşarak boşanıyoruz dedi, hadise konser konser güzelce işini yaptı ama mehmet dinçerler hadiseyi aldatmış gibi feci bir linç yedi milletten.

  20 eylül 02:23

  107. Silah zoruyla mı evlendi anlamadığım kişi. Adamın kim olduğunu adını Google'a yazsan zaten öğrenirsin kaldı ki çevrenden araştırmadan mı evlendin? Evlendin anında sahnede kostümler değişti. Boşandın eski haline döndün. Ne anladık sıfır toleranstan. Anladığım kadarıyla kendisi baştan biraz tolerans sonra adam değişmiyorsa elveda modunda.

  19 eylül 23:24

  106. Samimi bulmuyorum zaten samimi olmasına da gerek yok bakınca:d 

  19 eylül 15:37

  105. boşanmasının arkasındaki sebep nedir ne değildir bilmiyorum zaten onlar dışında kimseyi ilgilendirmez ama son davranışlarıyla bu boşanma sürecinde haklıysa bile haksız tarafa düştü gözümde.

  şöyle ki; konserde ağlaması, bir sonraki konserinde bizi kısıtlayana sıfır tolerans demesi ve şimdi de sahnede çıkarıp yüzüğünü atması. o konserdeki ağlama videosu bana oldukça geçmişti hayal kırıklığı yaşadığını hissetmiştim. ama nedense artık bu olay tamamen planlanmış bir şeymiş gibi geliyor. hadise bir gün ağladı halk ona üzüldü, sonraki gün sıfır tolerans dedi halk onu destekledi, şimdi de yüzük fırlattı. akabinde mehmet dinçerlerin bütün kirli çamaşırları da ortaya döküldü bir hafta içerisinde. boşanma olana kadar bu adam kimsenin umrunda değildi.

  şimdi benim gördüğüm hadise bu boşanma olayını da pr'a çevirdi. her konserinde bir gönderme bir hareket. demezler mi sana "seni silah zoruyla mı evlendirdiler" diye. nikahını dahi bize özel kalsın istedik diye gizli tutan kadın, şu an bana boşanma durumundan prim yapıyormuş gibi geliyor. 

  edit: attığı tweetle beni haklı çıkarmıştır. tebrikler hadise amacına ulaştın hadi sırada küçük bir yol şarkısı var. baksan feministtir, kadın hakları savunur, ama şarkısının kendi başarısıyla yükselmediğibi boşanma üzerinden şarkıyı gündeme getire getire yükselttiğinin farkındadır umarım. lol. tweeti medyaya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  19 eylül 00:14 19 eylül 15:46


  104. fdsgfdgfd başkalarının hayatlarını neden konuşuyorsunuz diyip başkalarının fikirlerini yargılamak :D aynen en masum en temiz kalpli en şeker insan sensin. biz cehennemin lavlarıyla yıkanıp geldik. herşeyi konuşulmak için yapan kişiler bunuda konuşulmak için yapıyor bende konuşuyorum. bir iki foto paylaşıp göstererek yapsa bu kadar önemi olmazdı. sanki insanların tanımadığı biri hakkında yorum yapıyoruz. magazin denen bir şey var insanlar yorum yapar fikrini belirtir çünkü göz önünde olan insanlardır ya hani. bişeyi beğenip beğenmeme hakkı vardır kişinin ve bunu dile getirme gibi bi özgürlüğü. tutup senin düğününü konuşacak görecek değiliz. sen neden aynı fikirde olmadığın insanları kötü kalpli ilan ediyorsun önce bunu düşün. yoksaa kalbin mi kötü sfsdgdh

  5 mayıs 11:39 5 mayıs 11:44

  103. İnanılmaz kötü düşünceli insanlar varmış sayesinde anladım. Kadın ister gizli yapar ister açık yapar size ne pardon en özel gününde sizin gönlünüzü hoş etmenin yolunu dusunememis kusura bakmayın. İstediğini de paylaşır gayet de güzel olmuş. Ben böyle musmutlu insanları görünce çok hoşuma gidiyor kimsenin mutlu fotoğraflarına yargılamak için uzun uzun da bakmam maşaallah ayyy der mutlu olur geçer giderim siz nasıl bu denli kirli düşünebiliyorsunuz kalbinizi nelerle yikasak temizlenir bir bilsem! Bir de kendinizi başkalarının hayatına bu kadar yorum yapmaya iten sorununuz nedir?

  5 mayıs 02:40

  102. istediğim gibi giyinirim şeklindeki dik duruşunu anında bir erkek için değiştirmesi kendisi hakkındaki fikirlerimi değiştirdi. ay bide nedir bu yok gizli nikah gizli nişan sevdası. tamam abla kocan oldu sonunda nedir bu buldumcuk haller.

  4 mayıs 20:01

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar