girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (1)

23. premium segment fiyatında parfüm çıkartıp, n11'de satan modacı. 

başka bir şey dememe gerek yok sanırım?

14 şubat 00:56

22. Koku uzmanı bihter türkan ergül'ün oluşurduğu reçetelere "bu koku güzel bihter, bu olsun." diyerek reçete, marka ve ambalaj hakkı alıp parfüm markası çıkarma yolunda ilerleyen modacı. Koku sektöründe doğrudan kendi ismiyle koku üreten parfümörler dışında çoğu moda markası ya da medyatik isimler aynı şekilde parfüm üretimi yaptırıyor veya hali hazırda üretilen reçetelerdeki birkaç notayla oynayıp parfümlere kendi zevkini katıyor. Bir tom ford kadar başarılı olacağına inanmasam da, ülkemiz sınırları içinde kendi adına vizyonlu bir iş yaptığını düşünüyorum. Hakan akkaya'nın parfüm zevkini merak ederek markasının parfümlerini koklarım fakat daha önce yaptığı vizyonsuz hareketleri uygun bulmadığım için asla satın almam. Koca bir "hayır" ile uğurluyorum kendisini.

13 şubat 19:36

21. Sevgili hakancım kuzey unutmaz. Bu sebeple bizimle değilsin.

Tanım: evetcilerden birisi.

13 şubat 18:55


20. Başkanlık referandumuna evet diyen modacı. hani parfümünü zaten almayız da aklımızda bulunsun, unutmayalım.

13 şubat 18:37

19. modacı olarak sade ve minimal tarzını ve asimetrik kesimlerini seviyorum, bana hitap eden tasarımları var. ancak parfüm üretme işinde biraz çekimserim, gidip alır mıyım sanmam. gerçi dünyada modacıların hemen hemen hepsi çıkardı, hiçbirinekarşı önyargı olmadı ama önüne gelenin bir şeyler tasarladığı ülkemizde yılların modacısı da olsanız pek güven vermiyor maalesef. ışıl reçber de parfüm çıkardı, kerimcanla danla makyaj koleksiyonu yaptı, duygu kıyafet ve takı tasarımı yaptı, en bilinen ve başarılı göremediğim örnekler bunlar. hakan akkayayı aynı kefeye koymak haksızlık olur zira yaptığı işin eğitimini almış ve yıllardır moda dışında bir işe girmemiştir, televizyonda her ne kadar bas bas bağrındığı anlar olsa da moda programıydı hepsi, sektör değiştirmedi hiç. o yüzden kozmetiğe giriş cesur bir karar.

13 şubat 18:09

18. kendisini mat likit ruj çıkarmadığı için tebrik ediyorum.

13 şubat 16:38

17. bildiğim kadarıyla şişenin üzerindeki yazı tipini defilelerinde de kullanıyor. yani hakan akkaya resmi amblemi (gizlinot: swh) fakat o mat şişeleri görünce aklıma direkt 'equal kadın equal erkek' cümlesinin yankılandığı bir zamanların parfüm reklamı geldi. zaten tasarımları da hiç 200 liralık parfüm gibi değil. sanki gratisin parfüm rafında gibi.

13 şubat 11:36


16. Ne yaparsa yapsın ilk söylendiği an gözümün önüne direkt bu tarz benimde elinde pullu taşlı bi ceket sallayıp bu tek başına bi star diye çığırdığı geliyor 

modacı.

13 şubat 02:46

15. Mesela ben bir parfume 200 tl verecek olsam o koku 1 hafta üzerimden cıkmasın diye beklentiye girerim. Ey hakan akkaya sen bunu bize vaat ediyor musun ? Kalicilik konusunda endiselerim var . Ben asla almam alana da mani olmam ama bunu alan tayfanin danlanin rujlarindan alan tayfadan bir farki yoktur diye dusunuyorum . Al birini vur ötekine. (gizlinot: Bir tık üstü kerimcan durmaz ürunlerini kullananlar oluyor bence.)

12 şubat 20:44

14. 50 ml parfüme 200 tl fiyat biçen modacı.

Kendisine tek bir soru sormak isterim : Bebeyim sen Giorgio Armani misin?

O fiyata onca seçenek varken uzerinde HAKANAKKAYA yazan parfüm satmaya çalışmak da ne bileyim, biraz şey.

12 şubat 20:25