sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • medya (0)

  80. Netflix Türkiye'nin yeni bir şey deneyelim diye yaptığı ancak sonucu hüsran olan dizi (gizlinot: Özellikle 2. Sezonuyla kimseden olumlu yorum alamadı.). Bu diziye bütçe ayırıp harcama yapacaklarına, Türkiye'deki kısır içeriği geliştirip, yeni dizi ve film yayın hakları satın alsalardı izleyiciyi çok daha memnun edip ellerinde tutarlardı.

  46 dk önce 45 dk önce

  79. Çok büyük umutlarla faysal-rüya aşkını izlicez derken hevesimi kursağımda bırakmış dizidir.

  -----Spoiler------

  Nasıl ya!?!? Adam seni yıllarca uğraşsın seni diriltmek için, sen kalk adamı terket,aldat,köpek çek, mutlu mutlu yaşayalım derken ne kadar sinsi plan varsa sal ortalığa... Rüya, yeni eyşan sensin kızım bundan sonra.

  Faysal...Ne diyeyimki sana yine hiç uğruna gittin zeynep i vurdun salacaktı hakan seni...Hem..Kadın istemiyor seni hala Rüya da Rüya... Al sana rüya öldürüversin seni gör.

  İkinci sezona dair en güzel kısım ölümsüz-muhafız aşkıydı. ilk bölümde defalarca başa sarıp izledim..

  Birde bunlar evimiz evimiz diye tutturup duruyolar , bunlar kim niye yolladı kim yolladı bunları, neden devamlı bi kötülük peşindeler?Evleri neresi?Neden yoketmeden gidemiyorlar dönemiyorlar evlerine...

  16 haziran 03:17

  78. İkinci sezonu ile Görsel bir yapımın en fazla ne kadar kalitesiz olabileceğini göstermiştir. İlk sezon kötüydü, ama ikinci sezon yorum bile yapılamayacak kadar kötü. Cast, oyunculuk, senaryo, diyaloglar... elle tutulur hiçbir yanı yok

  3 mayıs 18:42

  77. ilk sezonda da diyaloglar kötüydü, ama bu sezonda da türkçeye sonradan çevirilmiş gibi simple present tense cümleleri, lanet olsun dostum biz sadık olanlarız, sen muhafızsın istanbul'u kurtaracaksın gibi anlamsız kahramanca ve aptalca sözlerden oluşan diyalogtan sonra bu sezonunun rezaleti ayrı noktaya taşınmış.

  geçen sezondan çok daha kötü olduğu ilk bölümden belli oluyor, özellikle o kötü karakterlerin komik bakışları, rezalet oyunculuk gerçekten.

  üstelik okan yalabık ve burçin terzioğlu'nun performansları dahi yapımın kalitesizliğe ile düşmüş, 5. sınıf komedi, korku, kahramanlık hikayesi izletecek hale getirmişlerdir.

  gerçekten çok kötü, masrafa yazık ya. bir dahaki sezona devam edeceğini sanmıyorum. dizide sıfır derinlik var. yazık oldu.

  2 mayıs 22:14 3 mayıs 00:30

  76. ikinci sezonu yayınlanmış netflix dizisi.

  sezonu bitirmedim ama sezonun ortasına kadar geldim ve beğendiğimi söyleyemem.

  nedenlerini spoiler vermeden açıklamak zor. şunu söyleyebilirim. senaryoda boşluk, hikayede mantıksızlık var bir sürü. zaten hemen herkes diyaloglardan vs şikayet etmiş.

  ****spolier*****

  ben kaçıncı bölüme geldim emin değilim. ama bir kere 7 ölümsüz var dediniz dediniz buluşmada sadece 6 ölümsüz vardı. sonuncu herkese küs herhalde? en azından bir lafı geçebilirdi. ayrıca ölümsüzlerin ikisini hemen harcamak iyi olmamış.

  daha ilk toplantıda leyla yoluna eser karabil'in canlandırdığı ölümsüz hakkın rahmetine kavuştu. (gizlinot: adamın adını bile öğrenemeden öldü)

  sonra büyük plan uğruna da boran kuzum'un canlandırığı okan adlı ölümsüz öldü. (gizlinot: boran kuzum'u sezon boyu izletmeyen senaryoya tükürem)

  kaldı 4+1 ölümsüz ve bir de leyloş.

  rüya ve faysal'ın ilişkisinde soruna yol açan "eve dönme" olayı nedir ben bunu merak ediyorum. bu arkadaşlar istanbul'u ve dünyayı yok edip görevlerini yerine getirmiş olacaklar. bu sayede eve dönebilecekler? bunların ev nere acep? finalde kim kazanacak vs değil de bunu merak ettiğim için izliyorum.

  leyla'yı faysal'ın kontrol edebildiğini bile bile sarnıca almak? ölümsüzlerin sarnıca hiç ilişmemesi? stadyumdaki çekirge planında tek bir çekirge bile salgını başlatır denmişken, mergen'in zeynep'e doğru attığı leyla'dan seken çekirge hiçbir şey yapmadı?

  köprüdeki akıl dolu plana diyecek söz bulamıyorum. siz birer garip fani, iki ölümsüzle nasıl baş edeceksiniz? ordan nasıl kurtuldukları da meçhul????

  bir de bu ölümsüzler birbirlerine karşı güçlü ama gömleksiz muhafızı dövemiyorlar?

  ikinci sezona daha iyi hazırlanılabilirdi bence.

  *******

  29 nisan 10:51 29 nisan 10:51

  75. çöp gibi bir sezon özetle

  28 nisan 22:58

  74. Leylanın beyaz tişört ve sarı ceketiyle kaç bölüm çekmediği kalmadı. Heralde arada kuru temizleme ve kuaföre uğradı ki fön ceketin ütüsü tişörtün beyazlığı hiç bozulmadı.

  28 nisan 18:16

  73. öncelikle şevket çoruh kahkahası bırakıyorum buraya.

  -spoiler olabilir

  oyunculuklar kötü, senaryonun daha kötüsüne ben rastlamadim.

  neyse bi tane azra diye birini getirmişler sozumona kıdemli. tonlama konusunda başak kablan'la yarışır. hele bi 'haggggaaaan kkkkooosss' deyişi vardı ki kulaklarımı ekran başında yitirdim.

  o hakan nasil cikti o kafesten ses mes yapmadan bu hakan aslında muhafız değil de cin mi?

  bu leyla ölümsüz oldu madem hakan onu öldürüp kendi kanıyla diriltebilirdi zihin kontrolünden kurtarmak için neden yapmadı?

  levent mal mal rüya'nin adını deniz sanıyordu falan ne ara anladı ölümsüz olduğunu da kan bağışı yapti merdiven altlarında? bizim netflix'e bazı bölümler yüklenmemiş gibi geliyor bana valla bu kadar dev boşluklara başka anlam veremiyorum.

  2 ölümsüze karşı gömlekli hançerli hakan neden bir halta yaramıyor gibi düşünülüyor ne alakası var. gömlek var hancer var adam zaten ölmüyor istersen 8 kişi ol niye tehdit edildi anlamadim.

  ölmeyen adamlara acaba niye silahlı pusu kuruyonuz gerizekalılar? hayır bi de önceden gidip hazırlık yaptilar o köprüde kimse de lan biz napiyoz demedi. yazan da dememis belli ki. bravo.

  yıllarca uyumuş (?) olan ölümsüzler bi uyandı cep telefonu, son model araçlar, labaratuvar aletleri falan kullanmaya başladılar. la bi durun bi şaşırın teknolojik gelişmelere di mi? yok olmaz. (kesin eksik bölüm var bizde baska açıklaması olamaz ejwjejej)

  her bölüm bi karakter çıkıyor hakan ona ihtiyaç duyuyor falan karakter hemen 'seni bekliyoduk demek muhafız sensin' falan diyo. onlar da şaşırmıyor bak. duygusuzluk tüm cast ekibine sirayet etmis. madem yıllardır bekliyonuz az bi sevinin di mi o fa yok.

  her bölüm yeni bir skill sahibi sadık geliyor diziye en son sıra sana bana gelecek sadik olduğumuzu öğreneceğiz bak kolumuzdan tuttukları gibi sete atacaklar oyna dicekler bence. nasilsa karakterlerin altını doldurmaya gerej duymuyor sevgili senaristler ne var sanki 172737372718 tane karakter çıkarır eline mi yapışacak.

  bir sezon daha hakan ve çükünün dikine gidişini izledik işte. hakan 3 gün öpüşmeyince fena oluyor galiba. neyse.

  7.ölümsüz ortaya çıkınca bakıp 'hepsi gerizekalı' diye alayını öldürür umarım bu durgun zekalıların.

  28 nisan 02:48 28 nisan 02:51

  72. İlk sezon acayip destekledim. bu tarzda yapılan ilk dizi, hem de netflixte olunca tüm eksikliklerini görmezden geldim. İkinci sezonun da hepsini bitirdim(gizlinot: Başladığım diziyi çok zor bırakırım kahretsin ki). Boşuna izlemeyin, ben sürekli sona doğru toplarlar belki motivasyonuyla izledim ama gerek yok izlemeye toplayamadılar. İlk sezonda da oynayan oyuncuların bile performansında düşüklük var. Çok üzüldüm çünkü ümitliydim açıkçası(gizlinot: Bana noluyorsa...). eksikliklerinden hatalarından ders alıp kendilerini yukarılara taşıyacaklarına aşağıya çekmişler.

  27 nisan 19:54

  71. Bir çok insan gibi ilk sezonu böyle bir platformdaki ilk türk dizisi olduğu için zorla morla izledim. Bir de iflah olmaz bir çağtay seviciyim başıma bir şey gelmeyecekse. çağatay’ın yüzü suyu hürmetine ikinci sezona da başladım, başlamaz olaydım. çok net söylüyorum, kesinlikle 10 dakikanızı bile harcamayın. şimdiye dek çok fazla haksız yorum gördüm ama bu dizinin ikinci sezonu için maalesef ki ne yorum yapılsa az kalmış.

  fikrimce oyuncu kadrosu iyiydi ama senaryo o kadar berbat, karakterler o kadar havada kalmış ki. Sürekli aynı replikler, bir dünya mantık hatası. Dizide güzel olan tek şey istanbul. 

  27 nisan 15:43