halhal

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (13)

39. Her yaz istediğim ama bu yaz tamam budur dediğim modele ulaştığım aksesuar. Ben Tekirdağ şarköydeki merkezde meşhur bir takıcı vardır yolun sonunda onun yanındaki gümüşçüden aldım. Bu yaz hiç çıkmadı bileğimden ve herkes bayılıyor gören soruyor merak edenler medyaya görseli yüklüyorum. Fiyatı 45 tl.

26 eylül 14:57

38. rahmetli barış manço' nun güzel bir şarkısıydı. aynı zamanda güzel de bir aksesuar. özellikle kışın da pantolonların bilek kısmından görünen modelleri çok seviyorum. bence ayak bilekleriniz kalınsa ince zincirleri; çok inceyse biraz belirgin ve nispeten kalın olanları tercih edebilirsiniz. ayrıca tasma şeklinde kalın olanlar ve boncuklu olanlar yazın plaj stiline de çok yakışıyor.

25 eylül 12:46

37. barış manço'nun nazan şoray için yaptığı (link:https://www.youtube.com/watch?v=Lw-K4KjJnWQ şarkısı).  nazo gelin takar da biz takamaz mıyız yani. çok severim bu yaz hiç takmadım, gidip yarın bir halhal alıp takayım bari yaz bitmeden :) 

25 eylül 00:39

36. Başlığı canlandıran süslüye teşekkür ediyorum sayesinde Barış manço'yu yad ettim bugün:) .(gizlinot: Nazo gelin ayağına takar halhal)

25 eylül 00:09 - 25 eylül 00:10


35. gümüş takı hastalığım var. ayrıca ip gibi olanları da çok seviyorum. deri olanlar da güzel. ikili olan gümüş halhallar da şahane. çok estetik bir takı. takınız, taktırınız efendim.

24 eylül 14:38

34. En sevdiğim aksesuardır. Ayak bileklerim gerçekten kalın ama yine de takmayı seviyorum, bence ayağı daha zarif gösteriyor.

Ne olurdu ayak bileklerim ince olsaydı?

24 eylül 09:34

33. İp şeklinde olanlar gerçekten bir harika. Bazı kıyafetlerin anında havasını değiştirmesini, zarif ve şık durmasını seviyorum.

4 ağustos 2016 02:42

32. Yaklaşık iki üç sene önce her denize gidişimde cıp cıp yüzüp eve döndükten sonra beni hüsrana uğratan aksesuardır anacım. Yahu sen nasıl halhalsın kendine gel. Senin görevin orda küçük de olsa estetik değer taşımak, öyle ayak bileğinden kayıp gitmek değil. Sayı olarak çok iyi hatırlıyorum 7 tane kaybetmiştim sonra baya bi almadım. Geçen ay kadıköyden aldıklarıma bebek gibi bakıyorum ve denizde havuzda takmıyorum verdiğim paraya yazık ya.

4 ağustos 2016 00:33

31. Bileğime ince siyah bir ip ve tek bir boncuk ile yapıp bütün sene kullanıyorum. Yazları zaten süper, kışları da kumaş pantolon bileğinden arada bir görünüp kaybolarak yazlıkçı teyze ruhumu ateşliyor.

Böyle fazla tel, taş, zil olan modelleri halhalın getirdiği zerafeti olduğu gibi götürüyor bana kalırsa.

4 ağustos 2016 00:07

30. En sevdiğim aksesuar, ama denizde çok kaybediyorum, ayağımdan çıkıp gidiyor

3 ağustos 2016 23:54