halhal

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (13)

40. Yaz mevsimini bana sevdiren birkaç şeyden biri. Yanık tende de normal ciltte de o kadar kibar duruyor ki ve herkese yakıştırıyorum ben. Nedense halhal takan kişinin kendine bakan birisi olduğunu düşündürtür bana :) çarşıdan pazardan her gittiğim tatil yerinden alırım. Tercihim de çok allı güllü olanlar değilde ince ve küçük detaylı olanlar oluyor. Aliexpresste de bir sürü model var oradan aldığım da oldu.halhal taktığınızda ayağınıza ister spor ayakkabı ister babet ister terlik isterse sandalet giyin hepsiyle yakıştırıyorum ben.

dün 17:10

39. Geçen temmuz en yakın arkadaşımla çıktığım tatilde akşam pazarında dilek bilekliği bulmuştuk, o günden beri ayak bileklerimizde birer kırmızı ip takılı. Beklediğimden daha sağlam çıktı. her gördüğümde o tatili hatırlatıyor olması da hoşuma gidiyor.

dün 15:15 dün 15:16

38. havaların ısınmasını iple çekmemin sebebi bir bu bir de spor ayakkabılar.

ben daha çok gümüş olanları ve farklı renklerde ince ipli olanları seviyorum.

Aliexpressten alıyorum genelde.

Bazı migroslarda Six'in çok güzel halhalları satılıyor ara ara.Denk gelirseniz indirimle tadından yenmez.

En sevdiğim halhalım ince,sallanan güllerden oluşan gümüş renkli halhalımdı ama yolda yürürken düşmüş.Benzerleri aliexpresste vardı almayı planlıyorum.

Bir de siyah örgü ipini ayak bileğime bağlıyorum ben,hep duruyor orada.Hem spor kıyafetlere uyuyor hem de şık.Farklı renklerle yapmak da mümkün.Dilek bilekliklerini ayak bileğine takmayı da çok seviyorum ancak hiçbir yerde bulamıyorum.

ip ve gümüş karışık olan 2'li 3'lü halhallar oluyor onlarda pratik oluyor.

Stradivarius'da daha bohem tarzda olanlar var,onları da beğeniyorum ama hiç almadım.

dün 14:46 dün 14:47


37. Her yaz istediğim ama bu yaz tamam budur dediğim modele ulaştığım aksesuar. Ben Tekirdağ şarköydeki merkezde meşhur bir takıcı vardır yolun sonunda onun yanındaki gümüşçüden aldım. Bu yaz hiç çıkmadı bileğimden ve herkes bayılıyor gören soruyor merak edenler medyaya görseli yüklüyorum. Fiyatı 45 tl.

26 eylül 2017 14:57

36. rahmetli barış manço' nun güzel bir şarkısıydı. aynı zamanda güzel de bir aksesuar. özellikle kışın da pantolonların bilek kısmından görünen modelleri çok seviyorum. bence ayak bilekleriniz kalınsa ince zincirleri; çok inceyse biraz belirgin ve nispeten kalın olanları tercih edebilirsiniz. ayrıca tasma şeklinde kalın olanlar ve boncuklu olanlar yazın plaj stiline de çok yakışıyor.

25 eylül 2017 12:46

35. barış manço'nun nazan şoray için yaptığı (link:https://www.youtube.com/watch?v=Lw-K4KjJnWQ şarkısı).  nazo gelin takar da biz takamaz mıyız yani. çok severim bu yaz hiç takmadım, gidip yarın bir halhal alıp takayım bari yaz bitmeden :) 

25 eylül 2017 00:39

34. Başlığı canlandıran süslüye teşekkür ediyorum sayesinde Barış manço'yu yad ettim bugün:) .(gizlinot: Nazo gelin ayağına takar halhal)

25 eylül 2017 00:09 25 eylül 2017 00:10


33. gümüş takı hastalığım var. ayrıca ip gibi olanları da çok seviyorum. deri olanlar da güzel. ikili olan gümüş halhallar da şahane. çok estetik bir takı. takınız, taktırınız efendim.

24 eylül 2017 14:38

32. En sevdiğim aksesuardır. Ayak bileklerim gerçekten kalın ama yine de takmayı seviyorum, bence ayağı daha zarif gösteriyor.

Ne olurdu ayak bileklerim ince olsaydı?

24 eylül 2017 09:34

31. İp şeklinde olanlar gerçekten bir harika. Bazı kıyafetlerin anında havasını değiştirmesini, zarif ve şık durmasını seviyorum.

4 ağustos 2016 02:42