yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (155)
  • medya (12)

  155.  Burada gözüm ister istemez medya eklentisi arıyor, zira halka küpe kullanmak kadar modellerine bakmak da bağımlılık... Nice güzel modelleri görmek dileğiyle. 

    Bi de halka küpe takan lady olamaz kadar olmasın,  “erkekler sevmiyor” yorumu beni güldürmüştü. Onlar gidip sessizce kısa kollu gömleklerini, gri eşofmanlarını giysinler, sanki soran oldu.

  16 ocak 15:33

  154. Ne zaman nerede duydum bilmiyorum ama "halka küpe takan bir kadın asla lady olamaz" sözü yüzünden yıllardır ne zaman takmayı denesem kendime yakıştıramıyorum. Başkalarında gördüğümde beğendiğim oluyor tabi boyutlarına göre. 

  15 ocak 00:31 16 ocak 20:09

  153. Fikrimce kadına en çok yakışan takı çeşididir. Hatta erkeklere de yakıştırıyorum ben.

  Halka küpe aynı zamanda benim hayattaki en büyük geri viteslerimden biridir (gizlinot: 🤭) zamanında çok önyargılıydım, hiç sevmezdim ama lise 3'teyken ilk minik halka küpelerimi alarak önyargılarımı yıktım. Çok iyi hatırlıyorum ilk aldığım halka küpelerim 1 çift koyu yeşil ve 1 çift de mor renk küçük bijuteri halka küpelerdi. O zamanlar kulağımda solda 3, sağda tek delik vardı. Bu 2 çift küpemi komple taktığımda bütün kulağım piercingle doluymuş gibi hissediyodum bir de (gizlinot: 😂)(gizlinot: Renk uyumunu görmezden geliniz) sonra sonra bijuteri dükkanlarında satılan nazar boncuklu, mavi ve başka renkteki boncuklu incecik halka küpeleri alıp takmaya başladıkça o geri dönüşü olmayan halka küpe batağına girmiş oldum. Artık ince halka küpeler beni kesmemeye başladı. Şimdi en sevdiğim küpeler orta boyda olan, kalın, tok duran halka küpeler. Her iki kulağımda dörder tane olmak üzere sekiz delik var toplamda. Bazen bütün deliklere minik halka küpe takıyorum, bazen de ilk deliğe orta büyüklükte halka küpe ile 3. İle 4. Deliklere de taşlı ya da top küpe takıyorum. Bu iki kombini çok seviyorum.

  Büyük ve ince olanlar henüz ilgimi çekmiş değil ama bence zamanı gelince onlar da beni ele geçirecek.(gizlinot: Hihihi) Sıkı bir topuz veya at kuyruğuna büyük halka küpeleri yakıştırıyorum.

  Altın, Rose gold, parlak gümüş ve renkli taşlı hangisi olursa olsun her rengini seviyorum (gizlinot: 🧡)

  ilgili medya:
  1
  14 ocak 23:06


  152. Öncelikle belirtmeliyim ki bende gümüş renginde 3 boyu var. Ama şimdilerde altın rengi olanını da denemek istiyorum. En büyük olanları takamıyorum çünkü kulağımda çok ağırlık yapıyor ama daha günlük durumlarda küçük olanı biraz daha özenmek istersem de orta boy olanı kullanıyorum. Söze gelecek olursak Benim alnım biraz geniştir (gizlinot: :d) o yüzden de bu küpe özellikle saçımı topuz yaptığımda ya da at kuyruğu toplamak zorunda kaldığımda dikkati başka yere çekerek daha dolu dolu bir görüntü sağlıyor. Ayrıca tarzlara göre de çok iyi uyum sağladığını düşünüyorum. Şık bir şeylerle gayet zarif dururken biraz daha spor giyime de şıklık katıyor ama aşırı da durmuyor. Dolayısıyla sürekli elimin gittiği bir takı.

  14 ocak 22:26 14 ocak 22:27

  151. Çok büyük olanları hem kulağı acıtır hem de kullanışsızdır. İdeal boyu bulduğunuz zaman beyninizde 'nimet' şarkısı çalar.

  14 ocak 17:21

  150. Bir arkadaşım bana, kare yüzlüsün büyük halka küpe tak demişti ve gerçekten çok yakışıyor. Ağırlık yapmıyor, rahatsız etmiyor. Tek risk faktörü afacanlar, bir asılıp çekseler gitti küpe deliği. Bunun için dikkatli olmak lazım, çocuklarla haşır neşir olunacaksa kullanılmasa daha iyi.

  14 ocak 16:56

  149. benim için üşengeç küpesidir aynı zamanda çünkü yatarken diğer küpeleri çıkarmam gerekiyor battığı için ama bunlarla rahat uyuyorum. hatta 6 yıldır küçük altın halkalar kulağımda duruyor yaz-kış, gece gündüz. öyle ki düğünümde bile çıkarmadım

  14 ocak 13:35


  148. Üstteki süslülerin de dediği gibi bağımlılık yapıyor insanın taktıktan sonra çıkarası gelmiyor her şeyle de gidiyor yeri doldurulamaz bir parça çok seviyorum

  14 ocak 02:41

  147. Aşığız bu küpelere. Bende 2 ustteki girdideki gibi yaptım , bir orta boy ince halka , kucuk boy tombul halka, kucuk boy tombul taşlı altın halka aldım. Sadece bu üçünü takiyorum zaten. Birde h&m nin büyük kalın halkaları harika.

  14 ocak 02:13

  146. anneannemin neredeyse 10 sene önce aldığı altın orta boy halka küpelerim vardı, yakışmayacağını düşündüğüm için hiç takmıyordum. 3 sene önce kutusunda bulunca bir kerelik takayım dedim ve o zamandan beri asla çıkarmıyorum. farklı halka küpeler aldım değiştire değiştire takarım diye fakat altın küpelerin rahatlığı çok başka oluyor, hiç çıkarmadan duşa, denize, havuza girebiliyorum ve gerçekten de halka küpeye alıştıysanız onsuz çok boş hissediyorsunuz. ben kullandığım şekilde orta boy olanlarına bayılıyorum, büyük halka küpeler tarzım değil pek ama değişik şekilli, taşlı, ucunda charm olan halka küpelerin hepsini almak istiyorum.

  14 ocak 00:58

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar