yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (6)

  1. ramazan mübarek gün bunu da duydum ya, bu kadar edepsizlik daha görmedim diyorum, yine görüyorum. her seferinde beni şaşırtmayı başarıyorlar. pes diyorum.

  buyrunuz efendim:

  (link: http://www.dunyabulteni.net/manset/333860/hdpden-ilginc-oneri-yunanistanin-borcunu-turkiye-odesin HDP'den ilginç öneri: Yunanistan'ın borcunu Türkiye ödesin!)

  29 haziran 2015 16:35

  2. amaçlarının barış olmadığını ve asla bir türkiye partisi olamayacaklarını düşündüğüm pkk terör örgütünün siyasi ayağı olan parti. bunu da aklı başında olan herkesin anlayabileceğini düşünüyorum.

  30 haziran 2015 11:33

  3. Oy verenler hep iyi niyetle desteklediler. Ama maalesef pişman olacaklar. Mecliste olmaları kötü olmasa bile istiklal marşından rahatsız olan, kendi ülkesini terörle tehdit eden bir oluşuma destek verseydim ben şahsen çok rahatsız olurdum. Bir ülkede sağ sol ayrılığı olur, görüş farklılığı olur. Ama milleti bir arada tutan toprak bütünlüğüdür. Bunun sağı solu bilmemnesi olmaz. Bunu yıkmaya çalışmak özgürlük tanımına girmez. Vatan toprağı tehlikedeyken bu millet ırkını bir kenara bırakmış canını vermiş zamanında. O kadar kolay mı bir avuç dağdaki eşkıya, hani zamanında yüzlerce öğretmeni, tertemiz gencecik çalışan öğretmenini kaçırıp vuran adam bugün kalkmış insanlık dersi veriyor. Şimdi derler devlet terörü rererö Hayır onları mit yapmadı. Çok isteyen pkk nın üstlendiği eylemleri internetten bulabilir. O masum insanlar köy de taramadı. Bok da yedirmedi. Sadece 22 yaşında oradaki çocuklara bişeyler öğretmekti derdi. Benim şırnaklı arkadaşımın ablası zamanında pkk dan korkup ilkokulu bile bitirememişti. Başka diyarbakırlı arkadaşım sıradan bir türkün on katı nefret ediyordu pkkdan. Şimdi ne değişti merak ediyorum. Sadece değişen algılar ne düşünüyor bilemiyorum. Yakında haberleri okuyunca içiniz daha bi cız edecek. Her Atatürke hakarette, her türklüğe, Mehmetçiğe, bayrağa, İstiklal marşına ve İstiklal savaşına uzatılan dilde bir kez daha sorgulayacaksınız. Keşke herşey şu selo başkan kadar tatlı olsa dimi? Keşke yanılsam. Yanılmayı herkesten çok isterim.

  Edit :ben dünya basınından çok pkk basınının takip edilmesinden yanayım. Zamanında aynı dünya basını on yıl önce rte yi pohpohluyordu.

  http://www.pkkeylemleri.com/page/2/

  30 haziran 2015 13:47 30 haziran 2015 14:23


  4. Türkiye partisiyiz diyip istiklal marşı'nı okumamışlardır.

  Edit: türkçe bilmeyen bir vekilleri de vardır. yasama için hiçbir oylamaya dil yetersizliği yüzünden kendi fikri ile katılmayacak, faydası olmayacak bir vekilin aylık 15 bin lira maaş alması koyuyor tabi, biz burda gecelere kadar çalışıp çeyreğini kazanamazsan.

  30 haziran 2015 17:21 30 haziran 2015 17:30

  5. "halk" ve "demokratik" adlarını birleştirince bizim halkımızda "dostluğu" çağrıştıran parti. yalnız bu partinin tek sorunu dostluğun "çağrışımla" kalacak olması.

  bi de gerçekten partiye adını verecek kadar "demokratik" olduklarını düşünüyorlarsa, şu kaçak elektrik olayını hallediversinler. güneydoğudaki 3 ailenin elektrik faturasını her ay ben ödüyorum, onlar anca halay çeksin, lilili gezsin.

  Edit: beğenmeyen arkadaşlar benim faturaları da elden ele kendi aranızda uzatıverin bi zahmet. :D

  30 haziran 2015 22:03 1 temmuz 2015 17:08

  6. İsimlerindeki demokratik Kelimesi AKP'nin adalet kelimesinden daha çok yakışan partidir. Neticede isteklerini demokratik yollardan iletebilmek için meclisteler.

  30 haziran 2015 22:13

  7. ayrıca demokratikliğini de abdullah öcalandan alır bu parti. apo hani, bebek katili olan ayrıca da pkk adlı terör örgütünün lideri. sonsuz demokrasinin kalbi <3

  1 temmuz 2015 17:19


  8. Kürt halkını dinleyip "gel birlikte bir şeyler yapalım, ses olalım" konusunda kürtler için pkk'ya alternatif iken (gizlinot: -ki biliyorum bu cümle bile canınızı sıkıyor), pkk ile aynı kefene konulmuş parti. Gerçekten tarafsızca bir kaç yorum yazıyı falan geçtim 1-2 kaynak dışında başka haber kaynaklarına da azcık bakmayı denesek ve milliyetçi olmayan söylemlere tahammül edip olayları anlayabilsek bu dediklerimi de çok açık göreceğiz ama zaten asıl problemde milliyetçi aklımız. Canlıdan çok putlaştırılmış fikirlere verilen değer.

  Fakat müzeyyen pkk, hdp 'den nefret eder ve türkiye 'de ki kürt gücünü onun elinden almasından korkar. Anlıyor musun?!

  Edit : Anlamıyormuş

  Edit 2: daha çok azınlıkların partisidir bence de evet ve tabii ki kürtler kurduğu için ve bu devlet bu güne kadar kürtlere haklarını yem atar gibi parça parça verip onları sadece oy ya da kaos bahanesi olarak gördüğünden hdp öncelikle onları temsil edecektir. Kürtleri temsil etmenin nesi kötü?

  Asıl endişe edilmesi gereken azınlıkları temsil eden biri olmadığı sürece onların haklarını verenin olmaması. (gizlinot: Tüm azınlıklar için geçerli ve günümüzde yeterince örneklidir)

  27 eylül 2015 22:50 28 eylül 2015 13:14

  9. O topladıkları bilmem kaç milyon oyun bir çoğunu kurdukları çadırlarda halkı tehdit ederek, bir kısmınıda sorduğunuzda Atatürkçüyüm diyen ama sırf iktidar düşsün diye 35 senedir Atatürk ün kurduğu cumhuriyete her türlü zararı verenlerle el ele verebilecek kadar alçak olan bazı omurgasız zihniyetlerden alan parti.

  5 kasım 2016 13:15

  10. Yılmaz Özdil' in bugün kendileriyle ilgili çok güzel bir yazı yazdığı parti.

  Adamlar dün de pkk' liydi, bugün de pkk' li, yarın da pkk' li olacak. Devamı için (bkz: sözcü)

  5 kasım 2016 13:20