sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (23)
 • oylar (0)
 • medya (1)

23. "kiwi seed skin booster" isimli ikinci ürününü çıkaran marka. ilk vitaminin içeriğinde bulunan biotin ve saw palmetto'yu çıkarıp, yerine quercetin, kiwi-rx ve bromelain eklemişler. bu şekilde sadece cilde odaklanan bir vitamin üretmişler. ayrıca fiyatı da düşürmüşler 29.95 dolara satılacakmış (diğer vitamin 39.95 dolara satılıyor ve fiyatının yüksekliğinden dolayı da çok eleştirilmişti).

24 ağustos 2018 21:35

22. son durumunu merak ettiğim markadır. tati baya övmüştü ama bekleneni veremedi galiba. zaten vitamin ne taticim allasen.

16 mayıs 2018 15:00 16 mayıs 2018 15:01

21. ünlü youtuber tati westbrook'un yeni atılımı ve aynı zamanda ben dahil çoğu takipçisini hüsrana uğratmış markasıdır.

Tamam kadının yaptığı incelemeleri, videoları seviyorum, kendisinden de çoğu youtube ünlüsü kadar tiksinmiyorum ama tatinin gıda takviyesi/vitamin çıkarması kadar manasız bir şey olamaz.

birincisi bu kadının bilgisi içerik olarak sadece makyajla ve cilt bakımıyla sınırlı, denediği yorumladığı şeylerin hiç biri yutulan, yenilen şeyler değil. Ne eczacılıkla ne kimyagerlikle ne beslenme uzmanlığıyla uzaktan yakından alakası yok, kendi ürününün ne olduğunu bilmeden adına güvenerek faiş fiyatlarla satıyor muhtemelen yani.

ikincisi bu ürünün üzerinde yıllardır çalışıldığı gibi bir bilgi yok tati'nin iddia ettiği gibi, hatta belgeleri sızdırmışlar, ürünün ana maddesini üreten laboratuvarın tati'nin kocası james tarafından ürün piyasaya çıkmadan bir kaç ay önce alındığı ortada yani. Üstelik içinde olan bir maddenin doğum kontrol hapıyla ters düşebileceği, etkisini azaltacağına dair bilgiler internette her yerde yazılı olmasına rağmen tati inatla bunu reddediyor.

Tati bu atılımla bütün güvenilirliğini benim için yitirdi açıkçası. Yalan ithamlarla ürün satmaya çalışması, farklı olucam diye yanlış yere atılım yapıp, sonra bunu kabullenmemesi falan, bu markayla da, ürünle de ilgili olan herşey çok çirkin, ve güvenilir değil.

Bir de, madem bunu kendi üzerinde denedin yıllarca da işe yarıyor madem (ki o da yalan ben söyleyeyim) neden hala saçını boyatıp, botox yaptırıyorsun diye sorarlar adama...

6 mart 2018 16:01

20. vitamin çıkışı şaşırtmıştır ama ben bunun devamının cilt bakımı ile geleceğini düşünüyorum çünkü sadece vitamin bu kadar para ve zaman almaz ayrıca tatisadece bu gibi vitaminlerin satışını yapan bir instagirl değil.

farklı oluşu ile merak uynadırdı ama neden insanların bu kadar hayalkırıklığına uğradığını anlamak zor değil karşımızda tati gibi makyaj konusunda deneyimli hayatını ürün deneyerek ve yorumlayarak kazanan bir insan olduğu için son derece kaliteli makyaj malzemeleri beklerdim ben de

5 mart 2018 14:39

19. ben blogger, vlogger, oyuncu vs. ünlü şahsiyetlerin vitamin, çay çuy böyle şeyleri önermesini, reklam yapmasını hiç ama hiç doğru bulmuyorum. resmen insanların sağlığını tiye alıyorlar. saçım, tırnağım uzamasa doktora gider kan testi yaptırırım. eczaneden bile kafama göre vitamin almak yapmayacağım bir iş. 

5 mart 2018 13:55

18. Tati’nin markası.

Benden önce birçok süslünün de belirttiği gibi tati inside-out düşüncesiyle bu işe girişmiş, tamam, harika, hiç sorun yok buraya kadar.

Yalnız bu profesyonel olmamış, sebeplerim şu:

Şimdi birincisi, sen “kozmetik” yani tedaviye yönelik değil de, daha çok geçici ve hızlı çözümler üreten bir işin içindesin. Bunu söyleyerek kozmetiği kötülediğim düşünülmesin, yüzümüzün gerçekten çok çok kötü olduğu bir günde fondötene sihirli iksir gibi aşkla yaklaştığımız zamanları olmuştur herkesin. Kozmetik kesinlikle çok güzel bir alan.

Böyle bir alandayken, insanlar seni incelemelerinle tanırken, neden direkt olarak “yan ürün/destekler” grubuyla başlarsın ki?

Demek istediğim, Tati’nin donanımlı olduğu konu yerine, bilgisinin sınırlı olduğu bir konudan başlaması çok kötü bir politika olmuş.

Benden önce bir süslü de mizahi bir yolla söylemiş mesela, tati videosunda “bu ürün şöyle iyi, böyle iyi, içeriği de bıraktım incelersiniz, saçınız bir uzayacak gözlerinize inanamayacaksınız, bu ürün çok iyi, bu ürün diğerlerinden farklı” demekten öteye gidememiş. Sebebi çok basit, çünkü bu konuda donanımlı değil.

Bu tam olarak duygu özaslanın tasarımcı olması gibi olmuş. Duygunun da uzmanlık alanı kıyafet değil mesela.

Tati, bence fondöten ya da baz gibi bir ürünle giriş yapmalıydı. Klasik mi? Evet çok. Ama işinde iyiyse gayet iyi bir pr ile başarılı olabilirdi.

İnside out ise baz ile başlayabilirdi.

Marka büyüdüğünde vitamin de çıkarabilir neden olmasın? Sonuçta öncesinde başarılı işler yapılmış, daha iyi araştırmalarla, bu alanda uzman kişilerle çalışmış olur ve daha başarılı olurdu, net.

Ürün iyi olabilir ama bende merak uyandırmadı. Başarısız bir girişim olduğunu düşünüyorum ama ürünün kendisinin çok süper işe yarayan bir şey olup olmamasını bundan bağımsız tutuyorum.

Uzun lafın kısası, politikasını beğenmedim.

Ama tasarımını çok klas ve özenli buldum. Çekmecemde görmek isteyeceğim türden. Parfüm şişelerini anımsattı biraz bana ayrıca.

İsmi de bana fena gelmedi açıkçası ama emin değilim.

Bu konu da benim uzmanlığım değil zaten, sadece gözlemci olarak yorumladığımda bunları çıkarıyorum.

5 mart 2018 13:49

17. Tati'den açıkçası cilt bakım ürünü beklerdim. Bu tarz bi vitamin takviyesini incelemek oldukça zor ve fiyatının da her ay 40 dolar olduğunu düşünürsek Amerika için bile yüksek. Tati kendisinde etki ettiğini söylüyor ama yüzünde botox ve filler, saçlarında ek takma saçlar ve akrilik tırnakları varken buna pek inanamıyorum. Ayrıca şimdiden get ready with me ve markasını duyurduğu videodaki yorumları silmiş ve beğenme sayılarını kaldırmış. Hiç profesyonel bulduğum bir hareket değil bu. Artık tati benim için bitmiştir :(

4 mart 2018 10:59 4 mart 2018 12:09

16. 40 dolarlık fiyatı sadece döviz kuru yüksek olan türkiye için değil, ortalama gelire sahip herkes için yüksektir ki özellikle amerika gibi takviye gıda, vitamin piyasası rekabetinin doruk noktada olduğu bir ülkede, 30 günlük takviye için soygun gibi bir fiyat. zaten #scamlifeguru diye bir hashtag çıkmasına neden oldu hem teslimat ücretleri hem de ürünün fiyatı.

3 mart 2018 18:14

15. Vitamin takviyesi kullanmak yerine dengeli beslenerek de güzel bir cilde sahip olabilirsiniz(dengeli besleniyorum ama olmuyor diyenler o zaman sorununuzu bu vitaminin çözmesi zaten mümkün değil,cilt bakımı,genetik,genel sağlık durumunuz gibi başka yerlerde hatayı aramalısınız) Vitamin takviyelerinin de ancak doktor önerisiyle eksikliğiniz varsa onu kapatmak için kullanılması gerekir kafanıza göre kullanmak ilerde size yol,su,elektrik olarak geri dönebilir.amerikada dr.oz vs sayesinde vitamin kullanımı aşırı popüler halde tati de ticari zekasını kullanarak buna oynamış,gerçekten onlarda popüler olan her şeyi bizim de yapmamıza gerek yok.O nedenle kargo ister 500$ olsun isterse bedava olsun bence fark etmez.bedava dağıtsa bile bunu almaya tenezzül etmemeli mantıklı hiç kimse.

3 mart 2018 18:13

14. Fiyati hakkinda cok manali bir tartismanin yurumedigi vitamine sahip markadir. 40 dolarin 160 tl olmasi tatinin sucu degildir elbet. Ancak bunu “tati bunu size mi yaratti” diye savunmak mantiksizdir. Tati kendisi markasinin adini aciklarken her cinsiyet, irk, ulke, yas insana, her turlu farkliliga, her bir insana tek tek hitap eden ve ayni ‘halo’nun (hare) altinda toplayan bir marka olacagini soylemistir. Yani evet, urunu bize de yaratmis oluyor.

3 mart 2018 17:50